18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

To se ulżył...

Sr...........is • 2013-08-31, 11:53
Historia z życia wzięta podobno. Znajomy opowiadał mi, jak to odwiedził kuzyna w szpitalu. Na sali obok niego leżał koleś, który próbował się zabić, bo go dziewczyna zostawiła, czy coś w tym stylu. Nie pamiętam z którego piętra wyskoczył, ale miał zajebistego pecha, bo raczej sobie nie pomógł... Skoczył tak niefortunnie, że spadł na plecy w krzaki, przeżył cudem, ale został sparaliżowany od szyi w dół. Czyli tylko głowa była sprawna, ręce i nogi nie.
No więc mój znajomy siedzi tak z kuzynem na sali, nagle ten kuzyn patrzy od stóp do głów na tego sparaliżowanego i mówi:

- I coo! Teraz o poprawkę będzie trudno, nie?!

Mistrz szydery...




Odezwą się zaraz głosy, jaki ch*j z niego, tak mu dopie**alać, kiedy on i tak już ma przej***ne maksymalnie...
W momencie kiedy uległby wypadkowi, a nie świadomie to zrobił, też bym tak myślał. Nie uznaję jednak takiego tchórzostwa, jakim jest samobójstwo, a to, że jest w stanie jakim jest, to na własne życzenie i własną prośbę.

Niech to będzie więc przestroga, dla tych którzy mają takie poj***ne myśli. Zawsze może być jeszcze gorzej, a Ty nie będziesz w stanie nic zrobić sam.

ace55PL

2013-09-01, 14:22
Dobre! Cisnąć h*jka :D ja bym mu jeszcze powiedział, że ta dziewczyna jego teraz to już na pewno nie będzie z nim chodzić
Jak mają chodzić, jak nie ma czucia w nogach :D

josiesparks

2013-09-01, 19:28
Mało co nie zemdlałam przed kompem... W styczniu, z ósmego piętra wyskoczył mój były chłopak (3 lata po zerwaniu-dymał za plecami moją "przyjaciółkę"), spadł na krzaki. Sparaliżowany, z pękniętą wątrobą, zapadniętymi płucami itp. przeżył jeszcze miesiąc w szpitalu bielańskim.
Wyskoczył w mojej obecności. Po jakimś ch*jowym dopalaczu, którym poczęstowali nas koledzy przekonani, że to zwykłe zioło.
Morał z tego taki, żeby stuff brać tylko od zaufanego dilera, a nie odkupować od "kolegi", który sprzedaje wam sztukę za 20 zł, bo on sam już tego nie może dłużej palić, albo samemu chodować.
Większego sk***ysyństwa jak ten "skoczek" to mi nigdy nikt nie wyciął. Egoizm do potęgi N i zero przemyśleń, jak "ukrócenie" swojego ch*jowego życia może sp***olić życie innym, tym którzy nie są j***nymi tchórzami i potrafią stawiać czoła swoim problemom.
Uważajcie, dziewczyny i chłopaki z kim się umawiacie. Żeby się potem nie okazało, że kocha się w Was psychopata, zdolny wyskoczyć z okna, żebyście wiedzieli, że "to dla Ciebie, kochanie".

Br...........ki

2013-09-03, 18:05
josiesparks napisał/a:


Uważajcie, dziewczyny i chłopaki z kim się umawiacie. Żeby się potem nie okazało, że kocha się w Was psychopata, zdolny wyskoczyć z okna, żebyście wiedzieli, że "to dla Ciebie, kochanie".


To czesto życie robi z ludzi psychopatów :)