18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To chyba jacyś użytkownicy sadola

T3RMINATOR • 2018-08-20, 00:42
Od piątku w Polsce aż huczy po opublikowaniu filmiku, na którym widać, jak ktoś zamyka przerażonego chłopca w automatycznej pralce. Sprawą natychmiast zainteresowała się policja i szybko znalazła osoby, które za tym stały – okazali się nimi Mateusz S. (19 l.) i Adam B. (18 l.) z Radomia (woj. mazowieckie).



Zajumane z fakt24

ti...........ax

2018-08-20, 01:26
dziecko w pralce 2... czyli jest jeszcze 1, ktoś coś?

Mom and Death

2018-08-20, 01:37
Eeech, myslałem tę pralkę odpalą :/

Tryper

2018-08-20, 03:17
Radomska patologia cały czas w formie.

TB303

2018-08-20, 03:33
Komuś chyba odmówiono 500+ :amused:

lolcat

2018-08-20, 06:00
Patrzyłem na Ciebie przez szybę
Pukałem do Ciebie przez szkło

DzidaZawodnik

2018-08-20, 06:17
O k***a! Dożywocie! Konstytucja!

Przecież nic gówniakowi się nie stało. Jakby siedziało sobie na dywanie i ktoś by nie wiem jakąś miską je przykrył to też k***a po Ziobro trzeba dzwonić? Nawet na chwilę pralki nie odpalili, więc nie ma co szumu robić.

Noside

2018-08-20, 06:34
Ma ktoś linka do filmu "jedynki"? :D
Gorsze rzeczy robiłem, bagiety się nudzą..

Loaloa

2018-08-20, 06:42
Pffff... nawet wirowania nie włączył.

Za darcie ryja gówniak powinien dostać solidny łomot. Widać, że nie umieją wychować gnoja.

ziomandrzej

2018-08-20, 08:03
No ja jestem ciekaw jakie zarzuty postawiła prokuratura. Dziecku nic się nie stało, nawet nic nie groziło, bo przecież jest w centrum uwagi, a nie bawi się samo w drugim pokoju (np wsadza paluszki w gniazdo elektryczne)... A znając patolę naszego sądownictwa to będą wnioskować o odebranie dziecka rodzicom, bo w sumie czemu nie ?

Sosna84

2018-08-20, 08:08
@up, dokładnie tak.
Gościom grozi do 5 lat więzienia. Za narażenie dzieciaka na ryzyko utraty zdrowia lub życia i jeszcze chcą im przypiąć za znęcanie się...
Wk***ia mnie tylko, że jak opisują patolę, to podkreślają KONKUBENT... A w normalnych sprawach to jest partner.
BTW - chciałbym kiedyś zobaczyć nagłówki w gazetach "Kuba Wojewódzki i jego konkubina" :D

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-20, 08:22
10 lat minimum się należy.
Niewłączenie pralki jest okolicznością obciążającą :mrgreen:

nowynick

2018-08-20, 09:08
:roll:

jakby ten dzieciak się śmiał to spoko, sam mojego dwulatka wczoraj w szafie zamykałem to zadowolony był jak nie wiem co :D , ten ewidentnie przestraszony - wyrabiają mu traumę dla filmu na jutuba i to już w sądzie jak najbardziej powinno się skończyć

gad44

2018-08-20, 10:09
Czytam te komentarze i trochę nie dowierzam... Bardzo dobrze, że sprawą zajęła się policja i bardzo k***a dobrze, że sprawą zajmie się sąd. Czy osoby odpowiedzialne powinny trafić do pierdla? Nie wiem, pewnie nie, ale jak najbardziej powinny zostać ukarane (jakaś wysoka grzywna, prace społeczne, etc.). Dziecko na filmie jest przerażone co w nagrywających wzbudza radość. Przecież to jest poj***ne, to jest znęcanie się i ch*j mnie obchodzi czy robione pierwszy czy kolejny. Łącząc fakty - najpierw odczuwanie przyjemności/radości z dokuczaniu małemu dziecku, później udostępnianie tego w necie jest objawem debilizmu. Chciałbym, żeby ludzie odpowiedzialni dostali za to wyrok i żeby każdy się o tym dowiedział - dzięki temu żaden znajomy nie da im do pilnowania swojego dziecka, a przyszła/obecna partnerka tych przygłupów może mocno się zastanowi, czy na pewno jest to człowiek z którym chciałabym mieć własne dzieci.

P.S. @Sosna84 Słowo konkubent jest prawnym określeniem, nie mającym wydźwięku ani pozytywnego ani pejoratywnego.

https://www.pomponik.pl/plotki/news-konkubina-wojewodzkiego-w-staniku-na-festiwalu,nId,2198357 <--- tutaj masz użycie sformułowania "Kuba Wojewódzki i jego konkubina", mam nadzieję, że jesteś zadowolony.