18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To chyba jacyś użytkownicy sadola

T3RMINATOR • 2018-08-20, 00:42
Od piątku w Polsce aż huczy po opublikowaniu filmiku, na którym widać, jak ktoś zamyka przerażonego chłopca w automatycznej pralce. Sprawą natychmiast zainteresowała się policja i szybko znalazła osoby, które za tym stały – okazali się nimi Mateusz S. (19 l.) i Adam B. (18 l.) z Radomia (woj. mazowieckie).



Zajumane z fakt24

T3RMINATOR

2018-08-20, 15:46
Dostaną wyroki w zawiasach co najwyżej.

~Angel

2018-08-20, 17:13

kolosasz

2018-08-20, 17:17
Mnie też rodzice zamykali w pralce a jestem normalny.
Polak w Polsce powinien być wychowywany po katolicku.
Poprawność polityczna i tzw. bezstresowe wychowania są dobre dla rozmemłanego Zachodu!

korowiow777

2018-08-20, 17:35
Jak już pisałem wcześniej, nie jesteście dla mnie lepsi od tych kundli ze statków docierających do europejskiej cywilizacji. Popie**oleniec, podobno ojciec, nie widzący różnicy w zabawie w chowanego do znęcania się nad bezbronnym dzieckiem to jedno dno, reszta ciesząca się i siląca na zabawność to pewno tego samego pokroju odpady społeczne jak autorzy filmu - to drugie, metr niżej. Przeraża mnie myśl co dziecko przechodzi na co dzień, czego się nie nagrywa. Nieczuła patologia wychowuje następne pokolenie wykolejeńców.
Po co tu jestem? Z sadolowej ciekawości jak wyglądają wypadki, rany otwarte, urwanie windy, samobójstwo czy egzekucje. Jednak krew się we mnie gotuje na takie przypadki. I ch*j w dupę każdemu kto znęca się nad bezbronnym, niczemu nie winnym przerażonym dzieckiem.

T3RMINATOR

2018-08-20, 17:47
~Angel to twój pies? :shock:

wu...........py

2018-08-20, 19:20
T3RMINATOR napisał/a:

~Angel to twój pies? :shock:

chyba maz

Aquaril

2018-08-20, 19:41
Cytat:

Mnie też rodzice zamykali w pralce a jestem normalny.


No chyba jednak nie skoro na sadolu siedzisz.

sadolja

2018-08-22, 21:33
Po cyganach tego bym się spodziewał, po beżowych bym się tego spodziewał, po hamerykanach tego bym się spodziewał, uwierzyłbym nawet gdyby to byli przedstawiciele podgatunku ukrainców vel rosjanie....
ale biała rasa i coś takiego?! Żeby powiedzieć, że świat schodzi na psy to trzeba byłoby :-x uznać że matki tych podludzi uprawiały seks z swoimi braćmi lub psami. :-x :-x :-x

russian-roulette

2018-08-30, 16:08
też tak swojego gówniaka zamykam czasem dla zabawy w pralce i jakoś nie drze tak tej swojej papy