18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To chyba jacyś użytkownicy sadola

T3RMINATOR • 2018-08-20, 00:42
Od piątku w Polsce aż huczy po opublikowaniu filmiku, na którym widać, jak ktoś zamyka przerażonego chłopca w automatycznej pralce. Sprawą natychmiast zainteresowała się policja i szybko znalazła osoby, które za tym stały – okazali się nimi Mateusz S. (19 l.) i Adam B. (18 l.) z Radomia (woj. mazowieckie).



Zajumane z fakt24

spinaczel

2018-08-20, 10:10
Przecież nie włączyli o co ta afera? :amused:

skrimek

2018-08-20, 10:10
Wrzuci ktos potem gangbang debili 3

Alonso

2018-08-20, 11:13
Dobrze że rączek nie przytrzasnął drzwiczkami.
Troskliwy rodzic.

ziomandrzej

2018-08-20, 11:23
Cytat:

Dziecko na filmie jest przerażone co w nagrywających wzbudza radość. Przecież to jest poj***ne, to jest znęcanie się i ch*j mnie obchodzi czy robione pierwszy czy kolejny.



No najlepiej to wychowywać bezstresowo. Bo jak powszechnie wiadomo (na forum sadola) takie dzieci dostarczają najwięcej materiałów na harda.

lm65

2018-08-20, 11:51
Tak to jest jak pedały zakładają rodzinę.

gad44

2018-08-20, 12:15
ziomandrzej napisał/a:



No najlepiej to wychowywać bezstresowo. Bo jak powszechnie wiadomo (na forum sadola) takie dzieci dostarczają najwięcej materiałów na harda.



Mylisz pojęcia. Piszesz o wychowaniu w kontekście filmu na którym dorośli ludzie znęcają się psychicznie nad, k***a jego mać, DWULATKIEM. Serio stary, to nie jest żadna metoda wychowawcza, to jest zezwierzęcenie.

MadDave

2018-08-20, 12:54
Jeśli nie widzicie różnicy w zamykaniu dziecka w szafie a w pralce do dam taką radę- nie rozmnażajcie się.
Dziecko po czymś takim może mieć traumę i gadanie "no przecież nic się nie stało" ch*ja zmienia.
No ale okres wakacyjny więc czego oczekiwać po komentarzach i komentujących.

ziomandrzej

2018-08-20, 13:14
gad44 napisał/a:



Mylisz pojęcia. Piszesz o wychowaniu w kontekście filmu na którym dorośli ludzie znęcają się psychicznie nad, k***a jego mać, DWULATKIEM. Serio stary, to nie jest żadna metoda wychowawcza, to jest zezwierzęcenie.



Kojarzysz może materiał, gdzie 3 brazylijki związały koleżankę (jakieś tam motywy zazdrości), po czym jedna z nich tak konkretnie przyj***ła jej młotkiem ? No tam było widać zezwierzęcenie.

A co do tego materiału: świat nie jest idealny, nie ma mistycznej "równości", są podziały, a jak chcesz coś osiągnąć to nie daj się zamknąć w pralce i zacznij rozpychać się łokciami.

PS: chyba że masz wujka w spółce skarbu państwa, wtedy możesz być sobie spokojnie idiotą do końca życia.

parolpl

2018-08-20, 13:34
Później włączyli tryb dla białego prania, nie kolorowego?

nowynick

2018-08-20, 13:38
MadDave napisał/a:

Jeśli nie widzicie różnicy w zamykaniu dziecka w szafie a w pralce do dam taką radę- nie rozmnażajcie się.
Dziecko po czymś takim może mieć traumę i gadanie "no przecież nic się nie stało" ch*ja zmienia.
No ale okres wakacyjny więc czego oczekiwać po komentarzach i komentujących.



po pierwsze to widzę, po drugie taką radę to se w dupie wsadź, bo jest po fakcie ;)

gad44

2018-08-20, 13:53
ziomandrzej napisał/a:



Kojarzysz może materiał, gdzie 3 brazylijki związały koleżankę (jakieś tam motywy zazdrości), po czym jedna z nich tak konkretnie przyj***ła jej młotkiem ? No tam było widać zezwierzęcenie.



Jeśli uważasz, że termin zezwierzęcenie jest zarezerwowany dla poważniejszych rzeczy, to okej, już się poprawiam. Zatem facet na filmie nie zachował się jak zwierzę, zachował się jak kompletny debil, dodatkowo zupełnie pozbawiony empatii. Tak jest lepiej? Oczywiście nie zmienia to faktu, że powinien za swój czyn odpowiedzieć przed sądem.

ziomandrzej napisał/a:


A co do tego materiału: świat nie jest idealny, nie ma mistycznej "równości", są podziały, a jak chcesz coś osiągnąć to nie daj się zamknąć w pralce i zacznij rozpychać się łokciami.



Z całym szacunkiem, ale co Ty pie**olisz? Chcesz mi powiedzieć, że to jest jakaś cenna lekcja dla tego dzieciaka? Że następnym razem powinien bardziej się łokciami rozpychać, żeby do tej pralki go nie wsadzili, co będzie miało wpływ na jego hart ducha, dzięki czemu jako dorosły człowiek poradzi sobie z przeciwnościami losu? A może twierdzisz, że jakby ten dwulatek miał jaja, to by najpierw się rozpychał łokciami, później wpie**olił tym dorosłym?

ziomandrzej napisał/a:

PS: chyba że masz wujka w spółce skarbu państwa, wtedy możesz być sobie spokojnie idiotą do końca życia.


Czekaj... Czy Ty właśnie wpie**oliłeś tu jeszcze politykę? I kto jest tym idiotą? To dwuletnie dziecko?

Nie wiem co powiedzieć... Usiądź sobie spokojnie, tak zastanów się jeszcze nad tym wszystkim i jak przyjdzie Ci do głowy, że istnieje jakieś usprawiedliwienie tego zachowania z filmu, że ma jakieś pozytywne strony, to siedź dalej i myśl, do momentu, aż stwierdzisz, że jednak nie.

Soros_Bóg

2018-08-20, 13:56
Z tą trauma to prawda. Mój brat jak miał 6 czy 8 lat nie pamiętam to wpadłem w nocy do jego pokoju w czarnym płaszczu i strasznej zielonej masce demona z długimi włosami czarnymi. Efekt? Dzisiaj ma lat 18 i sypia często przy zapalonym świetle a do kibla w nocy to biegnie xD jego reakcja to był panicznie płacz około 30 minut.. Ja tam w jego wieku nie miałem takich akcji a też nie raz mnie straszyli.

Maja83

2018-08-20, 14:14
Trochę krótki ten filmik, płacz na nich zadziałał, nie są sadolami tylko gimbazą.

ziomandrzej

2018-08-20, 14:34
@gad44
No może odrobinkę przegiąłem, przepraszam.

A że jakieś tam doświadczenia z dziećmi mam, to wiem, że jak coś brzdąc robi coś złego, to powinno się go w miarę odpowiednio ukarać (tak, nawet 2 latek broi). I można go napie**alać pięściami jak to w zwyczaju mają Chińczycy. Albo brzdąca przestraszyć. Decyzja należy do Ciebie.

Z racji że nie wiemy co się działo 5 minut wcześniej, to ja jestem dość daleko od zamykania tych (już dorosłych) ludzi.

I teraz żeby być konsekwentnym, to zauważę, że tych gagatków też należało by odpowiednio "naprostować".
Albo w stylu chińskim napie**alać pięściami, albo skutecznie im pokazać, że taki zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego.

Temat uważam za wyczerpany.

gad44

2018-08-20, 15:45
@ziomandrzej, To tak w ramach zakończenia:
też nie wiem co tam się wcześniej działo, może chłopaczek sam się do tej pralki władował, może to była głupia zabawa, ale przy akceptacji młodego, która w pewnym momencie gdzieś tam się wymknęła spod kontroli? Nie wiem, filmik raczej wskazuje na debilne zachowanie dorosłych, ale jak najbardziej jestem za tym żeby sprawie przyjrzał się sąd i ustalił co się naprawdę wydarzyło i w razie potrzeby zastosował odpowiednią karę.

Też uważam temat za wyczerpany. Pozdro!