18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TIR wyprzedza drugiego

leaf87 • 2018-02-14, 15:56


Taki oto TIR wyprzedza drugiego przez 10minut.
syn znajomych (6lat) zapytał co to znaczy, że trzeba, zapie**alać...

Dexterous

2018-02-14, 15:59
Wytłumaczcie synkowi zawczasu, to może nie wyrośnie na nieroba :amused:

b0r000

2018-02-14, 16:41
Ilekroć widzę jak te mendy odpie**alają taki numer na drogach to coraz mniej się dziwię ze znajdą się tacy co im w odwecie zajadą drogę i dadzą po heblach

GlassEdi

2018-02-14, 17:16
Co robiłeś z synem znajomych, sam na sam w samochodzie?

StaryIdiota

2018-02-14, 17:31
GlassEdi napisał/a:

Co robiłeś z synem znajomych, sam na sam w samochodzie?



Opowiadał mu bajkę o czerwonym napletku.

woytasw

2018-02-14, 18:10
Niby taki inteligentny?

cowboy

2018-02-14, 21:42
milo ze uzywasz przecinkow, ale nie przesadzaj

InnyName

2018-02-14, 21:44
k***a nie rozumiem... jeździłem rowerem, nie zdarza mi sie wk***iać na rowerzystów, jeżdżę samochodem, nie mam problemu z motocyklistami, jeżdżę motocyklem, nie mam problemu z samochodami, jeździłem k***a też ciężarówką i k***a nie uwierzycie, też nie mam z nimi problemu, bo k***a rozumiem zasady każdego z tych pojazdów. Jakim trzeba być j***nym ignorantem aby srać pod siebie bo ciężarówka wyprzedza ciężarówkę, k***a robi ci różnice czy będziesz w domu 11 sekund później? Co za k***a j***ny naród w dupę pie**olony... najlepiej upie**olić kogoś, banda konfidentów.

kamerki sobie zainstalujcie w samochodach j***ni nieudacznicy

tarcer123

2018-02-14, 21:54
b0r000 napisał/a:

coraz mniej się dziwię ze znajdą się tacy co im w odwecie zajadą drogę i dadzą po heblach



A ja się dziwię. Kolega miał taki przypadek że trafił na delikwenta któremu rozchodziło się o 10 sekund jego wyprzedzania na drodze ekspresowej. Jechał solówką. Skończyło się na kołnierzu usztywniającym i mandacie dla inteligenta z osobówki. Samochód jakiś szmelc do kasacji chyba poszedł.

W sumie nigdy nie przyszłoby mi do głowy hamować komuś złośliwie przed nosem zwłaszcza kiedy ja jadę osobówką a podstawiam się pod samochód ciężarowy. No ale każdy ma tam jakiś swój tok myślenia. :idzwch*j:

Co do wyprzedzania. Ja osobiście nigdy nikomu nie wyjeżdżam pod nos jak leci lewym pasem. Czekam aż jest w miarę pusto i nikt nie będzie musiał gwałtownie hamować. Może dlatego że jestem człowiekiem poza tym dużo jeżdżę też osobówką i wiem jakie to jest wk***iające jak lecisz sporo i musisz nagle ostro hamować do ~90.
Mimo to miałem już kilka przypadków gdzie np. panisko z ałdi czy mercedesa zaczęło mnie blokować złośliwie bo musiał chwilę poczekać na zwolnienie lewego pasa(nie musiał gwałtownie hamować).
Poza tym jak już pisałem wielokrotnie. Uważam że autostrada to minimum 3 pasy do jazdy w jednym kierunku. Gdyby autostrady u nas były 3 pasmowe jeździłoby się o wiele lepiej i bezpieczniej.

LukasiKPL

2018-02-14, 21:59
b0r000 napisał/a:

Ilekroć widzę jak te mendy odpie**alają taki numer na drogach to coraz mniej się dziwię ze znajdą się tacy co im w odwecie zajadą drogę i dadzą po heblach


Dam 100zl na wiązanke jak nagrasz film jak sam użyjesz swojego samochodu jako hamulca recznego ciezarowki i nagrasz film

EdmundKemper

2018-02-14, 22:01
Bo to chodzi o to, że jak zapie**alają 180km/h i muszą zwolnić do tych 100-110 km/h to potem żeby znowu się do j***niutkich 180 km/h rozpędzić to zużywają za dużo paliwa i im żyłka pęka.

barszczzuszkami

2018-02-14, 22:12
Mnie wk***ia jak wyprzedzają na zakazie wyprzedzania.

edek.bajzel

2018-02-14, 22:16
przekaz na plandece jest jasny, zapie**alam 90 km/h
i szybko wyprzedzam te zjeby które jadą 89,5

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-14, 22:45
Każda osobówka powinna być wyposażona w pociski jak auto Jamesa Bonda... taka k***a TIRowska blokuje pas, wciskasz "agoj"... znaczy się "fajer" i pas wolny.
Chociaż nie... debile by korzystali przy byle zajechaniu drogi, a przy wymuszeniu z podporządkowanej zużyliby na jednego delikwenta cały arsenał.

Choć tył tej ciężarówki jakoś mi się spodobał ;)