18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TIR wyprzedza drugiego

leaf87 • 2018-02-14, 15:56


Taki oto TIR wyprzedza drugiego przez 10minut.
syn znajomych (6lat) zapytał co to znaczy, że trzeba, zapie**alać...

vedkonner

2018-02-17, 14:45
InnyName napisał/a:

k***a nie rozumiem... jeździłem rowerem, nie zdarza mi sie wk***iać na rowerzystów, jeżdżę samochodem, nie mam problemu z motocyklistami, jeżdżę motocyklem, nie mam problemu z samochodami, jeździłem k***a też ciężarówką i k***a nie uwierzycie, też nie mam z nimi problemu, bo k***a rozumiem zasady każdego z tych pojazdów. Jakim trzeba być j***nym ignorantem aby srać pod siebie bo ciężarówka wyprzedza ciężarówkę, k***a robi ci różnice czy będziesz w domu 11 sekund później? Co za k***a j***ny naród w dupę pie**olony... najlepiej upie**olić kogoś, banda konfidentów.

kamerki sobie zainstalujcie w samochodach j***ni nieudacznicy



No zajebiście, z tym że jak jedziesz 170km/h przez dwupasmową autostradę i tir jadący 100km/h zaczyna wyprzedzać drugiego jadącego 95km/h to można trochę się wk***ić.

Ti...........ch

2018-02-17, 16:21
vedkonner napisał/a:



No zajebiście, z tym że jak jedziesz 170km/h przez dwupasmową autostradę i tir jadący 100km/h zaczyna wyprzedzać drugiego jadącego 95km/h to można trochę się wk***ić.



A od kiedy wolno jeździć 170 km/h po dwupasmowej autostradzie?

Pr...........em

2018-02-18, 21:52
Tilg_die_Schmach napisał/a:



A od kiedy wolno jeździć 170 km/h po dwupasmowej autostradzie?



Tirom też nie wolno jechać 100 ani nawet 90, które wszystkie cisną. Gdyby wszyscy jeździli przepisowe 80 problemu wyprzedzania by w ogóle nie było.

sumka

2018-02-19, 12:17
Logika tych tirowców jest najlepsza "bo ja zaoszczędzę 20 minut przez cały dzień jak będę tak wyprzedzał" ale to że koło 400 innych kierowców straci po 20 minut i poniesie dodatkowe koszty wyhamowując i ponownie przyspieszając to już ch*j. Nie mam nic przeciwko wyprzedzaniu przez tiry ale niech się k***a dogadają i jak nie może wyprzedzić to niech mu drugi zwolni no i wyprzedzać kiedy lewy pusty a nie wpie**alanie się na chama powodując nie raz olbrzymie zagrożenie.