18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TIR wyprzedza drugiego

leaf87 • 2018-02-14, 15:56


Taki oto TIR wyprzedza drugiego przez 10minut.
syn znajomych (6lat) zapytał co to znaczy, że trzeba, zapie**alać...

Argeusz

2018-02-14, 22:54
Mnie wk***ia, jak pie**olone półmózgi w audi siedzą mi na zderzaku. Taki sk***iel nie wyprzedzi, tylko będzie ci na dupie siedział. Zazwyczaj lekkie naciśnięcie hamulca załatwia sprawę.

Pr...........em

2018-02-14, 23:42
Jakbym był psiarskim to każdą ciężarówkę bym zatrzymywał - nie za blokowanie pasa nawet, bo od tego łatwo się odwołać - ale za przekraczanie prędkości. ch*je nigdzie nie jeżdżą przepisowo, tylko cisną ile mają na ograniczniku, a dowód każdy ma na swojej tarczce :D k***y po kilku mandatach na te parę punktów nauczyłyby się w zabudowanym jechać 50, na zwykłej drodze 70 a na całej reszcie 80 w trymiga ;)

LukasiKPL

2018-02-15, 01:35
Prosiłem napisał/a:

Jakbym był psiarskim to każdą ciężarówkę bym zatrzymywał - nie za blokowanie pasa nawet, bo od tego łatwo się odwołać - ale za przekraczanie prędkości. ch*je nigdzie nie jeżdżą przepisowo, tylko cisną ile mają na ograniczniku, a dowód każdy ma na swojej tarczce :D k***y po kilku mandatach na te parę punktów nauczyłyby się w zabudowanym jechać 50, na zwykłej drodze 70 a na całej reszcie 80 w trymiga ;)


Ale jak udowodnisz to ze akurat tam gdzie było ograniczenie do 50 zapie**alał 90?
Zreszta jakby Cb czas pracy ograniczał i miałbys do wyboru weekend z rodzina albo zostawienie zestawu z 50km przed domem to tez bys zapie**alał, pewnie nawet na magnesie

-_..........._-

2018-02-15, 04:19
Norma art. 141 ustawy z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń (Dz. U. z 2010 r. Nr 46, poz. 275, z późn. zm.) wprowadza odpowiedzialność za czyn zabroniony polegający na umieszczeniu w miejscu publicznym nieprzyzwoitego ogłoszenia, napisu lub rysunku albo używaniu słów nieprzyzwoitych. Sprawca powyższego wykroczenia podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł albo karze nagany.

Płatek

2018-02-15, 09:13
@Prosiłem.

Rozumiem, że później wchodziłbyś na sadistica i pisał jak wk***iają Cię zestawy, ponieważ jadą 70 km/h i ciężko je wyprzedzić? :D

Wiewór

2018-02-15, 09:30
tarcer123 napisał/a:


Co do wyprzedzania. Ja osobiście nigdy nikomu nie wyjeżdżam pod nos jak leci lewym pasem. Czekam aż jest w miarę pusto i nikt nie będzie musiał gwałtownie hamować.
Może dlatego że jestem człowiekiem poza tym dużo jeżdżę też osobówką i wiem jakie to jest wk***iające jak lecisz sporo i musisz nagle ostro hamować do ~90.


90? Ile w Polsce może jechać samochód ciężarowy? Jeśli dobrze rozumiem to przekraczasz dopuszczalną prędkość o 10 km/h i JESZCZE wyprzedasz bo jeszcze ci za wolno.
Ile wy byście chcieli zapie**alać tymi tirami, żebyście wreszcie uznali, że jest wystarczająco szybko?

LukasiKPL napisał/a:


Ale jak udowodnisz to ze akurat tam gdzie było ograniczenie do 50 zapie**alał 90?
Zreszta jakby Cb czas pracy ograniczał i miałbys do wyboru weekend z rodzina albo zostawienie zestawu z 50km przed domem to tez bys zapie**alał, pewnie nawet na magnesie


Każdą ciężarówka zapie**ala tyle ile pozwala ogranicznik. Zawsze to jest powyżej maksymalnej dopuszczalnej, która wynosi 80.
Ja bym ich j***ł właśnie za to.
Nie jest dla mnie argumentem przekraczanie prędkości bo ci się pieszy do rodziny. Jak ci praca nie odpowiada to poszukaj innej. A jak nie to jeździj z poszanowaniem prawa i życia innych na drodze.

InnyName

2018-02-15, 10:17
Cytat:



Każdą ciężarówka zapie**ala tyle ile pozwala ogranicznik. Zawsze to jest powyżej maksymalnej dopuszczalnej, która wynosi 80.
Ja bym ich j***ł właśnie za to.
Nie jest dla mnie argumentem przekraczanie prędkości bo ci się pieszy do rodziny. Jak ci praca nie odpowiada to poszukaj innej. A jak nie to jeździj z poszanowaniem prawa i życia innych na drodze.




Wiesz że ten ogranicznik jest na km licznikowe? Pojedź sobie za nim z włączonym dobrym gpsem, A POTEM pie**ol GŁUPOTY.
Karać za to że przekroczył prędkość licznikową o 7km/h, debil, no debil k***a. Sam pewnie zapie**ala swoim skuterem 70km/h. pie**olony konfident

Wiewór

2018-02-15, 10:50
Cytat:

pie**olony konfident


Rządnie przestrzegania prawa to donosicielstwo?
Sztandarowy przykład polaczka. Pewnie wynosisz z pracy papier toaletowy, mydło i wykręcasz żarówki w kiblu tłumacząc sobie, że nie kradniesz tylko se wziąłeś bo ci się należy a poza tym to mała strata dla firmy? :amused:

cxkiller

2018-02-15, 12:15
Festiwal tirowca => Każdy tirowiec, wannabe i synek tirowca się będzie wypowiadał, nie chłopaki? :D
- 0,5km/h szybciej i dzięki temu biedny tirowiec wróci do domku. O jejku.
- bo my som krule szos jak szczupak jest krulem rybuw

Nie ma co się litować nad tymi baranami, a że jeżdżą jak półmózgi... Polecam zasłyszeć ich rozmowy na CB, bądź parkingach. Sama śmietanka... Nie ma co za wiele wymagać.

leaf87

2018-02-15, 13:22
O kratka od nawiewu się odbiła. Sorry.

Zagadka!

tarcer123

2018-02-15, 14:39
Nie będę wdawał się w dalszą dyskusję. ;)

Widzę sami przepisowi i prawilni tutaj siedzą. Szacun.

Pr...........em

2018-02-16, 01:26
@tarcer123
Zdziwiłbyś się, że będąc j***nym anarchistą jeżdżę przepisowo :D Nie dlatego, że grozi za to mandat (nawet największy możliwy w polskim prawie nie uszczupli mojego budżetu) ani dlatego, że nie potrafię szybko jeździć czy nie mam sprzętu - nawet gównem z silnikiem 1.2 można lecieć 150. Po prostu szanuję swoje życie, które może mi być w dość okrutny sposób odebrane gdy jadąc 100 na skrzyżowaniu wpie**olę się w wymuszającą ciężarówkę, lub zapie**olę pijanego typa na pasach i zamkną mnie w pierdlu ;) . Dlatego tak bardzo nie szanuję kierowców ciężarówek, którzy dla $$$ potrafią poświęcić czyjeś zdrowie lub życie.

tarcer123

2018-02-16, 13:26
Prosiłem napisał/a:

Dlatego tak bardzo nie szanuję kierowców ciężarówek, którzy dla $$$ potrafią poświęcić czyjeś zdrowie lub życie.



Robisz duży błąd wrzucając wszystkich do jednego worka. Mój kolega uratował durnia z osobowego, gdyby nie przyhamował to ten idiiota rozj***łby się czołowo.

Ja osobówką lubię dość dynamiczną jazdę. Nigdy nie miałem wypadku. Zapie**alanie stówką w zabudowanym uważam za czysty debilizm.

Wiewór

2018-02-16, 13:44
tarcer123 napisał/a:

Robisz duży błąd wrzucając wszystkich do jednego worka. Mój kolega uratował durnia z osobowego, gdyby nie przyhamował to ten idiiota rozj***łby się czołowo.


Przypomniał mi się taki żart.

-wujku Stalinie dajcie cukierka!
-wypie**alaj.
A mógł zabić!

InnyName

2018-02-16, 15:53
cxkiller napisał/a:

Festiwal tirowca => Każdy tirowiec, wannabe i synek tirowca się będzie wypowiadał, nie chłopaki? :D
- 0,5km/h szybciej i dzięki temu biedny tirowiec wróci do domku. O jejku.
- bo my som krule szos jak szczupak jest krulem rybuw

Nie ma co się litować nad tymi baranami, a że jeżdżą jak półmózgi... Polecam zasłyszeć ich rozmowy na CB, bądź parkingach. Sama śmietanka... Nie ma co za wiele wymagać.



Nie mam w rodzinie żadnego członka który jeździ ciężarówką, tylko ja w niej mam kat C+E, a nie jeździłem od paru lat.
Tu się akurat kłania wyrozumienie oraz szacunek do innego człowieka, pedale.