18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Then Who's Joint Is It?

Bapsy • 2017-06-28, 09:09
Fragment serialu siódme niebo. Ktoś wniósł do domu ciężkie dragi. Ojciec postanawia dowiedzieć się do kogo należy tytułowy joint - rak na zdrowym ciele rodziny. Stare fh*j. Enjoy 8-) :maryska:








Po tagach nie znalazłem ale jeśli było... :fuck-off:

Al...........go

2017-06-28, 09:23
Jakby mi gówniarz przylazł zjarany do chaty to na zbity pysk bym wyj***ł. Jak chce ćpać to na squot do innych ćpunów.

~Velture

2017-06-28, 09:27
AleDlaczego napisał/a:

Jakby mi gówniarz przylazł zjarany do chaty to na zbity pysk bym wyj***ł. Jak chce ćpać to na squot do innych ćpunów.


Ta teoria wymaga spełnienia kilku warunków takich jak to, że jakaś laska ci da, zajdzie w ciążę, urodzi i nie zabierze ci praw do dziecka.
Za dużo zmiennych w równaniu!
:amused:

A tak bardziej na poważnie i bez żarcików: Serio byś własne dziecko wyj***ł z domu jakby przylazło zjarane?

Al...........go

2017-06-28, 09:38
Velture,

Powiedzmy, że ma 16 lat. W tym wieku może iść do pracy. Skoro przepie**alałby kieszonkowe na ćpanie to niech idzie do roboty i sam sobie zarabia na to, a przy okazji dorzuci się do domowego funduszu skoro uważa się za dorosłego i mogącego samo stanowić o sobie.

ro...........24

2017-06-28, 10:03
I ta muza :-)

~Velture

2017-06-28, 10:09
Cytat:

Powiedzmy, że ma 16 lat. W tym wieku może iść do pracy. Skoro przepie**alałby kieszonkowe na ćpanie to niech idzie do roboty i sam sobie zarabia na to, a przy okazji dorzuci się do domowego funduszu skoro uważa się za dorosłego i mogącego samo stanowić o sobie.


No a powiedzmy, że zjarał się od czyjegoś towaru i nie wydał pieniędzy tylko go częstowano.

Al...........go

2017-06-28, 10:11
Velture napisał/a:


No a powiedzmy, że zjarał się od czyjegoś towaru i nie wydał pieniędzy tylko go częstowano.



Trudno, za błędy się płaci.

~Velture

2017-06-28, 10:16
Cytat:

Trudno, za błędy się płaci.


A jakby wrócił pijany a nie zjarany?

Al...........go

2017-06-28, 10:19
Velture napisał/a:


A jakby wrócił pijany a nie zjarany?



To samo. :-D Wiedziałem, że do tego dojdziesz. Sprawa jest prosta - dopóki nie zacznie na siebie zarabiać i dorzucać do domowej kasy albo wyprowadzi to ma przestrzegać narzuconych reguł.

nano50

2017-06-28, 10:29
AleDlaczego napisał/a:



To samo. :-D Wiedziałem, że do tego dojdziesz. Sprawa jest prosta - dopóki nie zacznie na siebie zarabiać i dorzucać do domowej kasy albo wyprowadzi to ma przestrzegać narzuconych reguł.



Tak się szerzy głupota...
W ten sposób nie wychowa się normalnego człowieka.

Al...........go

2017-06-28, 10:33
nano50,

Tak, lepiej wychować go na roszczeniowego socjalistę i nauczy się, że za błędy nie ma kary, można wszystko, a pieniądze i żarcie i tak z nieba spadną bo ktoś inny pracuje i mu da. Skoro chce przepie**alać hajs na głupoty to niech sam na to zarobi.

zonk

2017-06-28, 10:37
AleDlaczego napisał/a:



To samo. :-D Wiedziałem, że do tego dojdziesz. Sprawa jest prosta - dopóki nie zacznie na siebie zarabiać i dorzucać do domowej kasy albo wyprowadzi to ma przestrzegać narzuconych reguł.


Ty pewnie nigdy nie wróciłeś naj***ny do domu.

Al...........go

2017-06-28, 10:39
SQT,

Nie zrównuj każdego ze sobą. ;) Nie wszyscy mają ciągoty do chlania i ćpania.

zonk

2017-06-28, 10:41
Kto mówi o ciągotach do chlania czy ćpania. Czasami trzeba dać wyszumieć się młodemu człowiekowi. Na ciężkim kacu poczuje co to za kara i będzie miał spokój z piciem.

Al...........go

2017-06-28, 10:43
SQT,

A czy Ty po srogim kacu nagle przestałeś pić?