18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Elder Scrolls Online - Cinematic Trailer

białywęgorz • 2014-01-29, 19:22
Od razu odpowiadam na pytania kretynów - wiem, że nie jest to forum dla graczy, jednak pojawiały się tutaj już filmiki z Diablo III a i ostatnio pojawił się wątek o Skyrimie więc nie widzę przeciwwskazań. Poniżej filmik przedstawiający The Elder Scrolls Online. Trzeba przyznać, że jak na twór grafiki komputerowej, efekt jest powalający ;)


BrainSeeker

2014-01-30, 02:48
merlin91 napisał/a:

@BrainSeeker
Wybacz, ale muszę stwierdzić, że po części nie masz racji. Gry MMO mogą mieć naprawdę dobrą grafikę (choćby Tera Online - wystarczy silnik UT3 i grafika (jak na MMO) robi wrażenie, przy stosunkowo niedużych wymaganiach). Fakt, może to nie jest ta jakość jaką można ujrzeć w np: Crysis czy FarCry na ultra ale poprzeczka zawieszona jest wysoko. Nie wiem jak ma się sprawa w nowszych i i innych nadchodzących MMO, więc się nie wypowiadam.


A teraz komentarz:
Nie mogę się doczekać premiery, a potem przejścia na f2p+konta premium+cash shop (tak samo jak było z Terą). Choć może być też tak jak teraz w WoWie: do bodajże 25lvl jest za free gra a powyżej abonament trzeba płacić. Jeśli tak będzie to wyczuwam szybki upadek. Za mało fanów serii...

BTW: jakby ktoś miał namiary na jakieś fajne MMO F4P z otwartym światem i systemem walki non-target to poproszę o tytuły na PW :) W Wildstara i Blade and Soul miałem okazję pograć i czekam tylko na premierki :D





Ależ ja gram w Terę, grafika jest dobra i w ogóle ale no właśnie jest ten niesmak z FPS podczas pvp (mimo, że na full detalach śmigam normalnie to pvp muszę ustawić na najniższe) ;) ale wyobraź sobie co by było jakby TES Online graficznie podobny byłby do TES 5, no, może bez tych bugów, trzeba mieć kompa mordercę, żeby coś takiego udźwignął ;) ale jak TES Online będzie p4f to na 100% po kilku miesiącach zrobi się p2w (jak SWTOR)

mmat7

2014-01-30, 07:34
Gra ch*jowa, grafika też mmorpg? To jest gra przynieś podaj pozamiataj, nawet nie czuć że to rpg... Sztywne w ch*j (Tak k***a grałem) i abonament, k***a to może jest dobre ale jak ktoś ma zamiar sobie pograć przez tydzień i nie ma zamiaru inwestować więcej czasu w tą grę... Ale ja wolę zapłacić raz a porządnie...

RavenRR

2014-01-30, 08:44
mauryzy_zych napisał/a:

Jakieś doświadczenia z Areną lub Daggerfallem?


Pytanie nie do mnie, ale i tak odpowiem - gdyby Daggerfall nie był Buggerfallem, grałbym w niego do dziś. Setki tysięcy NPC i ogromna (ktoś ma kilkanaście dni wolnego, by przejść cały świat z jednego końca na drugi?) piaskownica do zabawy.

Ale uniwersum The Elder Scrolls lubię raczej za historię, mitologię, godziny spędzone na czytaniu ksiąg w grze i tak dalej; trochę kojarzy mi się z cyklem "Mroczna Wieża" Kinga. Chętnie przeczytałbym jakąś powieść opartą na tym świecie, ma potencjał o wiele większy niż Śródziemie.

swierszczul

2014-01-30, 11:18
Zajebiste! Uwielbiam oglądać trailery z gier, odciągają mnie chwilowo od zewnętrznego świata :) zdaję sobie sprawę z tego, że gra w ten sposób wyglądać nie będzie. Aczkolwiek, nie mam problemu z tym, że twórcy poprzez trailery trochę, bądź bardzo, podkolorowują grę, jeżeli chcę widzieć jak wygląda gra naprawdę, to staram się szukać gameplay'u udostępnionego przez samych twórców, ot co :)

karamon

2014-01-30, 12:14
Znowu jakies koreańskie MMORPG? nie dziekuję :p .Tak mnie nakręciliście , że chyba zainstaluję znowu morka tam przynajmniej klimat był :D

mrseev

2014-01-30, 12:49
Kolejne MMO w ktorym podczas smierci nie tracisz kompletnie nic, a zabijajac innego gracza nie mozesz zabrac mu stuffu. PVP tylko w okreslonym regionie.

Czailem sie na ta gre, ale po tych informacjach to mam ja juz gleboko gdzies...

Ultimo Online, prosze wroc i naucz te cioty jak powinna wygladac porzadna gra mmo.

Street2

2014-01-30, 12:52
morrowind najlepszy

Zaethrael

2014-01-30, 14:47
Akurat abonament na takie gry to super sprawa!
Odcedzi to nieco ch*jowe community któremu mama nie da 50pln miesięcznie na grę, więc pójdzie wylewać swoją frustracje na LOLu czy gdzieś.
W EVE to się dobrze sprawdza - niestety TES w obecnej wizji nie jest dobrym materiałem na taką grę. Przyznam szczerze, że płaciłbym prędzej abonament za Morrka Online niż za to.

zypon

2014-01-30, 20:27
szkoda tylko, że te wszystkie mmo sprowadzają się do jednego: wejdź do dziury w ziemi i zajeb bossa.

stoprocentsok

2014-01-30, 21:16
Zajebiście by było gdyby goście z bethesdy, którzy klecą scenariusze walnęli z jakimś pisarzem książkę. Zauważcie, że studia, które przykładają się do stworzenia całego rozwiniętego uniwersum cieszą się największą grywalnością, dla przykładu własnie bethesda czy BioWare. Miodny by taki fantaziak był, dodać szczyptę mroczności, szczyptę stylu Sapka i ooo.. mmmm... aaa... dobra koniec, ma ktoś chusteczki?