18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Elder Scrolls Online - Cinematic Trailer

białywęgorz • 2014-01-29, 19:22
Od razu odpowiadam na pytania kretynów - wiem, że nie jest to forum dla graczy, jednak pojawiały się tutaj już filmiki z Diablo III a i ostatnio pojawił się wątek o Skyrimie więc nie widzę przeciwwskazań. Poniżej filmik przedstawiający The Elder Scrolls Online. Trzeba przyznać, że jak na twór grafiki komputerowej, efekt jest powalający ;)


Shakkozu

2014-01-29, 23:06
Ja osobiście uważam, że abonament w grach to dobra sprawa. ch*j, zapłacisz, poboli, ale te ~~40zł miesięcznie to nie jest aż tak dużo. Abonament w grach likwiduje sporą ilość dzieci, które jedynie co robią to wkur*iają innych graczy.
PS. W wowie jest abonament a gra się cieszy zajebiście wielkim zainteresowaniem :)

teken

2014-01-29, 23:12
CiasnyJanusz napisał/a:

w ogóle nie podobne do jakiejkolwiek gry z serii TES . Fajnie , napie**alam razem z trzema ziomkami jakieś giganty , nekromantów itd. no ale to nie o to chodzi w TES . Roleplay urzekł większość fanów a nie jakies napie**alanie...

Bo to jest MMO geniuszu.

Swoją drogą 8 min cinematic, dużo przeznaczają na promocję :D
Ja tam już się w MMO nagrałem, w marcu Dark Souls 2, zrobie jakiś build i będę sobie tam nawalał innych ludzi ;D

merlin91

2014-01-29, 23:20
@BrainSeeker
Wybacz, ale muszę stwierdzić, że po części nie masz racji. Gry MMO mogą mieć naprawdę dobrą grafikę (choćby Tera Online - wystarczy silnik UT3 i grafika (jak na MMO) robi wrażenie, przy stosunkowo niedużych wymaganiach). Fakt, może to nie jest ta jakość jaką można ujrzeć w np: Crysis czy FarCry na ultra ale poprzeczka zawieszona jest wysoko. Nie wiem jak ma się sprawa w nowszych i i innych nadchodzących MMO, więc się nie wypowiadam.


A teraz komentarz:
Nie mogę się doczekać premiery, a potem przejścia na f2p+konta premium+cash shop (tak samo jak było z Terą). Choć może być też tak jak teraz w WoWie: do bodajże 25lvl jest za free gra a powyżej abonament trzeba płacić. Jeśli tak będzie to wyczuwam szybki upadek. Za mało fanów serii...

BTW: jakby ktoś miał namiary na jakieś fajne MMO F4P z otwartym światem i systemem walki non-target to poproszę o tytuły na PW :) W Wildstara i Blade and Soul miałem okazję pograć i czekam tylko na premierki :D

mooop12

2014-01-29, 23:28
"Cinematic Trailer" - wszystko wyjaśnia

Myślę że graficznie nie przewyższy Skyrim'a (może minimalnie).

Gra mimo tego zapowiada się świetnie, jak dla mnie grafika już w Skyrim'ie jest świetna i całkowicie mi wystarcza, a przecież i tak nie o to w tej grze chodzi. Żałuję że do bety się nie dostałem, ale jak gra wyjdzie to na pewno kupię :)

Krolewski

2014-01-29, 23:31
Ja tu dostrzegam sporo z dzieł Blizzarda, chodzi mi głównie o motyw burzy i portalu z którego coś wychodzi i kosi wszystko w okolicy, coś takiego widziałem na jednym ze starych zwiastunów do WoWa, w którym ork walczył z człowiekiem. Ta bestia jest bardzo podobna do bestii oblężniczych z Diablo III w 3 akcie.

Ogólnie grafika na wysokim poziomie, ciekawe jak to będzie wyglądać w praniu :)

cornishon69

2014-01-29, 23:33
Malkontenci, zobaczcie sobie gameplay na youtube, grafika praktycznie identyczna jak na trailerze.

AloneIStand

2014-01-29, 23:34
Ja do bety się załapałem;) Grafika jest dobra, bez szału, ale górna półka jeśli chodzi o MMO. Jedyny wielki atut tej gry, to rozwój postaci.
Ale nie warta tej ceny. Lepiej poczekać aż ruszy sprzedaż cyfrowa + abonament. Sama gra będzie wtedy 3-4 razy tańsza.

Lepiej moim zdaniem i tak czekać na Star Citizen;p

xarkons

2014-01-30, 00:03
A wiec tak, gralem w morrowinda i mnie wciagnal ale skyrim? Prosze cie biegasz i walisz mieczem jak w majnkrafcie. Mow, krzycz, nawet placz skyrim ja i tak Powiem Wiedźmin 3.

TrutiCa

2014-01-30, 00:18
Jedyne co mogę powiedzieć to: JEBAĆ GRY Z ABONAMENTEM.

xarkons: Dokładnie tak Wiedźmin III.

rav4ever

2014-01-30, 00:23
Może nie na miejscu, ale cóż... Czołgi k***a!

helter

2014-01-30, 00:24
jak najbardziej eldor robi robote :D

Lesiuu123

2014-01-30, 00:40
Fajnie, na prawdę super. Ale kogo to kurvva obchodzi, kiedy pan Gerwant zbliża się wielkimi krokami? A jeżeli nie lubicie siwego, to zmieńcie jarmułki, bo wam mózg uciskają.

plagiat

2014-01-30, 00:49
Już to widziałam. Bieda k***a większa niż za PRL. Im dobrze wychodzą gry w Singlu i tego powinni się trzymać, widać, że MMO robią już tylko i wyłącznie dla hajsu. Absolutne 0 lore.

A teraz będzie długi ból dupy, bo jestem fanką TES'a, a Morek mnie zaczarował i lepszej gry dla mnie nie ma i nie będzie, więc dla mnie to co Bethesda reprezentuje w TESO to dno, 3 metry mułu i jeszcze raz dno.

Dopie**olę się do zbroi dremor. Akcja TESO dzieje się w 2E 578 roku, tak podaje oficjalna strona. A jak ktoś grał w TES:V to widzi dziwnie podobną rzecz, a mianowicie zbroje. Jak to k***a jest, że pomiędzy akcją z TESO a TES:V jest jeszcze Morrowind i Oblivion, a tam zbroje (a właściwie skóry dremor) wyglądają ZUPEŁNIE inaczej. Twórcy stwierdzili, że pie**olą, bo im się nie chce robić nowych designów, bo za mało czasu, bo to się lepiej sprzeda, bo znane ze Skyrim. Już ch*j z tym.
Co tam robią w ogóle dremory?! Przecież to podwładni Mehrunesa Dagona! Z jakiej paki Molag Bal by sobie ich pożyczył? Bo co, bo stwierdził, że ma chęć przyłączyć swoją domenę z Nirn i sobie ich bierze razem z Młokosami (to też podwładni Dagona) i Ogrimem (to prawdopodobnie ta wielka, mało inteligentna kupa mięsa), ale przecież Ogrimy należą do Malacatha, który nie lubi się z innymi książętami daedrycznymi. Ale nie, bo Bethesda musiała "sprzedać" swój sztandarowy "produkt". Bo k***a za mało Nazguli jest do ch*ja pana. Przecież to miało tak ogromny potencjał. Mogli wykorzystać daedrothy, atronachy czy postrachy klanów (to neutralne dzikie daedry). Nie będę już k***a wspominać o niebieskim kolorze dremor. Zawsze i wszędzie miały k***a czerwone oczy. Czerwone! Gdyby był jakiś wyjątek Bethesda nie omieszkałaby to włożyć gdzieś w jakiś quest, książkę czy inne ch*je-muje czy nawet w samą wiki lore.
W ogóle to nie mogę z Merów. Aż brak mi słów. Wyglądają jak z Władcy Pierścieni. Wypacynkowana mag-wojowniczka. Przecież Bosmerowie to k***a kanibale! Ich cała kultura kręci się wokół krwawych rytuałów na część swoich dzikich bóstw. Nie wspominając, że wszyscy Merowie mają tęczówki na całą szerokość białka. A tu piękna elfka rodem z fantasy. Ja pie**ole.

Nie. Nie chce tego dalej komentować. Szkoda nerwów.

Dajcie mi jakąś maść na ból dupy. Piwa nie będzie za ten szit.

I nie nie jestem no-lifem. Po prostu przykro mi jak widzę studio co ma dobry świat, a tak go chrzani.

bimbastah

2014-01-30, 01:00
Dla mnie od początku TES:Online to poj***ny pomysł.

Jeżeli będzie (nie sądzę) w rozgrywce tak rozbudowana jak normalne TES'Y to nie czaję jak to ma działać skoro już w zwykłych tesach było bugów z racji złożoności od ch*ja (w sumie dla fanów bugi to swoista "magia" tego świata :lol: ) ,więc stawiam że uproszczą to na potęgę robiąc gówno typu wow'a tyle że w świecie tes.

k***a ostatnią serię prawdziwych rpegów chcą tak sp***olić...

maurycy_zych

2014-01-30, 02:08
@plagiat

Morek czarował wszystkich. Nie wiem dokładnie czym (przypuszczam sentyment), ale na pewno stawiam go wyżej niż Obliviona lub najnowsze dzieło, jakim jest Skyrim. Jakieś doświadczenia z Areną lub Daggerfallem? Na wymianę doświadczeń zapraszam na PM. ;)

Co się zaś tyczy cinematiców: dobra muzyka i niesamowita sekwencja brzmi zupełnie jak genialna reklama. Nie oburzajmy się, że jest nierówna mechanice gry, bo jak oglądacie reklamę pasty do zębów, to chyba nie jesteście na tyle naiwni, żeby uwierzyć w biały uśmiech w dwa tygodnie.

Przykład: http://www.youtube.com/watch?v=ChCQb_qQDD4