18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Elder Scrolls Online - Cinematic Trailer

białywęgorz • 2014-01-29, 19:22
Od razu odpowiadam na pytania kretynów - wiem, że nie jest to forum dla graczy, jednak pojawiały się tutaj już filmiki z Diablo III a i ostatnio pojawił się wątek o Skyrimie więc nie widzę przeciwwskazań. Poniżej filmik przedstawiający The Elder Scrolls Online. Trzeba przyznać, że jak na twór grafiki komputerowej, efekt jest powalający ;)


ZDMZaurJerzy

2014-01-29, 22:44
No i ch*j, syn nie zda matury w tym roku.

PiotrekMMA

2014-01-29, 22:48
Ale to k***a nie jest forum dla graczy.

fi...........00

2014-01-29, 22:49
Gra jest zbyt sztywna, na trailerach wszystko fajnie, ale ta gra to dno i ma być w trybie abonamentowym.

HatakeIV

2014-01-29, 22:50
najbardziej pok***iona rzecz w gracz - abonament, na ch*j mam płacić za coś co kupiłem? to tak jakbym poszedł na stragan kupił gacie i bym musiał płacić co miesiąc za noszenie ich...

ki...........lu

2014-01-29, 22:52
Dark Souls 2 w marcu wychodzi a waćpan mi tu takie miernoty pokazuje?

BrainSeeker

2014-01-29, 22:52
Cytat:

Tyle że to trailer.Na trailerze wszystko jest piękne, a jeśli chodzi o gameplay to już niekoniecznie.




Przepraszam bardzo ale jaką grafikę byś chciał w grze online? nie mogą stawiać zbyt wysokiej poprzeczki w wymaganiach sprzętu bo by na tym zwyczajnie nie zarobili, serwery byłyby zlagowane jak ch*j nie wspomnę już o karcie graficznej, której byś musiał szukać gdzieś koło Jowisza bo tak wysoko w kosmos by ją wyj***ło gdybyś wszedł do jakiegoś większego miasta. Miło ponarzekać ale bądźmy też realistami, a grafika aż tak zła to raczej nie jest. ;)

thewhitestar

2014-01-29, 22:54
A idźcież z tym na onet.gry czy coś w ten deseń.

dawkeo0

2014-01-29, 22:57
8 minut renderów a sama gra to okrojone gówno z abonamentem.

rab3it

2014-01-29, 22:57
abonament, k***a.

DarkBolo

2014-01-29, 22:59
Wszytko fajnie i pięknie, tylko strzelili sobie w kolano informacją, że gra będzie miała abonament. Nie jestem pewien, ale coś koło 12-15$ miesięcznie. Jakby tytuł wyszedł jako B2P to można by się skusić a tak? Ładować co miesiąc 30zł na grę? O nie, nie ma szans, a szkoda, bo grałem we wszystkie części Elder Scrolls poczynając na Morrowind a na Skyrim kończąc.
Dziękuję, dobranoc.

rab3it

2014-01-29, 22:59
dawkeo0 napisał/a:

8 minut renderów a sama gra to okrojone gówno z abonamentem.


grałeś, tworzyłeś, widziałeś gameplay. UZASADNIJ.
Nie ? to sp***alaj z takimi komentarzami.

CiasnyJanusz

2014-01-29, 23:00
w ogóle nie podobne do jakiejkolwiek gry z serii TES . Fajnie , napie**alam razem z trzema ziomkami jakieś giganty , nekromantów itd. no ale to nie o to chodzi w TES . Roleplay urzekł większość fanów a nie jakies napie**alanie...

ReniferPL

2014-01-29, 23:01
@dewey18
daedry i aedry to oddzielny temat.
dremory, które było widać na filmiku to po prostu podgatunek daedr, które wyglądają jak ludzie, ale z ryja brzydsze. :amused:

generalnie tło fabularne serii TES to jedna wielka mitologia, która w zasadzie jest dużo bardziej rozbudowana niż mitologia grecka czy nordycka. jak ktoś lubi takie klimaty to polecam, jest sporo do czytania w samej grze jak i poza nią. :roll:

fi...........00

2014-01-29, 23:01
Cytat:

Tyle że to trailer.Na trailerze wszystko jest piękne, a jeśli chodzi o gameplay to już niekoniecznie.




Przepraszam bardzo ale jaką grafikę byś chciał w grze online? nie mogą stawiać zbyt wysokiej poprzeczki w wymaganiach sprzętu bo by na tym zwyczajnie nie zarobili, serwery byłyby zlagowane jak ch*j nie wspomnę już o karcie graficznej, której byś musiał szukać gdzieś koło Jowisza bo tak wysoko w kosmos by ją wyj***ło gdybyś wszedł do jakiegoś większego miasta. Miło ponarzekać ale bądźmy też realistami, a grafika aż tak zła to raczej nie jest. ;)


Polecam zobaczyć GuildWars2, jakoś tak zoptymalizowali, że da się grać a efekty graficzne na bardzo dobrym poziomie mimo, że to MMO. A tu no niestety tak jak ktoś wcześniej napisał grafa jak z Morka, chociaż to moja ulubiona część.

Fragless

2014-01-29, 23:05
Abonament ch*jowa sprawa, ale nawet jakby mieli to po jakimś czasie zdjąć to i tak r*chaliby graczy na jakichś mikropłatnościach - Coś jak Star Wars The Old Republic.

A co do grafiki to ch*j z nią. Na gameplay'ach widziałem, że znośna. Jakby mieli doj***ć wszystko na tip top to serwery świeciłyby pustkami bo niewielu stać na komputery NASA + Konsole zjadają pecety pod względem wymagań...

Ja tam czekam na Tom Clancy's The Division. O wiele ciekawiej się zapowiada.