18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testy DNA...

MisDetonator • 2020-07-30, 23:57
Popłacają.

Kolejny przykład sytuacji w której to mężczyzna odpowiada za zniszczenie i rozbicie kochającej rodziny.

Dla nie lubiących się z angielskim:
spoiler





Morał z tej bajki jest krótki i niestety większości nieznany: Panowie, wiem że w :lozko: się nie myśli, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, a nawet i bez, róbcie testy. Koszt tych kilkuset złotych to nic w porównaniu do zj***nego życia i setek tysięcy wydawanych na cudzego bachora oraz hodowanie k***y pod własnym dachem.

No, ewentualnie możecie jak większość sadoli pozostać przy :wali: i po problemie :ok: .

sa...........el

2020-07-31, 03:09
MisDetonator napisał/a:

Trudno, życie. Jak była taka skora do skakania na cudzy konar, to teraz niech skoczy do cudzego domu razem z owocem owego skakania. Jak nie, będzie kolejna "single mumas" ciągnąca zasiłek z pieniędzy takich facetów jak jej ofiara. Powinny być obowiązkowe testy zaraz po urodzeniu dziecka, taka sama rutyna jak przecięcie pępowiny po zabiegu. Lekarz znudzonym tonem pyta: Pan jest ojcem? Proszę otworzyć buzię, pobieram wymaz, jutro, no maks za 3 dni dostaje Pan wyniki. Wtedy jeszcze przed wyjściem ze szpitala sprawa się wyjaśnia i baba odpoczywając po porodzie może już knuć do kogo teraz uciec...
Sprawa ewidentnie z USA, murzyni gadający po angielsku a ten "mondry" swoje trzy grosze o Polsce i polskich sądach wpie**ala



Autor posta mówi, żeby robić testy. Odnosiłem się do tego co napisał, pie**olona amebo bez myślenia abstrakcyjnego.

dwakilo

2020-07-31, 03:21
W sumie to ojcem jest ten który wychowa. No ale moźe nie wśród murzynów.

Recydywista

2020-07-31, 03:45
jenna.jameson napisał/a:

Fejk, bo laska zachowuje się sztucznie od pierwszego momentu. Gra.



wedlug mnie nie fejk, a laska na prawde zachowuje sie dziwnie od poczatku. Prawdopodobnie skacze z ku*asa na ku*asa caly czas i tak wlasnie objawila sie nerwowka

Darius

2020-07-31, 07:10
To jest fejk.

ra0mir

2020-07-31, 07:17
Oczywiście, że fejk.
k***a j***ne ameby z was.
Nagrywający robią na takich filmikach hajs.
Proste, wiecie o tym?
To wbijcie do swoich zj***nych, szukających sensacji, małych móżdżków, że większość takich materiałów to fejki.
Te murzyny co to nagrywają mają z was bekę :)

Se...........cz

2020-07-31, 08:18
Ładnie czysto, lodówka, kuchnia, tort biały w różowe akcenty. Normalna rodzina. Odpie**olcie sie od ich szczęścia.

An...........ur

2020-07-31, 08:57
willoo napisał/a:

Fejk jak ch*j, bambus nie uknuł by tak złożonego planu.
Masz piwo za słowo prawdy, może komuś trafi do rozsądku.



Masz piwo za to podsumowanie

:mrgreen:

killua

2020-07-31, 09:29
scrab napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega ch*jowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.



Wg mnie bardziej ch*jowa dla ojca. dziecko w tym wieku jeszcze raczej nie odczuwa tak jak dorosły człowiek i raczej szybko zapomni, nie wiem jakim był ojcem ale jak dobrym i kochającym to raczej to bardziej przezyje.

pnaj

2020-07-31, 10:06
Ciekawostka.
Do 2019 roku w Polsce zaprzeczyć ojcostwu w związku małżeńskim mężczyzna mógł tylko w ciągu 6 miesięcy od narodzin dziecka.
Po tym terminie ciężka sprawa. Gdy już wyszło i nawet po rozwodzie dzieciak był twój wraz z alimentami.
Jeśli dobrze zrozumiałem pod koniec 2019 była nowelizacja i zmieniono ten głupi zapis "Ustawa z dnia 16 października 2019 r. o zmianie ustawy - Kodeks rodzinny i opiekuńczy". Od teraz obowiązuje termin roku od dowiedzenia się, że dziecko nie jest twoje. Zmiana jeszcze nie widnieje w kodeksie rodzinnym, ale jest nadzieja dla wielu, którzy puszczeni kantem dali się zrobić na dzieciaka.

Sadol_Manfred

2020-07-31, 10:27
To jest fejk, pan czarny kręci takie filmiki i wrzuca na you tube. Geralt Huston się nazywa ;-)

Fuzi

2020-07-31, 11:50
scrab napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega ch*jowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.



bez kitu ciezka sytuacja. mam maluszka 1.5miesiaca ale nie wyobrazam sobie juz zycia bez niego. wolalbym dojsc do porozumienia ze albo otwieramy zwiazek skoro ja to za malo, moze anal do konca zycia na moze zyczenie. nie wiem. ale nie wyrzuczilbym bombelka pomimo tego ze w nocy nas wykancza.

lm65

2020-07-31, 12:35
Pewnie suka dała dupy czarnemu np tydzień przed spotkaniem obecnego faceta.
Zaszła w ciążę , ale pomyślała, że to z nowym. Dziecko się urodziło i był spokój.
Rodzina jej faceta pewnie nie widziała podobieństwa do ojca i podpowiedzieli mu, żeby zrobił test dna.
Sytuacja ch*jowa, ale lepiej, że teraz wiedzą niż np podczas przeszczepu nerki.