18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Testy DNA...

MisDetonator • 2020-07-30, 23:57
Popłacają.

Kolejny przykład sytuacji w której to mężczyzna odpowiada za zniszczenie i rozbicie kochającej rodziny.

Dla nie lubiących się z angielskim:
spoiler





Morał z tej bajki jest krótki i niestety większości nieznany: Panowie, wiem że w :lozko: się nie myśli, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, a nawet i bez, róbcie testy. Koszt tych kilkuset złotych to nic w porównaniu do zj***nego życia i setek tysięcy wydawanych na cudzego bachora oraz hodowanie k***y pod własnym dachem.

No, ewentualnie możecie jak większość sadoli pozostać przy :wali: i po problemie :ok: .

ellsworth

2020-07-31, 22:14
CZŁOWIEK Sk***IEL!!! Pozbywa się dziecka jak śmiecia. Nagle po 3 latach wyrzuca dzieciaka gorzej niż psa, na ulicę, bo nie jego plemnik?!? No ja pie**olę!

johny012

2020-07-31, 22:43
scrab napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega ch*jowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.



Morda miałem podobnie, tez wszystko fajnie fajnie, ale miałem wątpliwości... zrobiłem test wyszło że nie moje hehe cóż życie... Ale jak sb umieli zrobić to niech teraz umią wychować, ja się zabrałem za to porządnienie wiesz wyprawa wózek łozeczko remont , pokoik dla dziecka urządzałem wieczorami, przejdzmy do sedna, jak raz Cie zdradziła to i zdradzi ponownie... przyzwyczaisz się , a ta przy którejś awanti(tak bo ludzie czasem się sprzeczają) w domu powie Ci że to nie Twoje i że się wyprowadza do innego. Ścierwo trzeba gonić z domu !!!

janlew

2020-08-02, 19:45
scrab napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega ch*jowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.


Nie ch*jowa, tylko zwykła. Większość murzyniąt wychowuje się bez ojca. Teraz się nie będą z niej śmiać że jakaś poj***na z rodziną, pracującym tatą i przyszłością. Matka teraz zacznie k***ić jak wcześniej, i wszystko wróci do normy

An...........ur

2020-08-02, 20:07
ellsworth napisał/a:

CZŁOWIEK Sk***IEL!!! Pozbywa się dziecka jak śmiecia. Nagle po 3 latach wyrzuca dzieciaka gorzej niż psa, na ulicę, bo nie jego plemnik?!? No ja pie**olę!



Nie, po prostu kobieta k***a :-)