18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testowanie motocykla.

Bila • 2015-05-24, 17:32
Fajnie pływa.



paco_x

2015-05-25, 15:39
@up a na jakie kola sie rwie dupy obecnie???
Bo ja dalej z przodu mam 16 cali???

tranzystor

2015-05-25, 19:27
el_kadafi napisał/a:

Jakaś p*zda która podnieca się nowym nabytkiem i nie wie że czerwona strefa na obrotomierzu po jakiś ch*j tam jest!
Zobacz wskazówkę obrotomierza. Chwila na czerwonym, potem spadek obrotów do zera. Czyli silnik albo skrzynia zaj***na i tylne koło stoi. Przy tej prędkości zatrzymanie tylnego koła może skończyć się tylko w jeden sposób który widać na filmie.
Jednym słowem debil który dostał nauczkę.




Sprawny silnik powinien wytrzymać moment odcięcia zapłonu, bo po to ono jest, żeby zabezpieczyć silnik przed obrotami niszczącymi. Na filmie poprostu widać koniec zajeżdżonego japońca, tzn słynnych Hond serii CBX, które były dość nowoczesne i wyśrubowane, ale niestety średnio żywotne.

Shadow555

2015-05-25, 21:51
Tak to jest jak się żydzi na paliwo :D

own33333d7

2015-05-26, 11:42
tranzystor napisał/a:




Sprawny silnik powinien wytrzymać moment odcięcia zapłonu, bo po to ono jest, żeby zabezpieczyć silnik przed obrotami niszczącymi. Na filmie poprostu widać koniec zajeżdżonego japońca, tzn słynnych Hond serii CBX, które były dość nowoczesne i wyśrubowane, ale niestety średnio żywotne.


25 letni moto na gaźnikach i odcięcie zapłonu :D

DuckDodgers

2015-05-26, 15:10
own33333d7 napisał/a:


25 letni moto na gaźnikach i odcięcie zapłonu :D



Nie wiem co mają gaźniki do odcinki ale mój 15 letni Fazer ma i jedno i drugie. A w 25 letnim motocyklu również odcinka może być, to nie jest technologia XXI wieku...

Ar...........ch

2015-05-27, 22:06
Bila napisał/a:




Jak tak,to spoko,bo już myślałem że igram.



to wtedy gdy robisz tatusiowi gałkę