18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testowałem jak mocno dziobie łabędź

OpenStreetMaps • 2021-07-27, 15:41
Nic nadzwyczajnego ani sadystycznego ale przede wszystkim udowadniam tym filmem że wszelkie miejskie legendy o atakach łabędzi na człowieka to totalna bzdura.
Kto się lęka łabędzia to frajer!
Możecie sami spróbować dać się zmasakrować dziobem albo poklepać skrzydełkiem.
Łabędź 100 razy bezpieczniejszy niż dużo mniejszy kogut .


demonox

2021-07-27, 20:11
O k***a skarpety ze świątecznym motywem do sandałów tego jeszcze nie grali :D

Xenon

2021-07-27, 20:20
Dał dwa krakersy frajer i zadowolony a my na takich gównie wyświetlenia mu robimy j***ć go usuń to Korwa

OpenStreetMaps

2021-07-27, 20:46
demonox napisał/a:

O k***a skarpety ze świątecznym motywem do sandałów tego jeszcze nie grali



Mam jeszcze onuce do sandałów na zimę .
Durnymi konwenansami ograniczony człowieku bez wolności .


suborg

2021-07-27, 23:15
Co to za gejownia?

SlimShady

2021-07-27, 23:32
k***a co następne. Jak dziecko karmi kaczki w parku?

SirMajkel

2021-07-27, 23:55
typ psychiczny a patusy jarają się jego koszulką.... ja pie**ole... pis pewnie wygra po raz 3.

Anonimowyja

2021-07-28, 00:01
Na lądzie taki łabędź nie stanowi większego zagrożenia. Ale jak ktoś pływa na jeziorze i zbliży się do gniazda, to nie zazdroszczę, bo on we wodzie czuje się jak ryba, a człowiek będzie walczył o życie mimo, że tamto "tylko skrzydłami pomacha i podziobie".

OpenStreetMaps

2021-07-28, 01:05
Anonimowyja napisał/a:

Na lądzie taki łabędź nie stanowi większego zagrożenia. Ale jak ktoś pływa na jeziorze i zbliży się do gniazda, to nie zazdroszczę, bo on we wodzie czuje się jak ryba, a człowiek będzie walczył o życie mimo, że tamto "tylko skrzydłami pomacha i podziobie".



Z tym to masz całkowitą rację a okładanie skrzydłami nie jest wcale groźne . Pod warunkiem że podchodzi się z brzegu pływakowi mogło by nie być do śmiechu.

Andre1945

2021-07-28, 01:39
Za koszulkę i bardzo pozytywnego sadola w nią ubranego piwko. :)

notak

2021-07-28, 06:37
facet w tle ma piskliwy glos, a wy pie**olicie że gej,
wiedzcie, że nie każdy mówi barytonem, a schorzenia tez sie zdarzają,
ostatnio, gadam z typem, dwa metry o on piskliwym sopranem coś do mnie,
w pierwszym momencie, pod maseczką się umiechnąłem, ale po chwili jednak dotarlo że pewnie problem z krtanią i głupio mi się jednak zrobiło

MarcinHolmes

2021-07-28, 12:44
OpenStreetMaps napisał/a:

Znajdź w swym mieście miejsce gdzie robią na koszulkach nadruki idź do nich z własną koszulką i pomysłem a umieszczą ci na koszulce co będziesz chciał.
Mi robili napis w Dekatronie całe 50 dych kosztuje taka usługa.
Ale warto było bo od kiedy noszę to koszulkę to ludzie dużo życzliwiej mnie traktują .
W barze nawet obce typy postawili mi piwo.
Większość reakcji jest pozytywna a tym którym moja koszulka się nie podoba po prostu odpowiadam że nieposiadanie brata to nie przestępstwo.



Pięć stów za zrobienie nadruku na koszulce?

Cycu320

2021-07-28, 13:17
MarcinHolmes napisał/a:

Pięć stów za zrobienie nadruku na koszulce?



Ja pie**ole czepiłes się szczegółu jakby trudno byłoby się domyślec o jaką kwotę może chodzić. Za to "Dekatronie" przeszedł bez echa.

;-)

Jarokwakin

2021-07-28, 15:18
ch*ja powinien mu zapodać do dzioba i byłby materiał na sadistica i to nawet może na harda.

Gandalf8

2021-07-29, 03:21
To nie amstaf, żeby bać się jego ugryzienia. Za to jak pie**olnie skrzydłem to może zaboleć

val007

2021-07-29, 15:40
typowy zlot pisowskich zjebów