18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testowałem jak mocno dziobie łabędź

OpenStreetMaps • 2021-07-27, 15:41
Nic nadzwyczajnego ani sadystycznego ale przede wszystkim udowadniam tym filmem że wszelkie miejskie legendy o atakach łabędzi na człowieka to totalna bzdura.
Kto się lęka łabędzia to frajer!
Możecie sami spróbować dać się zmasakrować dziobem albo poklepać skrzydełkiem.
Łabędź 100 razy bezpieczniejszy niż dużo mniejszy kogut .


Grymson

2021-07-27, 17:00
Niby koszulka spoko ale w tle słychać jakiegoś ciepłego. Mieszane mam uczucia...

mazga50

2021-07-27, 17:21
Ten łabędź nie walczy, nie broni młodych, tylko chce złapać żarcie. Zobaczyłbyś go wk***ionego, to byś zmienił zdanie.

Polacco Sivusco

2021-07-27, 17:23
Pieprzony ksenofob. Ale najważniejsze, że żona go nagrywała

Res0r

2021-07-27, 17:24
Piweczko za koszulkę!

brylant1412

2021-07-27, 17:30
na tej plaży nie ma na czym oka zawiesić tylko koszulka ratuje sytuacje

koniskooooo

2021-07-27, 17:36
Ja kiedyś dawałem łabędziu swojego pisiora do dziobania. Tez nie bolało

Budrys2000

2021-07-27, 17:56
Żaden łabądź nie jest moim murzynem

Cycu320

2021-07-27, 17:58
koniskooooo napisał/a:

Ja kiedyś dawałem łabędziu swojego pisiora do dziobania. Tez nie bolało





Bo łabędź flaka nie wpie**oli



Ja pie**ole jeszcze mu piwo dałem :-|

korowiow777

2021-07-27, 18:12
Nie zgadzam się z autorem. Byłeś swiadkiem ataku na dwie łodzie łabędzia na kanałach na Odrze. Ja siedziałem w jednej, znajomi ojca w drugiej. Pojeb rozpędzał się po wodzie ze sto metrów i napie**alał w bok motorówki (takie malutkie na silniki elektryczne). Napie**alaliśmy wioisłami i nic. Chronił gniazdo. Łodkę obok wywrócił z dwoma chłopami - jednemu z nich w ataku złamał nadgarstek. Szlone bydlę mimo że to tylko kilkanascie kilo.

Sv...........ge

2021-07-27, 18:24
OpenStreetMaps napisał/a:

Znajdź w swym mieście miejsce gdzie robią na koszulkach nadruki idź do nich z własną koszulką i pomysłem a umieszczą ci na koszulce co będziesz chciał.
Mi robili napis w Dekatronie całe 50 dych kosztuje taka usługa.
Ale warto było bo od kiedy noszę to koszulkę to ludzie dużo życzliwiej mnie traktują .
W barze nawet obce typy postawili mi piwo.
Większość reakcji jest pozytywna a tym którym moja koszulka się nie podoba po prostu odpowiadam że nieposiadanie brata to nie przestępstwo.



Dpisz se za ile daje twoja żona. I tak już głupiej nie będzie. Szkoda tylko łabędzi

Marcinqqq

2021-07-27, 18:53
jakiś pedał reklamuje swoje filmy z jew tuba, a wy mu nabijacie wyświetlenia, brawo sadole

wojciech1234

2021-07-27, 18:57
Co to ma być??? Pamiętniki z wakacji na sadisticu??

OpenStreetMaps

2021-07-27, 20:05
korowiow777 napisał/a:

Nie zgadzam się z autorem. Byłeś swiadkiem ataku na dwie łodzie łabędzia na kanałach na Odrze. Ja siedziałem w jednej, znajomi ojca w drugiej. Pojeb rozpędzał się po wodzie ze sto metrów i napie**alał w bok motorówki (takie malutkie na silniki elektryczne). Napie**alaliśmy wioisłami i nic. Chronił gniazdo. Łodkę obok wywrócił z dwoma chłopami - jednemu z nich w ataku złamał nadgarstek. Szlone bydlę mimo że to tylko kilkanascie kilo.



Spoko dobrze wiedzieć że wk***iony łabędź może więcej. Ale wyszukaj i wstaw jakiś hardcorowy filmik z podobnej akcji jak ta opisana bo chętnie sobie popatrzę.