18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testowałem jak mocno dziobie łabędź

OpenStreetMaps • 2021-07-27, 15:41
Nic nadzwyczajnego ani sadystycznego ale przede wszystkim udowadniam tym filmem że wszelkie miejskie legendy o atakach łabędzi na człowieka to totalna bzdura.
Kto się lęka łabędzia to frajer!
Możecie sami spróbować dać się zmasakrować dziobem albo poklepać skrzydełkiem.
Łabędź 100 razy bezpieczniejszy niż dużo mniejszy kogut .


Payan

2021-07-27, 15:45
Film godny sadistica.

Halman

2021-07-27, 15:46
i ch*j; film o karmieniu łabędzi zaraz na głównej... sadistic to już jest gorzej niż strona na K.

OpenStreetMaps

2021-07-27, 15:54
Mietek7567 napisał/a:

Ciekawa koszulka. Gdzie kupiona?



Znajdź w swym mieście miejsce gdzie robią na koszulkach nadruki idź do nich z własną koszulką i pomysłem a umieszczą ci na koszulce co będziesz chciał.
Mi robili napis w Dekatronie całe 50 dych kosztuje taka usługa.
Ale warto było bo od kiedy noszę to koszulkę to ludzie dużo życzliwiej mnie traktują .
W barze nawet obce typy postawili mi piwo.
Większość reakcji jest pozytywna a tym którym moja koszulka się nie podoba po prostu odpowiadam że nieposiadanie brata to nie przestępstwo.

plastic

2021-07-27, 15:59
pytanie czy łabędź gryzie tak samo kiedy żre z ręki i tak samo kiedy faktycznie walczy o życie. też mnie uj***ł, jak karmiłem chlebkiem i trochę szczypało, nic więcej.

Angevil

2021-07-27, 16:06
Los Zetas proszę przyjechać na sadistica.

OpenStreetMaps

2021-07-27, 16:08
plastic napisał/a:

pytanie czy łabędź gryzie tak samo kiedy żre z ręki i tak samo kiedy faktycznie walczy o życie. też mnie uj***ł, jak karmiłem chlebkiem i trochę szczypało, nic więcej.



Łabędź choć piękny to natura go obdarzyła kaczym dziobem . A nasz mikusek Prezes Polski nawet od Jachiry dostałby łomot gdyby ochroniarze go nie obstawili.

JaTylkonaChwile

2021-07-27, 16:15
plastic napisał/a:

pytanie czy łabędź gryzie tak samo kiedy żre z ręki i tak samo kiedy faktycznie walczy o życie. też mnie uj***ł, jak karmiłem chlebkiem i trochę szczypało, nic więcej.



jak walczy o zycie troche mocniej, no ale pozniej wędzony smakuje wybornie

wilkoala

2021-07-27, 16:39
To są jakieś p*zdy a nie łabędzie.

esa

2021-07-27, 16:57
piwo leci za koszulkę.taki przekaz podprogowy