18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testoviron ma ból dupy i płacze

matye • 2013-08-04, 00:04



Może i butthurt udawany, ale ryczy pięknie.

Re...........on

2013-08-04, 20:39
Przesłuchajcie sobie wywiad z testovironem, który został umieszczony na popularnym serwisie z filmami. Powinno to rozwiać wszystkie wasze spiny na temat jego osoby. ;-)

adamov

2013-08-04, 21:17
Ten pajac nawet "r" nie umie wymawiać

PoMaluchu

2013-08-04, 22:20
I chciał bym mu zaj***ć, a z drugiej strony szkoda mi go:)
Koleś moim skromnym zdaniem jest chory psychicznie, wiem ch*j was obchodzi moje zdanie:)

sulik

2013-08-04, 22:59
no k***a teraz nowe p*zdeczki sie spinaja a jak byl prawdziwy sadistic to kazdy podchodzil do tego jak do parodii i byla dobra beczka. a teraz? malolaty* albo inne debile sie dorwaly i nie kumaja ze Polacy tez sie dziela na lepszych i gorszych. rada dla was: wez sie przejedz wieczorem do gorszej dzielnicy w swoim miescie i jak cie beda kroic na hajs mow ze super chlopaki sa. w sumie to nie ma co tlumaczyc, myslacy ludzie sie nie spinaja o to. pozdto lemingii

* nie da sie ukryc ze coraz wiecej imbecylow jest wsrod mlodych ludzi

Szerokikarq

2013-08-05, 00:03
No i ch*j, że troll. Jak mi ktoś nasra na wycieraczkę to mam się śmiać, bo mnie trolluje... Chęć zwrócenia na siebie uwagi w tak ch*jowy sposób jest dla mnie wystarczającym powodem żeby go nie lubić.
Puchałke też trollował, też nie pisał na poważnie, a jak pocisnął Sabaton to Sadisitic pierwszy zaczął układać drwa na stosie.

Dzisiaj każde bzdury w internecie można podpisać jako trolling, dlatego konsekwentnie wyznaję zasadę, że nigdy nie wiadomo kiedy głupi żartuje.

@sulik
Skąd wiesz, że Ci wszyscy ludzie piszą na poważnie, a nie kręcą sobie z ciebie jeszcze większej beczki niż Testo?

sulik

2013-08-05, 00:06
@up testo nie nagrywa od dzis, troche dystansu do siebie lemingu.
nie jestem zazdrosna polska k***a, beczka z bogactwa i zydow mnie bawi, a ty chyba nie masz na koncie zadnych wiekszych sukcesow skoro nie widzisz ze sa wsrod nas k***y, nawet w rodzinie sie zdarzaja coraz czesciej. bys widzial akcje jak w szpitalach dziadek jeszcze nie zszedl a juz do rekoczynow dochodzi to moze bys inaczej podchodzil do hasel typu polskie k***y

Szron

2013-08-05, 16:14
FSADV325rfwew45e napisał/a:

@up2 - co Ty gadasz? Ostatni filmik nagrał w czerwcu tego roku.



Testo jest tak popularny, że po wpisaniu na youtube "rolex" wyjebie wam testovirona na 1 stronie :D




Jarasz się tą krnąbrną szmatą jak koń suchym chlebem.

tabaraba

2013-08-05, 18:07
Jak bardzo ograniczonym umysłowo trzeba być, żeby w trollowaniu znaleźć hobby i sens życia?

KebabRemover

2013-08-05, 21:50
FSADV325rfwew45e napisał/a:

@up2 - co Ty gadasz? Ostatni filmik nagrał w czerwcu tego roku.



Testo jest tak popularny, że po wpisaniu na youtube "rolex" wyjebie wam testovirona na 1 stronie :D



To jeszcze nic, pomyśl o Testovironie i odpowiadaj na pytania na mocnopomocni.pl