18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testoviron ma ból dupy i płacze

matye • 2013-08-04, 00:04



Może i butthurt udawany, ale ryczy pięknie.

Bila

2013-08-04, 13:54
aopia napisał/a:

Wy nie znacie Testovirona? Ja pie**ole





Wódki nigdy z pajacem nie piłem,to jak go mam znać.A znaczy przez net,nie nie znam.

Ezoteryk

2013-08-04, 14:02
Gdy czytam wasze komentarze , nie dziwie mu się że tak po was jedzie ... w internetach was pełno na świeżym powietrzu pustki .

hotmuszkiet

2013-08-04, 14:20
Stare ze japie**ole, uzytkownicy forum INSOMNIA nawet wyczaili jego adres i zdjecie calego ryja.

KebabRemover

2013-08-04, 14:46
Klasyg, Testo - najlepszy troll IV Rzeszy Pospolitej.
Moja teoria nt. Testovirona w skrócie:
Człowiek skończył studia w Polsce, wyjechał do Stanów, tam dzięki ponadprzeciętnej inteligencji dorobił się fortuny.
W Polsce jest takie zjawisko, że zwykły niewyróżniający się chłopak wyjedzie ze wsi do miasta, zarobi trochę kasy, wróci do wsi, i jest panem, nagle koledzy się zlatują, chcą z nim jak najwięcej przebywać itp, bo ma kasę - Testo to wykorzystał przeciwko wam, chwali się, że ma kasę ale jej wam nie da, żeby bolała was dupa. Wyśmiewa po prostu plebs żądny cudzych pieniędzy.
Wie że Polacy nienawidzą żydów i Niemców, dlatego podaje się za żyda i często opowiada historyjki jakoby pewien Hans miał pluć ''polaczkowi'' do pyska, a ten łapać tę ślinę zębami.
Tylko inteligentni to zrozumią, a reszta będzie się wk***iać, że ktoś wytknął im ich wady.
Prawdziwego Testovirona zobaczycie w filmiku jak zamawia nowego Rolexa przez telefon(tytuł: kto ma, ten ma) i w wywiadzie z Testovironem.

P.S. A najlepsze jego dzieła to:
- bogactwo czesc glowna
- polak rzecznik duma narodu
- blendzior co cie czeka
- gdynia 2010
- najgorszy dzien w zyciu 2013
- silownia
i humor specjalnie dla sadoli: patrycja to juz scierwo

Polecam, Piotr Fronczewski

matye

2013-08-04, 15:05
Cytat:

Moja teoria nt. Testovirona w skrócie:



Dobrze powiedziane, ale dzieci i tak boli dupa (o co mu [i mi teraz] chodziło). Też uważam, że do trollowania potrzeba inteligencji.

baranqu napisał/a:

Jestem w stanie zaplacic komuw kto pierw zakopie zywcem uzytkownika, ktory wstawil to cos na sadola


Tobie z kolei gratuluję i dziękuję za te życzenia, ale wiedz, że to internet i raczej średnio się przejmuję groźbami niedowartościowanego gimbusa (bo więcej niż 14 lat ci nie daję).

khrystall

2013-08-04, 15:12
Mam taki sam zegarek hehe

Kamilarz

2013-08-04, 16:23
Macie polaczki kulhwa :amused:

bart0$z

2013-08-04, 16:33
Od dłuższego czasu jego dane latają po internecie. Ktoś go wytropił z tego co pamiętam, są zdjęcia, imię i nazwisko, adres. Także taki anonimowy to on już nie jest.

Promek

2013-08-04, 16:42
do dziury i wapnem posypac sterydziarskie gowno...

klasz

2013-08-04, 17:39
Kiedy jaja mu obcięli bo jak ciota się drze?

Ciesin

2013-08-04, 19:43
"Sadole" odkryli Testovirona po kilku latach od jego szczytowej formy. Sadistic umarł, gimbusy przejęły kontrolę.
Testo królem! Klejnot nilu!

matye

2013-08-04, 19:47
@up kolejnego dupa boli xD

sa...........os

2013-08-04, 20:03
aopia napisał/a:

Wy nie znacie Testovirona? Ja pie**ole



Większość ludzi nie kojarzy Dostojewskiego, Bułhakowa, Micińskiego, Baudelaire... Ale nie znać Testovirona czy Madzi z Sosnowca to obciach, nie?

A na poważnie, jak ktoś gościa nie kojarzy, to dobrze o nim świadczy. Widać nie marnuje czasu oglądając jutubowe ścierwo.