18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testoviron ma ból dupy i płacze

matye • 2013-08-04, 00:04



Może i butthurt udawany, ale ryczy pięknie.

trebeter

2013-08-04, 13:03
przeciez ten film ma z 5 lat
koles juz dawno zostal odnaleziony, wraz z nazwiskiem i zdjeciami
chyba dalej kreci, albo jeszcze do nie dawna krecil, przy czym przestal trollowac i chyba w miare normalne krecil

kdow

2013-08-04, 13:04
Jestem jak Testoviron
I sram na twój Babilon

ma...........00

2013-08-04, 13:04
To jest przecież ikona internetu, Koles jest prze ch*jem :D





k0rek

2013-08-04, 13:07
widać, że jankesi go ostro r*chali :roll:

Suguru

2013-08-04, 13:10
Zyjemy w czasach, gdzie zwykle uposledzenie umyslowe nazywane jest "trollowaniem"... :roll:

karkry123

2013-08-04, 13:16
Chyba jestem niedorozwinięty... To ma być śmieszne lub fajne? :|

Te...........an

2013-08-04, 13:20
Właśnie to jest problem sadistica, uważacie się za inteligentnych ludzi, twierdzicie że jesteście tą lepszą i myślącą częścią społeczeństwa, nie przyznajecie się do polskiego motłochu i "plebsu", a kiedy pojawia się taki Testo, który swoimi zaczepkami celuje właśnie w ta najniższą i najmniej bystrą klasę naszego społeczeństwa, spinacie się tak samo jak oni i mieszacie go z gównem. To smutne, że tacy "bystrzy" ludzie jak wy nie wiedza co to znaczy prowokacja i trolling. Kazałbym wam wypie**alać z internetu, ale właśnie tacy jak wy są w nim źródłem radości dla takich osób jak Testoviron i i tych nielicznych, którzy jego humor są w stanie zrozumieć.


(Ciekawe teraz, od kogo zostane wyzwany, prawak, lewak, pedał, komunista? Może żyd, mason lub dziecko neo? Albo jeszcze lepiej, może ktoś stwierdzi ze jestem arabem, albo jestem zbyt młody, zeby do internetu w ogóle mnie dopuszczono?)

Shadow323

2013-08-04, 13:26
@up
Ty nie jesteś lewakiem, prawakiem, żydem masonem itp. Ty jesteś po prostu kolejnym idiotą który sądzi że pozjadał wszystkie rozumy i jest ponad to. Skoro nie widzisz nic złego w tym że polak wyjechał za granicę, poczuł trochę grosza przy duszy i ma prawo obrażać wszystkich polaków to po prostu jesteś idiotą bez honoru. I to właśnie przez takich jak Ty, Polska kiedyś upadła bo nie odważyli się walczyć o swoje aż do pewnego momentu... ten moment niebawem nadejdzie i w tych czasach...

rakkaa

2013-08-04, 13:28
@Tetsuo-san


Masz rację, ale zamknij mordę.

tranzystor

2013-08-04, 13:33
TestoviHion był chyba u logopedy... :mrgreen:

rozkurw

2013-08-04, 13:34
Jak już tak narzeka to niech nie mówi w naszym ojczystym jezyku.do piachu k***e.

Te...........an

2013-08-04, 13:36
Shadow323 napisał/a:

@up
Ty nie jesteś lewakiem, prawakiem, żydem masonem itp. Ty jesteś po prostu kolejnym idiotą który sądzi że pozjadał wszystkie rozumy i jest ponad to. Skoro nie widzisz nic złego w tym że polak wyjechał za granicę, poczuł trochę grosza przy duszy i ma prawo obrażać wszystkich polaków to po prostu jesteś idiotą bez honoru. I to właśnie przez takich jak Ty, Polska kiedyś upadła bo nie odważyli się walczyć o swoje aż do pewnego momentu... ten moment niebawem nadejdzie i w tych czasach...




Właśnie o takich jak ty mówię, ty tego nie rozumiesz : D
Zanim się wypowiesz to zasięgnij trochę wiedzy, bo pozory mogą mylić, a poza tym teraz tylko sie ośmieszyłeś : D

ch...........AN

2013-08-04, 13:36
Wy j***ne polskie k***y. Wstyd mi za was grube szmaty.