18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test parówek

Mestiner • 2013-02-11, 12:53
Pewna starsza kobieta pokazuje jak wybrać najlepsze parówki, stwierdzając wcześniej iż smak parówek to jeden ch*j sięgnęła po bardziej radykalne sposoby.

Sanchi

2013-02-11, 21:02
Czytając te komentarze, zastanawiam się czy obejrzałem to samo nagranie co wy.

wormarder

2013-02-11, 21:14
a przez większość filmu na wózku widać "Daj się zaskoczyć..." :D

Stoho

2013-02-11, 22:18
Suty_dziobaka napisał/a:

Wahadełko powiedz przecie...
Obrazek






... które parówki kupić :shock:

... w markecie

Hannibal_PL

2013-02-11, 22:21
Ja pie**ole. Jebiecie pałę nad gimbusami i wszyscy łykają spermę aż miło.

Gwoli wyjaśnienia jednego z pierwszych postów.

W demokracji każdy głos jest równy. Lecz w ten sposób jednostka wybitna(nie pie**olcie mi tu że profesor nie jest osobą wybitną. Spróbujcie chociaż do doktora dojść patałachy i pogadamy wtedy ile wiedzy musieliście przysposobić),wracając jednostka wybitna ma taką samą wysokość głosu jak jednostka upośledzona. Korwin dobrze prawi że państwo demokratyczne jest upośledzone. Władza powinna być wybierana przez ludzi którzy wiedzą co nieco o świecie, mają jakieś dokonania. Tak jak kiedy byliśmy bambusami to starszyzna rządziła która miała spore doświadczenie i wiedzę o świecie. Dzisiejszy system polityczny jest kompletnie posrany a system działa na korzyść partii rządzących. Tak naprawdę nie wybieramy poszczególnych polityków a partie, a one same dobierają sobie posłów do sejmu.

Chcę Piłsudskiego!

Ra...........py

2013-02-12, 02:58
o k***a diabelskie parówki

byszek

2013-02-12, 08:54
Jak by to było w Radomiu po wigilii to by nie machala medalikiem tylko brala jak leci, tępa dzida.