18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test parówek

Mestiner • 2013-02-11, 12:53
Pewna starsza kobieta pokazuje jak wybrać najlepsze parówki, stwierdzając wcześniej iż smak parówek to jeden ch*j sięgnęła po bardziej radykalne sposoby.

papcio666

2013-02-11, 16:52
Założe się, że to przykładna katoliczka. Ciekawe co na to proboszcz jej parafii by powiedział :lol:

-57-

2013-02-11, 17:09
dobrze ze nie zaczęła wróżyć z magicznej kuli :D

piterrrxd

2013-02-11, 17:18
Stoi potem takie stare pudło i blokuje dojście do j***nych półek.

TuRk

2013-02-11, 17:26
Panowie, aż żal patrzeć, babka sobie ocenia parówki, a wy wszystko do polityki sprowadzacie... :-/

wiktormuzyk

2013-02-11, 17:49
Pasikoniol napisał/a:

mnie w szkole uczyli na towaroznastwie że im ciemniejsza parówka, tym lepsza, ale widzę że kościół ma lepsze metody :)



O k***a, już nie wiem o co chodzi. Czy o "kościół" = ten babsztyl, czy "kościół" = sprawdzanie wahadełkiem parówek. Bo jak dla mnie wahadełko to ma niewiele do kościoła, a raczej do STRASZNIE POGAŃSKICH PRAKTYK.

A swoją drogą zero w was duchowości. Gadacie o polityce i innych pierdołach, podczas gdy połowa z Was zapewne sądzi że wahadełko to wielki ch*j i nie działa. Taką mamy epokę, że wszyscy wyśmiewają sprawy magiczne i niezrozumiałe - wszystko musicie chwycić za jaja, rozciąć skalpelem i obejrzeć pod mikroskopem.

No popatrzcie, do jakich rozważań skłaniają człowieka biedronkowe parówki i stare babsztyle.

gindek

2013-02-11, 17:55
androgenius napisał/a:

I dwie takie tępe k***y mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



1. maja do powiedzenia tyle samo.
2. skad wiesz ze ona nie jest profesorem uniwersyteckim ?
3. ty masz taki samo prawo, pomimo ze mi sie to nie podoba.

androgenius

2013-02-11, 18:11
gindek napisał/a:



1. maja do powiedzenia tyle samo.
2. skad wiesz ze ona nie jest profesorem uniwersyteckim ?
3. ty masz taki samo prawo, pomimo ze mi sie to nie podoba.



1. Następny Hawking, ch*j, debile święto mają dzisiaj najwidoczniej.
2. Bo używa machadełka.
3. Ciesz się, ja z niego nie korzystam.

Witkens

2013-02-11, 18:14
androgenius napisał/a:

I dwie takie tępe k***y mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



Taaaa, profesorofie są zajebiście inteligentni- czyt. Prof. Pawłowicz

PaQ93

2013-02-11, 18:27
Czyli że takie tępe k***y wybrały obecny rząd? bo z tego co tu czytam tak właśnie wynika. Jesteście wszyscy poj***ni bo na Tuska nie będziecie glosować bo to ch*j a na kaczynskiego nie bo też ch*j. Określicie się kiedyś wielcy k***a znawcy polityki z gimnazjum? proszę was. I tak będzie tutaj ch*jowo bo nasz rząd składa się z samych sk***ysynów i pań sikających na stojąco i nie tyle co jakiś fanatyków religijnych tylko j***nych komuchów działających pod przykrywką kościoła. Sam do kościoła nie chodzę bo mnie to pie**oli ale jak widzę tych co napie**alają na ten kościół to mi się nóż w kieszeni otwiera. Coś Ci się nie podoba? nie atakuje Cię? to to k***a zostaw w spokoju. Wracając do naszej polityki to nie ma innego sposobu jak ten który próbował profesor z mojego ukochanego Krakowa.

MareKSG

2013-02-11, 18:36
Jak tak czytam niektórych komentarze, widać jak wpływają inni na wasze zdanie. Babka z jakimś wahadełkiem, ch*j wie kim ona jest, co to za j***na wiara, ale dla niektórych impotentów umysłowych stara, dziwna baba = katol, a katol to od razu pisowiec. A więc teraz ja też będę dla jednego zjeba z drugim katolem, bo napisałem prawdę. Jak w tym kraju ma być dobrze skoro ludzie są tak popie**oleni?

Koniec Świata

2013-02-11, 19:04
androgenius napisał/a:

I dwie takie tępe k***y mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



Na przykład taka "kępa turwa" jak prof Pawłowicz.

nienonicniema

2013-02-11, 19:48
wydaje mi się że to biedra na ulicy wrocławskiej w krakowie, jako student czesto tam bywam ;)