18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test parówek

Mestiner • 2013-02-11, 12:53
Pewna starsza kobieta pokazuje jak wybrać najlepsze parówki, stwierdzając wcześniej iż smak parówek to jeden ch*j sięgnęła po bardziej radykalne sposoby.

androgenius

2013-02-11, 14:16
wydrunio napisał/a:



k***a, za szybko czytałem ;)

Zwracam honor, nie doczytałem że "dwie tępe k***y" ;)



Honor restored.

Dobrze, bo już miałem zamiar zrzucić pomoc humanitarną w postaci pakietu obelg. :mrgreen:

bezimienny90

2013-02-11, 14:17
mogła jeszcze wejść z taką "różczką Y" do szukania wody w biedronce

Dz...........ak

2013-02-11, 14:27
Wahadełko powiedz przecie...







... które parówki kupić :shock:

koloalu

2013-02-11, 14:42
skoro się tak śmiejecie to weźcie sobie nitkę zawieście jakiś ZŁOTY przedmiot najlepiej pierścionek i posprawdzajcie w którą stronę zacznie się wahać nad danym produktem. Nie pamiętam dokładnie zależności ale ciekawe jest to że pierścionek będzie się wahał bez niczyjej pomocy.

Pasikoniol

2013-02-11, 14:44
mnie w szkole uczyli na towaroznastwie że im ciemniejsza parówka, tym lepsza, ale widzę że kościół ma lepsze metody :)

ja...........ze

2013-02-11, 14:45
A jak profesor uniwersytecki jest transwestytą?

androgenius

2013-02-11, 14:48
sankers92 napisał/a:

A jak profesor uniwersytecki jest transwestytą?



A no własnie, ciekawą i moralnie obszerną kwestię tutaj poruszyłeś, cóż, jeżeli taka sytuacja ma rzeczywiście miejsce to wówczas ch*j mu w dupę i niech wypie**ala.

SkyRunner

2013-02-11, 14:54
Ciekawe czy jak idzie na wybory, to też tak nad nazwiskami macha tym wahadełkiem... :homer:

Cryo

2013-02-11, 14:57
Myślałem, że będzie je otwierać i testować

koloalu

2013-02-11, 15:30
Pasikoniol napisał/a:

mnie w szkole uczyli na towaroznastwie że im ciemniejsza parówka, tym lepsza, ale widzę że kościół ma lepsze metody :)



widocznie nie wiesz że parówki bez barwników są szare. im ciemniejsze tym więcej barwnika ;)

Ranger

2013-02-11, 15:34
Cytat:

I dwie takie tępe k***y mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



pie**olisz... Spójrz na to w ten sposób - dwóch profesorów uniwersyteckich(które też mogą być debilami tak nota bene) ma więcej do powiedzenia niż jedna taka tępa k***a.

regol

2013-02-11, 15:38

@androgenius
I dwie takie tępe k***y mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.


Jebnij matke w potylice za to jak Cie wychowała. Nie przyszło Ci do głowy ,że ta babka może wybiera najtańsze parówki bo jej nędzna emeryturka nie starcza do pierwszego ? A może szuka parówek z największą ilością mięsa a zarazem najmniejszą chemii ?
Po czym stwierdziłeś ,że ta pani jest "tępa k***" po tym ,że czyta skład produktu na opakowaniu ?

To ,że ty wpier****** gówno za bajońskie sumy bo ci rodzice dają to twoja sprawa . Takie tępaki jak ty na pewno zagłosują za POlepszeniem sytuacji w Polsce .

krzym123

2013-02-11, 15:56
@up
chyba nie zauważyłeś jak ta pani macha nad parówkami wachadlkiem

androgenius

2013-02-11, 15:58
@regol

Haha, wysyp debili dzisiaj, macie jakieś święto czy jak?

Poza tym tylko gimbusy, plebs i kler cenzurują swoje posty zj***nymi gwiazdkami.

Vinewood

2013-02-11, 16:04
Cytat:

I dwie takie tępe k***y mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.


No i co?