18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test offroad

Corn • 2012-10-06, 22:12
Yamahy r1 :amused:

Pu...........le

2012-10-07, 10:49
mucha nasrała na obiektyw.

cranberrypie

2012-10-07, 11:21
jak zobaczycie na cień to nie wydaje wam się, że gość za wysoko siedzie na tej R-1??
Normalne filmiki ze ścigami to są dużo niżej kręcone,
mnie się wydaje, że sobie zlekceważył zakręt i tyle.
Dobrze zrobił, że się nie wyj***ł,
ale ogólnie mógł uniknąć całego zdarzenia jakby siedział na motocyklu jak przystało na R-1.

SiaraSiarzewski

2012-10-07, 11:35
Ja pie**ole, jak czytam te wasze niektóre komentarze to mnie krew zalewa.
Jak wy zazdrościcie tego że on ma i może sobie pozapie**alać po dobrej drodze :)

k***a spece od zachowań drogowych i techniki jazdy... każdy z was prowadził od traktora po concorde'a pewnie... wy byście się na rowerze wyj***li a tutaj zgrywacie instruktorów NFS'a ... żenujące to jest.
Widziałem że jakiś głąb bez rozumu szmata bez ambicji napisał że motocyklista zachowałby się ok jakby zaj***ł w mur, to ja ci powiem tak ch*j ci w dupe zawistny patałachu, rozjeb się na schodach pod klatką i wtedy będziesz OK userem :)

Jeżdżę motorem od 4 lat i mogę po tym czasie stwierdzić że kierujący motorem wykazał się baardzo dobrym opanowaniem i wyczuciem sytuacji, nie reagował nerwowo tylko od razu obrał wyjście awaryjne co w tym przypadku było atakiem na kartofle :) I dobrze, kierowcy nic się nie stało, motor nie oberwał, nawet nie zgasł :) Nikt nie ucierpiał. No ale wy musicie się przyj***ć zawsze do czegoś, tym razem że jechał za szybko, ale jak wasz ojciec zapie**ala na obwodnicy to mało co z podniecenia sobie konia nie walicie a teraz hejtujecie to czego się boicie i jest dla was nieosiągalne.
Czekam na wasze wspaniałe i jakże mądre i życiowe wypowiedzi z ku*asa wyssane :)

Kaciaj

2012-10-07, 13:36
Ja bym skręcił ... ale chyba byłoby to zbyt mainstreamowe .

Carol

2012-10-07, 13:47
dojcz.! napisał/a:

Nie jechał w cale szybko, nie zapie**alał jak naćpany, jechał przyzwoitą prędkością dla takiej maszyny i dla takiego otoczenia,


Od kiedy to inne są ograniczenia prędkości dla motocyklistów? k***a taki zjeb jak ty ma takie same prawa wyborcze jak ja... Mózg mu zakrzywia rzeczywistość, a potem głosuje na ch*jnie.

marcinsud

2012-10-07, 14:40
@Carol a skąd pewność, że przekraczał dozwoloną prędkość?

czmes

2012-10-07, 17:10
SiaraSiarzewski napisał/a:



Jeżdżę motorem od 4 lat i mogę po tym czasie stwierdzić że kierujący motorem wykazał się baardzo dobrym opanowaniem i wyczuciem sytuacji, nie reagował nerwowo tylko od razu obrał wyjście awaryjne co w tym przypadku było atakiem na kartofle :) I dobrze, kierowcy nic się nie stało, motor nie oberwał, nawet nie zgasł :) Nikt nie ucierpiał. No ale wy musicie się przyj***ć zawsze do czegoś, tym razem że jechał za szybko, ale jak wasz ojciec zapie**ala na obwodnicy to mało co z podniecenia sobie konia nie walicie a teraz hejtujecie to czego się boicie i jest dla was nieosiągalne.
Czekam na wasze wspaniałe i jakże mądre i życiowe wypowiedzi z ku*asa wyssane :)


Proszę Cię człowieku, Ty tylko chyba siedziałeś na motocyklu. Motocykl nie motor... Motor to Ty możesz mieć w aucie... Nie wierze, że jeździsz od 4 lat... :idzwch*j:

FallenArt

2012-10-07, 17:32
i w p*zdu wylądował.

Newbie2010

2012-10-07, 20:09
czmes napisał/a:


Proszę Cię człowieku, Ty tylko chyba siedziałeś na motocyklu. Motocykl nie motor... Motor to Ty możesz mieć w aucie... Nie wierze, że jeździsz od 4 lat... :idzwch*j:




Toś pan tera sypnął poprawną polszczyzną!
Chyba nic takie irytuje, jak tekst "motocykl, nie motor!".
"Motor" to określenie potoczne, w telewizji lepiej brzmi "motocykl", ale ogólnie nie widzę nic złego w mówieniu "motor".

Jestem ciekaw, czy na to, co pod maską mówisz "motor".

t0m3k__

2012-10-07, 21:00
Widać, że doświadczony kierowca ale zdecydowanie za szybko jechał, jakby nie auto z naprzeciwka albo mniejsza prędkość to nie miałby problemu.

SiaraSiarzewski

2012-10-07, 21:48
czmes napisał/a:


Proszę Cię człowieku, Ty tylko chyba siedziałeś na motocyklu. Motocykl nie motor... Motor to Ty możesz mieć w aucie... Nie wierze, że jeździsz od 4 lat... :idzwch*j:





:samobojstwo:
Do czego innego już nie mogłeś się przyj***ć...
Idź graj w MotoGP dalej motocyklisto ze skutera :jezdziec:
Taak siedziałem i to na atrapie w salonie, taaak... :ok:

szefooo

2012-10-08, 19:05
głąb bez rozumu szmata bez ambicji napisał/a:




Jeżdżę motorem od 4 lat i mogę po tym czasie stwierdzić że kierujący motorem wykazał się baardzo dobrym opanowaniem i wyczuciem sytuacji...



Zajebiście wyczuł sytuację. Z takim podejściem do prowadzenia i tobie wróżę miednicę na czole.
Wyczucie sytuacji było by jak by przewidział co może sie stać, zwolnił i nie wjechał w pole. A dla nie jest zwykłym kretynem. A ty go jeszcze chwalisz jak jakiś niedorozwój umysłowy.

Wytłumaczę ci to na przykładzie dla idiotów. łatwiej zrozumieć.
Koleś wkłada rękę do miksera ręka się mieli ale on nagle szybko wyłącza mikser.

Wchodzi jakiś kretyn na forum i pisze.
" wykazał się baardzo dobrym opanowaniem i wyczuciem sytuacji" Nie wyczuwa tego że człowiek z zmiksowaną ręką to kretyn. Na dodatek pisze. Zazdrościcie mu dlatego tak piszecie. BUAHahhahaa. No szczyt k***a dałnizmu.

SiaraSiarzewski

2012-10-08, 19:38
szefooo napisał/a:



Zajebiście wyczuł sytuację. Z takim podejściem do prowadzenia i tobie wróżę miednicę na czole.
Wyczucie sytuacji było by jak by przewidział co może sie stać, zwolnił i nie wjechał w pole. A dla nie jest zwykłym kretynem. A ty go jeszcze chwalisz jak jakiś niedorozwój umysłowy.

Wytłumaczę ci to na przykładzie dla idiotów. łatwiej zrozumieć.
Koleś wkłada rękę do miksera ręka się mieli ale on nagle szybko wyłącza mikser.

Wchodzi jakiś kretyn na forum i pisze.
" wykazał się baardzo dobrym opanowaniem i wyczuciem sytuacji" Nie wyczuwa tego że człowiek z zmiksowaną ręką to kretyn. Na dodatek pisze. Zazdrościcie mu dlatego tak piszecie. BUAHahhahaa. No szczyt k***a dałnizmu.




No jaaaki ty mądry mmmm, jak owca w rzeźni...
Nie masz chłopie pojęcia o jeździe na motorze i dla ciebie nie ma różnicy między motorem a samochodem, nie ma co się dziwić skoro grasz w motoGP i NFS.


Wytłumacze ci coś żebyś nie robił dalej z siebie idioty bez pojęcia :)

Fakt jechał szybko, może ciut za szybko, wyczucie sytuacji nie ma nic do tego z jaką prędkością jechał, chodzi tu tylko i wyłącznie o reakcje jaką wykonał w sytuacji zagrożenia w której ponad połowa motocyklistów wcinęła by hebel i się wyj***ła w rów, ewidentnie znał trasę bo kto inny rozpędzałby się do wysokich prędkości na trasie której nie zna, to raz. Dwa że na tym łuku na którym wyleciał był sypki piasek który jest jak lód gdy na nim hamujesz. Teraz najważniejsze barania głowo, gdyby zahamował tak jak ty byś to widział na tym piasku to by się wypie**olił i motor by stracił stabilność i zamiast ładnie potoczyć się po szutrze zaryłby owiewkami i wyj***ł parę fikołów. Także jeśli masz zamiar "błyszczeć" inteligencją embriona to zapoznaj się z techniką jazdy oraz prawami fizyki.
Na prawdę facet jeśli chcesz dyskutować o technice jazdy to obejrzyj te video jeszcze z 34000 razy i spróbuj zrozumieć co on zrobił :)

szefooo

2012-10-09, 21:19
SiaraSiarzewski napisał/a:




No jaaaki ty mądry mmmm, jak owca w rzeźni...
Nie masz chłopie pojęcia o jeździe na motorze i dla ciebie nie ma różnicy między motorem a samochodem, nie ma co się dziwić skoro grasz w motoGP i NFS.


Wytłumacze ci coś żebyś nie robił dalej z siebie idioty bez pojęcia :)

Fakt jechał szybko, może ciut za szybko, wyczucie sytuacji nie ma nic do tego z jaką prędkością jechał, chodzi tu tylko i wyłącznie o reakcje jaką wykonał w sytuacji zagrożenia w której ponad połowa motocyklistów wcinęła by hebel i się wyj***ła w rów, ewidentnie znał trasę bo kto inny rozpędzałby się do wysokich prędkości na trasie której nie zna, to raz. Dwa że na tym łuku na którym wyleciał był sypki piasek który jest jak lód gdy na nim hamujesz. Teraz najważniejsze barania głowo, gdyby zahamował tak jak ty byś to widział na tym piasku to by się wypie**olił i motor by stracił stabilność i zamiast ładnie potoczyć się po szutrze zaryłby owiewkami i wyj***ł parę fikołów. Także jeśli masz zamiar "błyszczeć" inteligencją embriona to zapoznaj się z techniką jazdy oraz prawami fizyki.
Na prawdę facet jeśli chcesz dyskutować o technice jazdy to obejrzyj te video jeszcze z 34000 razy i spróbuj zrozumieć co on zrobił :)



Motocyklem k***a już nie jedna osoba cie poprawiła. Naprawdę skoro używasz słowa motor jestem w no mmm w 95% przekonany że z motocyklami nie masz nic wspólnego.

Zrobiłem jak prosiłeś. Obejrzałem filmik ponownie 14 razy. Może to nie 34000 ale wystarczyło.
Włącz sobie 00:23 sek filmiku i wytłumacz mi co on chciał zrobić jadąc z ta prędkością gdyby piasku nie było?
Według mnie są dwa warianty:
A) chciał zahamować i skręcić w prawo. EEEE błąd zbyt szybko zapie**ala więc raczej nie.
Więc bardziej prawdopodobny jest wariant
B) chciał jechać drogą dalej i w 25 sek pokonać znakomicie znany przez niego zakręt. Nauczył sie go chłopaczyna na pamięć jednak tym razem nie dało się ściąć zakrętu przeciwległym pasem bo był tam samochód. Więc sierota pojechała prosto.
Tak czy siak podziwiam go że "wybrał" do tego zajebiste miejsce bo ktoś mniej ogarnięty zrobił by ryjem pieczątkę na znaku który stoi 15 m dalej.

Dobrze że w końcu dostrzegłeś że jechał za szybko. Doceniam to naprawdę.

Teraz przeanalizujmy to co mówisz. Twierdzisz że zachował się po mistrzowsku ponieważ nie zaczął hamować?
To teraz mi powiedz geniuszu co by zrobiło 4 letnie dziecko chcąc się zatrzymać jadąc rowerem po piasku błocie asfalcie kiślu k***a budyniu. Czymkolwiek.
Otóż barania głowo nawet 4 letnie dzieci wiedzą że nagłe hamowanie na jakiejkolwiek nawierzchni kończy się spotkaniem szczęki z podłogą. Więc muszę cię zdziwić ale nie ty jeden jesteś supermenem i nie zaczął byś hamowania w tym polu. Zrobiło by tak 99% ludzi na ziemi.