18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

karoldeicide

2017-06-28, 20:17
suche to jak pięty Cejrowskiego

Wujek_Sznurek

2017-06-28, 20:49
Kto je pizze z anansem wali starym ku*asem. Tyle w temacie. Oliwki tez sa ch*jowe.

Loaloa

2017-06-28, 21:05
Mówcie co chcecie, ale ten tekst o polaczkach to sama prawda.

UberPatriot

2017-06-28, 21:08
@Hrabia Drapula piwo w barach to takie szczaje, że jak wypiję z osiem to mnie tylko brzuch boli a w głowie gówno zakręci, już wolę pójść do sklepu i sobie kupić jakąś "Perłę" w butelce. A jak ktoś się by znał to ALE od lagera na sto procent odróżni.

ypierdalaj

2017-06-28, 21:22
@Loaloa
Pewnie waliłeś sobie konia czytając ten tekst, nie?

htp

2017-06-28, 21:33
robert924 napisał/a:

Pizze z ananasem musiała wymyślić jakaś ciota .
Tyle w temacie


Nie posunął bym się do takiego stwierdzenia, ale faktem jest, że Włosi za prawdziwą pizze uważają tylko margeritę. I broń Boże na jakimś grubym (chlebowym) cieście.

The_Generat

2017-06-28, 21:37
Nie sobie tylko koledze z niemiec... Swiatowcy...

D31F

2017-06-28, 21:45
na temat gustow sie nie dyskutuje i ch*j... jak dla mnie tekst pisany przez jakiegos pejsa z wall street albo lewaka

tomalmc

2017-06-28, 22:18
Biorąc pod uwagę treść tych wypocin, można śmiało powiedzieć że to działa również w drugą stronę odnośnie innych nacji - dlaczego dla kogoś pochodzącego z innego kraju nie- będę wymieniał z jakiego, żeby nie wypaść na rasistę i ksenofoba, przysmak który jest regionalnym przysmakiem u nas im nie smakuje i wybrzydzają że jak można tak jeść, dlaczego im nie smakują nasze wódki bądź inne wyroby alkoholowe typu śliwowica, miód pitny wybrzydzają że jak można to pić w porównaniu do whiskey czy burbona, dlaczego ktoś nazywa "polaczkiem" kogoś kto sięga często po produkty rodzime które są tanie i łatwo dostępne typu "schab z ziemniakami" i piwo, dlaczego od razu nazywany jest patologią społeczną, to że większość narodu nie zarabia tyle ile zarabia się na zachodzie i stara dostosować się do obecnie panujących warunków nie czyni osób o różnych gustach patologią, patologią jest porównywanie kogoś oceniając na bazie upodobań oraz przyzwyczajeń, ten kto to wypocił zasługuje moim zdaniem na trzy rzeczy 1)sznur 2)krzesło 3)kop w dupę.

voidinfinity

2017-06-28, 22:25
tomalmc napisał/a:

ten kto to wypocił zasługuje moim zdaniem na trzy rzeczy 1)sznur 2)krzesło 3)kop w dupę.



I główną na sadolu :krejzi:

Radbug

2017-06-28, 23:27
k***a hawajska to żaden wyznacznik luksusu czy gustu. Pizza jak pizza. wolę salami, ale czasem i na hawajską przyjdzie mi ochata i kilka razy jadłem i o dziwo smakowała mi jak każda inna pizza. Po prostu pizza jest dobra :D

To tak jakby szkalować pizzę funghi, czy tam capriciossę bo ma pieczarki czy coś. Głupi są ludzie wyzywajacy hawajską. Nie spotkałem się z jakąś grupą hipsterów zamawiajacą bezglutenowe piwko za 50 zł i hawajską. Ale spotkałem się ze spora grupą dresików krzyczącą "Hawajska?! Błe! Jak to można ananasa jeść!!!!"

shiters

2017-06-28, 23:33
sushi, kawior, pieczona kaczka, czasami jakaś wymyślna sałatka - to lubię. Owszem, jem pierogi i inne domowe dania typu kartacze, ale to raczej normalne. Alkoholu nie piję bo zwyczajnie nie lubię. Czasami tylko wezmę sobie jakiegoś jaggerka, bardzo odpowiada mi jego smak. j***ć to, i tak zdechniemy :P

~Velture

2017-06-29, 00:07
Nie no, k***a. Ten temat jednak pokazał kwintesencję tego portalu.

Spina o kawałek owocu...

4 strony komentarzy gdzie każdy rzuca gównem w innego tylko za to, że jeden lubi hawajską a inny nie.

To już autentycznie przestało być zabawne i stało się żenujące.

Rafez

2017-06-29, 00:33
Polecam wybrać się do lokalu gdzie robią tradycyjną pizze włoską, ale polaczek powie pewnie, że ciasto z serem i z ananasem lepsze.

MultiPhantom

2017-06-29, 01:06
Ale od wódki to się odpie**olcie. "Wielkie" sławy chwalą... Oczywiście też cebule.