18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

manson__

2017-06-28, 14:31
Abraxus napisał/a:


Czasem jak ktoś do mnie przyjdzie to proponuję kawę z ekspresu ciśnieniowego. Świeżą mieloną. Jak słyszę "a ni mosz sypanej" to mam ochotę chama jebnąć w ryj. Mówię, po chwili, że niestety kawa się skończyła. Nie jestem w stanie patrzeć na barbarzyńcę z fusami na zębach siorbiącego kawę ze szklanki z łyżką w środku. Sypana jest dla roboli.


Było mu miał węglowy zaparzyć - przynajmniej miałby coś od życia :krejzi:

ba1l

2017-06-28, 17:28
Średnią Hawajską dla każdego!!!

Smogu93

2017-06-28, 18:37
Autor tekstu ma trochę racji ale z hawajską to popłyną. Nie każdemu po prostu musi pasować. Ja np nie lubię wręcz k***a nienawidzę tej pizzy. A co do moich kubków smakowych pracowałem w jednych z najlepszych restauracji w Warszawie i restauracjach hotelowych 4 i 5 gwiazdki. I jadałem dania o których autor nawet nie śnił pijałem kawę i alkohole takie że miesięczna pensja autora korposzczura nie starczyła by na pół butelki tego cuda tak jak wtedy i teraz nie stać mnie. Więc won mi z hawajską jako przykładem bo to żaden rarytas kulinarny:)

mibcadet

2017-06-28, 18:39
Nie macie wrażenia że ten post to takie usprawiedliwianie spedalenia?
spoiler

DickSet

2017-06-28, 18:43
Proszę was, o nie denerwowanie się. Bo to bez sensu. To jest zwykła pasta, miała wywołać "gownoburze" i wywołała z tego co widzę. A pisał ja typowy troll. Niektóre rzeczy to prawda ale dotyczą może 50% Polaków. A hawajska to syf

skub

2017-06-28, 18:46
Uważam, że wszyscy którzy szukają powodu dla którego są lepsi od innych są zakompleksionymi ciotami, i to nie ważne czy to czy ktoś wpie**ala hawajską czy nie, czy inny gówniany powód.

Dżizas_kurde

2017-06-28, 19:02
Ja nie wiem co ludzie mają do innych w kwestii jedzenia - ja pie**ole.
Nie lubie - nie jem.
Ale nazywanie kogoś cebulakiem polaczkiem biedota tylko dlatego że lubi to co lubi ?
Mam kolegę co wpie**ala pizzę z nutellą - ot zwykły placek drożdżowy posmarowany nutellą...
Większość ludzi lubi śledzie (pod taką czy inną postacią) - ja tego ch*jostwa do geby nie wezmę bo jest dla mnie obrzydliwe .
Ludzie zajadają się brokułami kalafiorem i szparagami (tudzież fasolką szparagową) - ja pie**ole ? dla mnie breja bez smaku o konsystencji wymiocin.... ale czy to jest powód żeby kogoś wyzywać ?
Sam chętnie opie**olę sałatkę grecką - bo lubię warzywa, caprese tak samo , uwielbiam cycki z kurczaka i ogólnie kurczaka pod prawie każdą postacią - ale nie rozumiem jak można jeść kebab z kurczaka ? - i ch*j mi do tego...

A co do alkoholi... niespecjalnie smakuje mi Gin......
Nie przepadam także za whisky (chociaż mam zawsze buteleczkę w barku czerwonego i czarnego ;) i czasem wieczorkiem "on the rocks" ;) szklaneczkę przechylę.
Nie mniej jednak co do czystej wódki zacytuję wieszcza :
Wódka jak wódka, każda smakuje tak samo czyli wspaniale ;)

Nie lubię pić dużo kolorowych alkoholi (chociaż nie ukrywam że dobra swojska nalewka potrafi mi czasem zawrócić w głowie)

Uwielbiam za to bimber (siwuche, samogon, każdy nazywa jak chce) i im bardziej "dziwny" tym bardziej fajny...



A wracając do jedzenia.... ludzie.. do k***y nędzy - pizza z ananasem może komuś smakować !
(najwięcej mają do powiedzenia ci którzy nigdy nie próbowali)
Jakbym miał zamawiać sam dla siebie - nie zamówiłbym - ale zjem ze smakiem !

Połączenie cheddara, mozzarelli, dobrej szynki (nie takiej po 19,99zł za kg ) i ananasa dobrze odsączonego i przepłukanego to niebo w gębie (DLA MNIE ! - nie każdemu musi smakować )

Uważam że jeśli chodzi o żarcie - to powinno się próbować jak najwięcej.
Lubie kuchnię, śródziemnomorską - świeża, lekka, wyraźna !
Lubię azjatyckie smaki (chociaż szczerze mam po nich gorące siodło - zwłaszcza po indyjskiej)
Ale takie zupki, makarony, ryby, same warzywa - pychota.

Nie smakują mi owoce morza -chociaż krążki z kalmarów w panierce na głębokim tłuszczu są pyszne - ośmiornice są jak gluty, podobnie jak małże i inne skorupiaki (kraby paskudne ! ) krewetki jak są świeże są pyszne ! (i nie mają ości)

Natomiast karpia.... o którego ludzie się zabijają... tego syfu szkoda nawet do rzeki wrzucać...

Ale szczupak..... eeeee to jest rybka :)

Pstrąg, łosoś.... :)



Pozdrawiam smakoszy i niepozdrawiam cebulaków którzy nawet nie próbowali a już "ja tam tylko czysta wódka, schabowe i ziemniaki z zasmażaną kapustą (moim zdaniem breja podobna do żygów i wolę mizerię ;)

MinisterR

2017-06-28, 19:07
każdy kto gardzi hawajską to polaczek śmierdziuszek

pseudonim

2017-06-28, 19:27
Fusy lepiej mieć pod kontrolą. Projekt robił się w zasadzie sam.. Smacznego wszystkim.



wszystkozajete1234

2017-06-28, 19:36
Łapcie i patrzcie na prawdziwe jedzenie, nie to co z biednej polski

maxs90

2017-06-28, 19:39
Tacy z was smakosze, że aż jecie "schabowe z kurczaka/ z piersi". k***a ale jak?! Schabowy to element pultuszy wieprzowej, k***a tylko wieprzowej! A z kurczaka czy indyka to k***a kotlet, filet. Debile

mikenadir

2017-06-28, 19:45
voidinfinity napisał/a:

Coraz dziwniejsze te pomysły na pasty...

Obrazek




Pisze się Dom Perignom burasie.

Ziomaljlb

2017-06-28, 19:46
szkoda k***a strzepic ryja..

Smogu93

2017-06-28, 19:48
"Dżizas_kurde :Wódka jak wódka, każda smakuje tak samo czyli wspaniale ;) " nie wiem jak się robi tu k***a cytat to tak zrobiłem;p Przypomniało mi się jak w hotelu po jakimś bankiecie z gwinta waliliśmy jakąś wódke w ch*j drogą;p
Przychodzi menago
-chłopaki na litość z gwinta? to kosztuje 1000zł za 0.7
my:
-krzywi tak samo:P
Czysta to czysta:P

Hrabia Drapula

2017-06-28, 19:52
po pierwsze, mam chęć dać w pysk każdemu polakowi który na rodaków mówi polaczki
po drugie jest pewnie ciotą która nie krzywi się wpie**alając te rarytasy ale chce się pokazać że ma kasę i się zna, to trochę jak moda z piwem, mieszają tym szkłem i się zachwycają, mlaskają i chwalą bo wiedzą co zamówili, a jak by im nalać to lagera od ale nie odróżnią
że byś sraczki stulecia dostał dostał od tych marcepanów na których zarabiają 1500% i sprzedają stare ścierwo