18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test głośników

cipek_cipeusz • 2016-11-01, 11:55
Szczerze nie spodziewałem się tego.
Eskperci...?

pi...........ja

2016-11-01, 21:37
Nie dokarmiasz głośników, to masz.

qnsl

2016-11-01, 21:43
Ja się spodziewałem okrętu...

eMCeONe

2016-11-01, 21:47
ziomek kiedyś w starych TAGA, bake położył na wlocie i doj***ł bassem... ciekaw jestem czy nowy nabywca już ją znalazł

tl...........01

2016-11-01, 21:58
Prosz.


Brokol

2016-11-01, 22:00
"Plus z minusem" gdzieś masz poj***ne i zasysa zamiast wypuszczać tak na chłopski rozum...

NieLubieWas

2016-11-01, 22:06
@up
Wez rozbieg ściana sama Cie znajdzie :)

W "głośniku" nie ma takiego czegoś jak plus i minus. Polaryzacja jest umowna, aby łączyc zestaw w zgodnej fazie. Tam płynie prąd zmienny.

ho...........zo

2016-11-01, 22:09
Zawsze mnie śmieszą te ścisłe przygłupy, którzy uważają, że każdy ma k***a obowiązek ogarniać jakieś gówna z fizyki tylko dlatego, że oni są z tego dobrzy.

ka...........ro

2016-11-01, 22:21
kalijanek napisał/a:

ku*asa też by wyssało?


Tak, ale słabo... tzn, kolega mi tak powiedział :oops:

Loaloa

2016-11-01, 22:41
Cytat:

Eskperci...?



Eeee... gdzie tam? Zwykłe gimbusy.

cowboy

2016-11-01, 22:49
Velture napisał/a:


Aha. Ok.

Czyli nie wolno mi zwyzywać kogoś od idiotów jak ma powiedzmy 20 lat i nie umie pisać albo jakiegoś kogoś kto pie**oli, że ziemia jest płaska itd.?



k***a teraz bedzie porownywac znajomosc praw drgan i fal ze znajomoscia pisania. wy jestescie k***a glupi, czy udajecie?
lekarz ktory zarabia 50 tys euro miesiecznie bo jest wyk***istym nanochirurgiem moze nie miec pojecia czym sa macierze czy calki a inzynier-wizjoner wykonujacy w pamieci obliczenia szybciej niz komputery 20 lat temu moze nie wiedziec czy z dupy leci mu gowno czy czekolada i tez mozesz mu co najwyzej opie**olic pale, bo jest 140x inteligentniejszy od ciebie. przez takich wlasnie baranow jak ty edukacja lezy i kwiczy, bo ludzi uczy zeby znali podstawy wszystkiego i pozniej brakuje ekspertow w kazdej dziedzinie.

"jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego"
zapamietajcie, pacholy

Suroka

2016-11-01, 22:52
zna ktoś tytuł?

muraaas

2016-11-01, 22:54
KrisCFC napisał/a:



Trzeba być idiotą, żeby wyzywać innych od idiotów tylko dlatego, że czegoś nie wiedzą, poluzuj pasek. ;)



Można nie znać kolejności zapłonu na cylindrach w silniku wieśwagena 1,9 TDI. Ale jak działa głośnik to uczą się dzieci na pierwszych lekcjach fizyki.

Yazid1

2016-11-01, 23:26
muraaas napisał/a:



Można nie znać kolejności zapłonu na cylindrach w silniku wieśwagena 1,9 TDI. Ale jak działa głośnik to uczą się dzieci na pierwszych lekcjach fizyki.



Tu nie potrzeba lekcji fizyki. Wystarczy mieć głośnik w domu :P

cipek_cipeusz

2016-11-01, 23:35
@KrisCFC
@Velture
@hoszo
@cowboy
Piwerko dla was panowie, za trafne odpowiedzi na najbardziej zj***ne komentarze pod tym tematem. Fakt, człowiek nie wie wszystkiego, ale to nie powód żeby go za to zrugać. Sam nagłówek nie był pisany, aby go dosłownie interpretować. Wyzywanie mnie od idiotów, bo dla mnie to wygląda nienaturalnie, świadczy o waszym niskim poziomie intelektualnym i braku dojrzałości.
Zgadzam się
Cytat:

Trzeba być idiotą, żeby wyzywać innych od idiotów tylko dlatego, że czegoś nie wiedzą, poluzuj pasek. ;)


baraq

2016-11-01, 23:40
A ja sie pochwale ze mam membrane pasywna :mrgreen: kto wie co to jest to zrozumie dlaczego sie chwale (kolumny od B&W jakby co) :lol: