18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test głośników

cipek_cipeusz • 2016-11-01, 11:55
Szczerze nie spodziewałem się tego.
Eskperci...?

Novik

2016-11-01, 12:05
jak się nie spodziewałeś przystaw samą kartkę do sub. to też ją wciągnie jak gimbus kreske na dyskotece

nerok

2016-11-01, 12:13
Identyczne działanie ma dupa twojej starej jak otwiera buzie :oops: :oops: :oops:

James.B

2016-11-01, 12:51
chcesz mieć większy bas to włóż głośnik do szafy i zamknij ją
podbicia basu kurewne :)

~Velture

2016-11-01, 12:59
Cytat:

Szczerze nie spodziewałem się tego.
Eskperci...?


A czego się spodziewałeś?

Nie wiem skąd ten wysyp debili na sadolu od dobrych 2 lat jest.

Jak siedzisz na klopie aby się wysrać to też zdziwiony jesteś, że gówno z dupy ci wylatuje?

tranzystor

2016-11-01, 13:39
Ja mam taki bass z MediaMarkt, że raz mi wzmacniacz zassało do woofera.

SirMajkel

2016-11-01, 13:47
taki sąsiad to skarb.. Ja nie rozumiem myślenia takich ciuli, którzy rozkręcają głośniki na maxa mieszkając w bloku. Buraki zwykłe.

XM195

2016-11-01, 13:49
Źle fazę podłączył i tyle

eunstachy

2016-11-01, 13:57
Serio potrzeba Ci do tego eksperta?

No dobrze... Fala dźwiękowa (fala mechaniczna) powstaje na wskutek drgań w powietrzu. Membrana głośnika tworzy w/w falę wychylając się w przód i tył. Przy ruchu do przodu w głośniku powstaje podciśnienie, w związku z tym przez rezonator (czy jak wolisz tubę basową) wsysane jest powietrze do środka. Wraz z tym powietrzem została również wessana puszka napoju który widzimy na filmie.

Trzeba być idiotą żeby nie rozumieć podstawowych praw fizyki.


KrisCFC

2016-11-01, 15:04
eunstachy napisał/a:

Serio potrzeba Ci do tego eksperta?

No dobrze... Fala dźwiękowa (fala mechaniczna) powstaje na wskutek drgań w powietrzu. Membrana głośnika tworzy w/w falę wychylając się w przód i tył. Przy ruchu do przodu w głośniku powstaje podciśnienie, w związku z tym przez rezonator (czy jak wolisz tubę basową) wsysane jest powietrze do środka. Wraz z tym powietrzem została również wessana puszka napoju który widzimy na filmie.

Trzeba być idiotą żeby nie rozumieć podstawowych praw fizyki.



Trzeba być idiotą, żeby wyzywać innych od idiotów tylko dlatego, że czegoś nie wiedzą, poluzuj pasek. ;)

kalijanek

2016-11-01, 15:16
ku*asa też by wyssało?

mygyry

2016-11-01, 16:47
Głupi głośnik, ja bym redbulla się nie chwycił

~Velture

2016-11-01, 21:11
KrisCFC napisał/a:



Trzeba być idiotą, żeby wyzywać innych od idiotów tylko dlatego, że czegoś nie wiedzą, poluzuj pasek. ;)


Aha. Ok.

Czyli nie wolno mi zwyzywać kogoś od idiotów jak ma powiedzmy 20 lat i nie umie pisać albo jakiegoś kogoś kto pie**oli, że ziemia jest płaska itd.?