18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tesla system error

~_Yarko_ • 2022-11-13, 18:39
Nastąpiła awaria w oprogramowaniu, co poskutkowało niekontrolowanym rozpędzeniem samochodu do prędkości maksymalnej.


Dwie osoby zabite, trzy ranne (inne źródła podają siedmiu rannych).

Źródło:
Reuters:




to...........10

2022-11-15, 02:00
Dracula napisał/a:

Tylko, że to kaczodon prowadził, żaden błąd systemu.



Poziomy autonomii samochodów:

Poziom 0 – brak pomocy
...
Poziom 5 – pełna automatyzacja

Poziom 6 - auto może użytkować Jarosław Kaczyński :amused:

Andrzejas

2022-11-15, 17:07
Elon to jest człowiek renesansu! Jego samochody potrafią wykryć skos powiek, a algorytmy same doprowadzą do usunięcia usterki! Genialne!

Be6he6mo6th

2022-11-15, 23:49
chcecie czy nie technozjeby, jeszcze nie jesteśmy gotowi na takie innowacje. A mam nadzieje że 'muskowi' jebnal za to i za jego akcje redukcji etatów, z których rakiem się wycofuje i finalnie jego firma poleci na zbity ryj.
Tak to jest jak jest się "geniuszem" dzięki kopalni szmaragdów swoich starych. A w czarne skrzynki ja bym tak mocno nie wierzył, skąd ktoś wie, czy nie ma odrazu zaprogramowane by podawać przyczyny wyłącznie winy kierowców. Przecież aktualnie wszystko można zaprogramować nawet pie**oloną żarówkę, że będzie Ci się włączać i wyłączać co minutę przez całą dobę.

Mazi118d

2022-11-16, 23:10
juzek123456 napisał/a:

Ja nie wiem jak tępym trzeba być żeby na poważnie forsować teorię o tym że to wina samochodu XDDDDDDDDD
Macie tu przypadek z Polski, pewnie pendriva wpiął z tesli XD



Wg Roytersa rodzina kierowcy twierdzi że on twierdzi że samochód zaczął sam przyspieszać

:mrgreen:
Wg żony kolegi zdradzała go bo on dużo pracował i ją zaniedbywał a wg glapinskiego inflacja będzie 8 albo jak wejdzie tarcza to 16 i już z końcem roku 20 a był jeszcze taki Pitagoras co twierdził że matematyka śmierdzi

bania88

2022-11-18, 14:26
W moim benzyniaku, jak wcisnę hamulec, to samochód zduszę i po strachu :-)

Kidl3r

2022-11-19, 12:59
bania88 napisał/a:

W moim benzyniaku, jak wcisnę hamulec, to samochód zduszę i po strachu



Ale masz fajnie. Jak ten system się nazywa? Zamontujesz mi 2 takie?