18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tesla system error

~_Yarko_ • 2022-11-13, 18:39
Nastąpiła awaria w oprogramowaniu, co poskutkowało niekontrolowanym rozpędzeniem samochodu do prędkości maksymalnej.


Dwie osoby zabite, trzy ranne (inne źródła podają siedmiu rannych).

Źródło:
Reuters:




Ukasz995

2022-11-14, 06:28
Pawehan napisał/a:

wina Muska i oczywiście Tuska



Tylko Tuska

M_A

2022-11-14, 06:53
smalcownki napisał/a:

Adrianandernev I tu sie ziomeczek myslisz Tesla urzywa system brake by wire jak wiele innych nowych zlomow co teraz robia model abs to bosch 9 abs esp premium i teraz Sluchaj ziomek kolesiowi nie odj***lo kierowca z takim ukladam brake by wire Niema stycznosci noga pedal do hydrauliki tylko czujnik polozenia pedalu jak i sily nacisku wykrywa co I jak i dalej przesyla to do modulu abs ktory to wykrywa i juz pompa hydrauliczna na bloku abs tworzy cisnienie ktore potem leci do servo i tak oto samohod hamuje ale jak mu j***la elektronika to i sie Rozj***l



I teraz słuchaj Ziomek, może tak zaczniesz używać polskich liter i zaznajomisz się ze słownikiem.

damian15snk

2022-11-14, 08:30
Jakby chciał to mógłby więcej jednośladowców zgarnąć

Dracula

2022-11-14, 08:52
Pawehan napisał/a:

wina Muska i oczywiście Tuska



Ukasz995 napisał/a:

Tylko Tuska



Tylko, że to kaczodon prowadził, żaden błąd systemu.


Vinyl

2022-11-14, 09:00
tedwaha napisał/a:

Przeraża mnie ilość kamer która zarejestrowała to zdarzenie, jak k***a w Orwelu



Bo Musk jest teraz be bo kupił Twittera
W moim feedzie codziennie jest kilka wiadomości opływających jego osobę w Google news.
Globalisci się konsolidują, nie lubią jak ktoś im płyny w twarz

Jestem_na_nie

2022-11-14, 09:38
Jacek86s napisał/a:

To. Huba u ciebie w rodzinie to powszechne..



Dziękuję i nawzajem, nie mam telewizora to do mnie nie dociera propaganda z żadnej strony. A tuska to j***łem jak jeszcze rządził i dla mnie będzie śmieciem do śmierci.

Olashenco

2022-11-14, 09:42
Hahaha, nic dodać nic ująć :-D

Voldmar

2022-11-14, 11:18
I bardzo k***a dobrze. Może odrobinę zwolni ten cały ekoterroryzm motoryzacyjny.

Janko

2022-11-14, 18:12
j***ć te j***ne autonomy

Deme

2022-11-14, 18:37
Wgrali złego cracka

Ukasz995

2022-11-14, 19:00
Dracula napisał/a:

Tylko, że to kaczodon prowadził, żaden błąd systemu.



Brawo kaczka to scierwo, gówno i reszta fekaliów

TruckingBigger

2022-11-14, 19:48
Krzyszof.K napisał/a:

Witam domeną aut produkowanych od 2017 a w Tesli od 2019 stało się montowanie hybrydowego hamulca. Tesla działa na tzw. Drive by wire pedały nie mają bezpośredniego połączenia z układem, odpowiada za to sterownik który interpretuję siłę nacisku i wysyła sygnał bezpośrednio do układu. Jesli tesla załapała zawias systemu to mógł wciskać do oporu .....



czyli co, jednoczesna awaria hamulca i przyspieszenia? no jakoś nie chce mi sie w to wierzyć

smalcownki

2022-11-15, 00:18
M_A napisał/a:

I teraz słuchaj Ziomek, może tak zaczniesz używać polskich liter i zaznajomisz się ze słownikiem.


A po holere nie miaszkam w Polsce i niechce mi sie zmieniac klawiatury zrozumiales co napisalem to w czym problem