18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Terrorysta w Łodzi

Nizaryta1 • 2016-07-25, 14:04
Witam, chciałem przekazać Sadolom temat, w Łodzi zatrzymano Irakijczyka który planował zamach, z tego co mówili celem był jakiś supermarket albo centrum handlowe, nie wiem, nie dosłyszałem. Grupa może być większa, ja osobiście myślę że to jakiś dywersant i grupa jest większa i działa wciąż na wolności więc na miejscu ABW i innych służb porządnie bym go przesłuchał, po PRL- owsku i szukał reszty muslimów.



Irakijczyka podejrzanego o przygotowywanie zamachu w Polsce zatrzymała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Niedoszły zamachowiec wpadł w Łodzi, mieszkał w jednym z hosteli. Sąd zdecydował już o jego aresztowaniu. Podejrzany to 48-letni mężczyzna, który przyjechał do Łodzi kilka dni temu. Według nieoficjalnych informacji Irakijczyk jest członkiem większej grupy planującej zamach w Polsce.

Sprawę prowadzi Prokuratura Krajowa. Podejrzany o terroryzm wpadł w wyniku śledztwa ABW. Funkcjonariusze agencji są pewni, że mężczyzna stanowił bezpośrednie zagrożenie. Znaleziono przy nim zapiski świadczące o planowanym zamachu.

Mężczyzna przyjechał do Polski kilka dni temu. Zna język polski, ma 48-lat, umie obchodzić się z ładunkami wybuchowymi - podaje Polsat News. Został zatrzymany w czwartek, jednak służby ujawniły to dopiero w poniedziałek. Wcześniej podejrzany przebywał w Szwajcarii i w Szwecji. Z tego ostatniego kraju został wydalony.

– Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieście w Łodzi zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres dwóch miesięcy wobec obcokrajowca, prawdopodobnie Irakijczyka - przynajmniej tak wskazywały dokumenty, które posiadał. – mówi rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Łodzi sędzia Paweł Urbanik. – Z zarzutu, który postawiono mężczyźnie nie wynika, że miał wspólników – dodaje rzecznik.

Według nieoficjalnych informacji "Dziennika Łódzkiego" na odzieży zatrzymanego znaleziono ślady materiałów wybuchowych. prawdopodobnie jest to C4. To może świadczyć o tym, że mężczyzna przygotował już bombę. Według "Polsatu" zatrzymany miał przy sobie listę centrów handlowych i supermarketów w Łodzi.

Co zamierzał z nią zrobić? Czy planował zamach podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie? A może chciał przeprowadzić zamach w innym mieście? Odpowiedzi na te pytania poszukują funkcjonariusze ABW. Irakijczyk jest przesłuchiwany, śledczy sprawdzają też mieszkanie, które wynajmował w Łodzi oraz drugi wynajęty przez niego lokal w hostelu, w którym został zatrzymany.

W Polsce służby zwracają szczególną uwagę na podejrzanych obcokrajowców w związku z serią zamachów w Unii Europejskiej oraz trwającymi w kraju Światowymi Dniami Młodzieży.

Mariusz Błaszczak, szef MSWiA, poinformował, że od przywrócenia kontroli na naszych granicach zatrzymano już 200 osób, których nie wpuszczono do Polski.

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0ahUKEwiEvOb-xY7OAhUmS5oKHXZ6CaAQFggiMAI&url=http%3A%2F%2Fwww.fakt.pl%2Fwydarzenia%2Fpolska%2Flodz%2Fzatrzymanie-irakijczyka-w-lodzi-planowal-zamach-terrorystyczny-w-polsce%2Frd46c8f&usg=AFQjCNH6XNCHI_rTkxWtlpxCeJho71Sppg&sig2=_3PNxalf6dbZf39jFSgjgQ&bvm=bv.127984354,d.bGg&cad=rja

Po tagach nie znalazłem więc raczej jeszcze nie było, zwłaszcza że wiadomość jako tako świeża.

Cz...........as

2016-07-25, 19:43
Na łódź spadła bomba atomowa, niszcząc dosłownie wszystko... Straty zostały wycenione na 25zł i 50 groszy.

Jeśli w tych podejrzeniach jest choć trochę prawdy to lepiej żeby wyłapali sk***ieli co do jednego.

micran

2016-07-25, 19:49
lapps napisał/a:




z maczet sie nie robi narkotykow zeby je trzeba bylo delegalizowac :szczerbaty:



No k***a :D Wcale nie podejrzane jest to że sobie maczetę kupujesz. Choć ja sobie to wyobrażałem bardziej:

Gość podchodzi do spożywczaka, poproszę maczetę i babka za ladą wyjmuje zza lady maczetę i mu daje, niczemu się nie dziwiąc :lol:

lapps

2016-07-25, 20:11
micran napisał/a:



No k***a :D Wcale nie podejrzane jest to że sobie maczetę kupujesz. Choć ja sobie to wyobrażałem bardziej:

Gość podchodzi do spożywczaka, poproszę maczetę i babka za ladą wyjmuje zza lady maczetę i mu daje, niczemu się nie dziwiąc :lol:



jeszcze otwiera taka torebke jak na bagietki i sie pyta "jedna nalozyc?" :szczerbaty:

ale tak na powaznie to latwo posiadac bron biala w tym kraju. zreszta palna tez, ale tylko czarnoprochowa.

Ni...........ny

2016-07-25, 20:32
Nizaryta1 napisał/a:

...dlatego mają tę skórę ciemną. (Tak, wiem że od melaniny ale ch*j z tym).



Skórę to ani mają przeźroczystą
spoiler

Kaczorowy

2016-07-25, 20:43
Przynajmniej mają zastępczy temat. Z dopalaczami nie idzie, z ruskimi śmierdzącymi fajami na rynku - nie idzie - to ch*j, złapmy jakiegoś beżowego z listą zakupów w pejsiatym markecie, dołóżmy historię, potem go puścimy po cichu i ch*j. Jak sprzedałem starego dostawczego mercedesa ciapakom a ci go wyeksportowali mudżinom do Afryki to sama wojewódzka mi przeryła warsztat jednego dnia, na drugi powtórka z dwoma smutnymi z jakiego cbś czy inszej wielce potrzebnej "komórki". Co innego że jeden ch*jek na mnie doniósł ale to osobna historia - w każdym razie zaczynam wierzyć że nie tylko Antek M. jest w tym kraju zj***ny pod względem manii prześladowczej.

Tradyt

2016-07-25, 20:58
Kaczorowy napisał/a:

Przynajmniej mają zastępczy temat. Z dopalaczami nie idzie, z ruskimi śmierdzącymi fajami na rynku - nie idzie - to ch*j, złapmy jakiegoś beżowego z listą zakupów w pejsiatym markecie, dołóżmy historię, potem go puścimy po cichu i ch*j. Jak sprzedałem starego dostawczego mercedesa ciapakom a ci go wyeksportowali mudżinom do Afryki to sama wojewódzka mi przeryła warsztat jednego dnia, na drugi powtórka z dwoma smutnymi z jakiego cbś czy inszej wielce potrzebnej "komórki". Co innego że jeden ch*jek na mnie doniósł ale to osobna historia - w każdym razie zaczynam wierzyć że nie tylko Antek M. jest w tym kraju zj***ny pod względem manii prześladowczej.


Dalej żyj w swoim świecie i myśl, że nam to nie grozi.Francuzi, Niemcy też tak mysleli i co mają ? Wolę aby zamkneli 1000 niewinnych beżowych niz jednego przepuścili który sie wysadzi na rynku czy w cenrum handlowym :)

tl...........01

2016-07-25, 21:18
Gdzieś wyczytałem, że wykryto i potencjalnego zamachowca ślady C4 oraz pentrytu. Przed chwilą usłyszałem w radiu "zatrzymany mężczyzna w Łodzi na pewno nie planował zamachu".

Tak, znalazł C4 i pentryt na ulicy i wyrzucił je do kosza, gdyż śmieci leżące na ulicy go irytują.

Insaner

2016-07-25, 21:27
Nizaryta1 napisał/a:

@2up, I co z tego że złapali jednego jak pewnie nie działał w pojedynkę? mówię dlatego przesłuchać go z użyciem przemocy żeby wsypał kolegów i zaraz po tym jak wsypie to niech dopadnie go seryjny samobójca i po kłopocie, brudy się zastanowiłyby pięćdziesiąt razy zanim u nas coś by próbowały ale trzeba pokazać siłę i okrucieństwo dla przykładu.

"Ponieważ miłość i strach nie mogą iść ze sobą w parze, znacznie bezpieczniej i korzystniej jest budzić lęk niż być kochanym".- Niccolo Machiavelli.



Po co przemoc, wystarczy waterboarding.

Kaczorowy

2016-07-25, 21:29
Tradyt napisał/a:


Dalej żyj w swoim świecie i myśl, że nam to nie grozi.Francuzi, Niemcy też tak mysleli i co mają ? Wolę aby zamkneli 1000 niewinnych beżowych niz jednego przepuścili który sie wysadzi na rynku czy w cenrum handlowym :)



Weź się ocknij - jakoś żadnego śniadego nieroba nie widziałem - kręcą sobie kebaby, jedne gorsze drugie lepsze - i po paru godzinach w tym ukropie i smrodzie to wątpie żeby któryś miał jeszcze siłę na wysadzanie się albo ubogacanie kulturowe. Większy syf i porute robią np romowie albo zwykła patologia z Włókienniczej wzbogacona 500+.
A że niemce głupie i utrzymanków sobie ściągają to potem się takim we łbie pie**oli.

botspam

2016-07-25, 21:55
Kaczorowy napisał/a:



Weź się ocknij - jakoś żadnego śniadego nieroba nie widziałem - kręcą sobie kebaby, jedne gorsze drugie lepsze - i po paru godzinach w tym ukropie i smrodzie to wątpie żeby któryś miał jeszcze siłę na wysadzanie się albo ubogacanie kulturowe. Większy syf i porute robią np romowie albo zwykła patologia z Włókienniczej wzbogacona 500+.
A że niemce głupie i utrzymanków sobie ściągają to potem się takim we łbie pie**oli.



Widzę że u Ciebie myślenie jak u Pani Szczuki. Jak się zaczną wysadzać to się będziemy martwić. Ale ja pie**ole czekać, aż jakiś zjeb, który uj***ł sobie, że musi zabijać niewiernych wysadzi się w otoczeniu moim albo moich bliskich. Nie było ciapaków - nie było zamachów, pojawili się ciapaci - pojawiły się zamachy. Rozwiązanie? Wyj***ć ciapaków! Skoro zakazują posiadania broni bo stwarza zagrożenie to niech zdelegalizują islam bo stwarza zagrożenie.

Dzieciol

2016-07-25, 22:03
Do pieca z nim.

kaiel

2016-07-25, 22:09
jakiś zepsuty musiał być, bo normalni to wybuchają

maciupek123

2016-07-25, 22:10
Az sie k***a musialem zalogowac jak czytam komentarze. Dopiero co cieszylem sie ze nas to wszystko omija. Gdy teraz okazuje sie ze wcale bezpieczni nie jestesmy (nawet jesli to sciema) to jak dla mnie kazdy kebab powinien byc posadzony jako terrorysta i dokladnie przebadany. Wyj***ne mam czy winny czy nie winny. Mieszkasz u nas twoi zj***ni rodacy odpie**alaja maniane to udowodnij ze wcale nie masz zlych namiarow i dostosujesz sie do naszej kultury i zachowan. A ci wobec ktorych byly by jakiekolwiek watpliwosci to wypie**olic z kraju i tyle. Ale nie badzmy tolerancyjni jak nasi sasiedzi. Poswiecmy nasze zony matki corki znajomych. Bo oni tacy swieci, bo nie wszyscy terrorysci. ch*j mnie to obchodzi. sp***ALAC !

wudun

2016-07-25, 22:17
Ja w sumie mam cichą nadzieję że jakiś beżowy coś odjebie. Wtedy IS dowie się jak wygląda zemsta Polaków :D Sam spalę k***idołek jednego syryjskiego gówna z łodzi z pełną świadomością kary jaka mnie za to czeka

kapelan_szturmowy

2016-07-25, 22:17
dla WP.peel : - Obywatel Iraku podejrzany jest o posiadanie "śladowych ilości" materiałów wybuchowych - powiedziała dziennikarzom prok. Beata Marczak, szefowa łódzkiego wydziału zamiejscowego departamentu Prokuratury Krajowej

Dodała, że osobę tę zatrzymano 21 lipca. Marczak pytana o znaczenie terminu "śladowe ilości" podkreśliła, że u zatrzymanego nie stwierdzono takiej ilości materiału wybuchowego, która mogłaby spowodować wybuch. Jak dodała, prokuratura nie ma informacji, aby te śladowe ilości wynikały z faktu, że wcześniej doszło do skonstruowania bomby.