18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Terminator z Pabianic

Jules_Winnfield • 2015-02-11, 17:02


Cytat:

Zatrzymany 33-latek z Pabianic może mieć postawionych kilka zarzutów. Naruszył nietykalność cielesną policjantów i groził siekierą swojemu pracodawcy. Tydzień wcześniej podpalił drzwi w bloku przy Mokrej.

Wszystko zaczęło się we wtorek zakładzie przy ulicy Skłodowskiej, w którym pracował agresor. Jak zeznał właściciel firmy, 33-latek w pewnym momencie wpadł w szał. Zaczął rzucać w innych pracowników plastikowymi kubkami po czym wziął siekierę i doskoczył do szefa. – Mężczyzna groził pracodawcy i zażądał od niego pieniędzy – informuje kom. Joanna Szczęsna.

Po chwili wybiegł z zakładu pracy. Dobiegł na ulicę Żeromskiego, gdzie zauważył go patrol z sekcji drogowej. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Na ulicy Broniewskiego dołączył policjant z kolejnego patrolu. Kiedy próbowali go zatrzymać zaczął krzyczeć, że jest Terminatorem i ich rozwali (użył niecenzuralnych słów).

Agresor został zabrany na oddział psychiatryczny. Jego rozpoznanie to zaburzenia psychiczne spowodowane zażywaniem substancji psychoaktywnych. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna był już skierowany na leczenie psychiatryczne.

Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji grozi mu do roku pozbawienia wolności. Zajścia nie można zakwalifikować jako czynną napaść, bo musiało by być dwóch napastników. Zawiadomienie o kierowaniu gróźb karalnych może jeszcze złożyć pracodawca mężczyzny.

Ten sam 33-latek w ubiegłym tygodniu podpalił drzwi w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Mokrej


qqwer123

2015-02-12, 22:53
Według mnie bardzo zajebista interwencja po prostu gościa powalili na ziemię rękoma i tak powinno być zawsze a w j***nej harburgerowni gość już pewnie byłby w kostnicy z ołowiem w tułowie.
Każdy mężczyzna raz w życiu ma prawo stracić panowanie nad sobą i chcieć rozpie**olić psu łep ale to nie powód aby miał zaraz umierać.

Piesgrzybiarz

2015-02-12, 23:37
Jako, że sam pochodzę z Pabianic zgadzam się z wszystkim przedmówcami tego "miasta". Generalnie miasteczko bez perspektyw brud i bieda. Osobiście spieprzyłem stamtąd zaraz po studiach i nie żałuję. od znajomych dowiaduję się kolejnych ciekawostek z "miasta seksu, przemocy i miliona dyskontów spożywczych".

edit: nie nie studiowałem w Pabianicach, tylko w Łodzi wciąż mieszkajac w poj***nicach.

grondir

2015-02-12, 23:49
@2xup: k***a jakiś głos rozsądku widzę na tym portalu j***nych społeczniaków

rocknroll

2015-02-13, 00:18
Abstrah*jąc.

Gość wstaje rano, a żona zaczyna pie**olić "gdzie są pieniądze, weź zrób coś z sobą, poszukaj lepiej płatnej pracy, a nie taka pierdoła z ciebie". Chłop wk***iony idzie do roboty, cieszy się, że ma jakąkolwiek, bo w okolicy ciężko. Zapie**ala 8 godzin, aż mu pot po dupie spływa, w robocie wszyscy piją prócz niego, więc mu dokuczają. Kończy i idzie do gabinetu szefa odebrać wypłatę, ten mu mówi "wypłaty dziś nie będzie, bo nie odebrałem zaległości", odrazu pyta "co zzaległymi pieniędzmi?", szef: "będą, ale jak ci się nie podoba to zmień pracę, na twoje miejsce jest mnóstwo chętnych".

Koleś robi awanturę, myśli o kolejnej, którą zrobi mu żona gdy się dowie, że nie ma kasy i wraca do domu..

Ma już człowiek wszystkiego dosyć, wpada w furię, najlepiej, żeby wszyscy się od niego odpie**olili. Patrzy, a tu 3psy nasłane przez starego. Wyprowadzony z równowagi mówi "idę w ch*j dajcie mi spokój".

No i tak to było, na każdego może trafić, a wy tam piszecie, żeby go zastrzelić :mrgreen:

robur69

2015-02-13, 06:52
w stanach cale szczescie nie pie**ola sie z barachlem...

taigatrommel

2015-02-13, 09:27
mykos777 napisał/a:

a ja się pytam dlaczego nie można było go porostu zastrzelić?




Dlatego, że nasza dzielna policja nie potrafi? :amused: