18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Terminator z Pabianic

Jules_Winnfield • 2015-02-11, 17:02


Cytat:

Zatrzymany 33-latek z Pabianic może mieć postawionych kilka zarzutów. Naruszył nietykalność cielesną policjantów i groził siekierą swojemu pracodawcy. Tydzień wcześniej podpalił drzwi w bloku przy Mokrej.

Wszystko zaczęło się we wtorek zakładzie przy ulicy Skłodowskiej, w którym pracował agresor. Jak zeznał właściciel firmy, 33-latek w pewnym momencie wpadł w szał. Zaczął rzucać w innych pracowników plastikowymi kubkami po czym wziął siekierę i doskoczył do szefa. – Mężczyzna groził pracodawcy i zażądał od niego pieniędzy – informuje kom. Joanna Szczęsna.

Po chwili wybiegł z zakładu pracy. Dobiegł na ulicę Żeromskiego, gdzie zauważył go patrol z sekcji drogowej. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Na ulicy Broniewskiego dołączył policjant z kolejnego patrolu. Kiedy próbowali go zatrzymać zaczął krzyczeć, że jest Terminatorem i ich rozwali (użył niecenzuralnych słów).

Agresor został zabrany na oddział psychiatryczny. Jego rozpoznanie to zaburzenia psychiczne spowodowane zażywaniem substancji psychoaktywnych. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna był już skierowany na leczenie psychiatryczne.

Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji grozi mu do roku pozbawienia wolności. Zajścia nie można zakwalifikować jako czynną napaść, bo musiało by być dwóch napastników. Zawiadomienie o kierowaniu gróźb karalnych może jeszcze złożyć pracodawca mężczyzny.

Ten sam 33-latek w ubiegłym tygodniu podpalił drzwi w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Mokrej


Seboolek

2015-02-12, 06:57
"Nietykalność cielesna funkcjonariusza" ale strzelać do ludzi to mogą i lać za nic

Alex_De_Large

2015-02-12, 07:41
Cytat:

Jego rozpoznanie to zaburzenia psychiczne spowodowane zażywaniem substancji psychoaktywnych.



Napewno wstrzykiwał sobie mariuhuanen.

Jules_Winnfield

2015-02-12, 07:45
@up w Pabianicach sa 2 sklepy z dopalaczami więc pewnie miał co wybierać :D

Ca...........er

2015-02-12, 07:48
A ja pojadę wyświechtanym "moje miasto takie piękne". A jako, że moje miasto, to mogę dołożyć kilka słów od siebie.
Pabianice są jednym z najgorszych miejsc do życia w Polsce, nie wiem, czy mają aktualnie złoto w rankingu najbiedniejszych miast, ale na pewno są w pierwszej trójce. Praca? Cóż, mieliśmy Pabianickie Zakłady Środków Opatrunkowych, które zostały wiele lat temu "uczciwie" sprywatyzowane, co doprowadziło wielki zakład do upadłości w ciągu +/- pięciu lat. Mieliśmy Polfę, która obecnie została przejęta przez Adamed, który zwalnia ludzi i zamyka oddziały, "bo się nie opłaca" (takie za przeproszeniem pie**olenie, facet, który pracował na "nieopłacalnym" i już zlikwidowanym oddziale barwników otworzył własną firmę z tymi właśnie i trzaska świetną kasę, opłaca mu się). Mieliśmy "Żarówkę", mamy - Philips` a, który zatrudnia przez agencje pracy na tygodniowe śmieciówki, więc dziś pracujesz, jutro nie, bo im się zamówienie skończyło. Mieliśmy Pamotex, po którym zostały budynki, w których jest hurtownia zagranicznego giganta.
Ale za to mamy sklep z upominkami, gdzie można kupić zawieszki zapachowe, proszki wybielające, papierki lakmusowe i inne gówna (czytaj: dopalacze) po których odpie**ala człowiekowi jak kolesiowi na filmie, więc są o wiele niebezpieczniejsze od nawet twardych dragów.
A zatem czy jest praca w Pabianicach? Jest, za minimalną pensję, na czarno/umowę zlecenie itp, milion kandydatów na jedno miejsce bo "taka fucha w tym bezrobociu", ale można próbować. Zmienił się prezydent i zajął się z miejsca poprawą sytuacji pabianiczan, podnosząc sobie pensję.
Więc biorąc pod uwagę całokształt dziwne, że tylko temu panu odj***ło. I niestety, jak nie jestem komuchem, a idę przez miasto, w którym straszą ruiny wielkich zakładów rozkradzionych przez prywatnych cwaniaków ze znajomościami, a ludzie nie mają za co chleba kupić, tak śmiać mi się chce jak ktoś mówi, że teraz to jest dobrze. Gówno, jakby ludzie wiedzieli, jaki "kapitalizm" nastanie, to by woleli komunę... I nie wiem, czy doczekam czasów, gdzie zapanuje ten faktyczny, wspierający przedsiębiorczość, a nie ją zarzynający mityczny twór zwany kapitalizmem.

weryfikator4

2015-02-12, 07:59
Podoba mi się Twój sposób prowadzenia kamery. To dynamiczne zbliżenie stwarza wrażenie niejako obecności w miejscu akcji. Widziałem podobne bodajże w "Grawitacji". Tylko tam był inny plan. Mniej bloków.

fryc88

2015-02-12, 09:31
Zapomniałeś drogi autorze dodać - nagrywane patelnią z okna kuchni.

rudyslask

2015-02-12, 11:36
Dla mnie to mężczyzna jest atakowany przez policjantów, którzy naruszają jego nietykalność cielesną a nie na odwrót!!!

MarGunio

2015-02-12, 11:41
Ale Widzę że Kraj Zrobił się oszczędny biorąc pod uwagę 2 Kraje i przedstawiam 2 sceny :

USA : 12 radiowozów ( wszystkie możliwe oddziały i nawet specjalne , negocjator , strzelcy wyborowi , gdyby kopną któregoś z funkcjonariuszy jak widać na filmie wszyscy otworzyli by ogień , grad kul i po sprawie

POLAND : 2 lub 3 ( jeden jakoś taki na doczepkę nie wiadomo kto ) ( kryminalni z sekcji wykonawczej większość czasu służby wieloletniej za biurkiem papierki wypełniają ( jeden ranny bo dostał ciosa w bezbzuna i wyłączył go terminator z akcji na pewien czas ale jakoś jakoś fartem udało się go osaczyć i WIN


reasumując mój Kraj taki piękny :D a i jaki oszczędny w środkach

matoung

2015-02-12, 12:04
Mogli jeszcze napisać, że tenn sam 33-latek w ubiegłym tygodniu podpalił drzwi w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Mokrej...

herbatkowy

2015-02-12, 12:06
Skończone barany bo inaczej Was nie nazwę. Czemu mieliby do niego strzelać skoro nie miał żadnej broni prócz buta na nodze? Bez problemu go obezwładnili. Ciekawe czy bylibyście za strzelaniem do wszystkich agresywnych gdyby Wam lub Waszemu ojcu zdarzyło się naj***ć/naćpać i włączyłby się Wam terminator tak jak temu klientowi i dostalibyście pare kulek. Jakby latał z nożem czy nawet rurką to co innego, ale on nic nie miał więc radzę czasem trochę pomyśleć zanim się opowie za strzelaniem do ludzi jak do kaczek.

Tak własnie powinna zachowywać się policja. Zachwycacie się USA czyli krajem już prawie zupełnie faszystowskim, gdzie policji wolno zastrzelić kogo im się chce bez większej odpowiedzialności.

Tco

2015-02-12, 13:05
Idzie sobie psychopata srodkiem chodnika, i kopniakami odpedza od siebie dziamgajace pieski :D Gimbaze z przystankow przepedzac, tylko do tego sie psiarnia dzisiaj nadaje.

bezimienny134

2015-02-12, 14:18
Moje miasto... takie piękne... :-D

nobas

2015-02-12, 15:30
w 10 sekundzie powinni byli go odstrzelic

an...........ad

2015-02-12, 19:18
Pabianice - miasto żuli, drobnej bandyterki, ćpunów a kolejni prezydenci podnoszą sobie pensje. Wszędzie walają się czarne folijki po dopałach i co drugi dzień jakiś gówniarz odwala manianę, idealne miejsce do życia :lol:

Heathen

2015-02-12, 19:25
mykos777 napisał/a:

a ja się pytam dlaczego nie można było go porostu zastrzelić?


Można, ale pewnie policjanci wykorzystali limit roczny na strzelinicy 2szt nabojów