18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz to już nie refugees welcome?

maderfakermen • 2023-05-18, 07:02
14-latek zaatakowany za bycie giejem w Navan w Irlandii...


MoNsTeR.pl

2023-05-18, 15:48
John-Flopp napisał/a:

Tak powinno być. Nie powinno się pokazywać a raczej udawać że to coś normalnego na ulicy.


Może będziemy lać tych co są hetero, większe pole do popisu.

Yelu

2023-05-18, 19:21
W sumie... Tyle lat żyłem w błędzie, że e te ciapaki są takie niedobre, a tu taka niespodzianka

to...........10

2023-05-18, 22:51
edek_kotek napisał/a:

Brevik to miękka faja , Hitler byłby skuteczniejszy



O, kolejny się brandzluje Adolfem. Naprawdę muszę przypominać, że Polaków też chciał wytępić?

ziu

2023-05-18, 23:49
Ja nie wiem gdzie stoję szczerze móœiąc. Panowie lewaki, pedały i k***y.
Z jednej strony jak widzę ciapaka to mi się rzygać chce, myślę allah detonuj itd.
Z zdrugiej strony jak żyje niech sobie żyje i jego sprawa byle by mi nie przeszkadzał
Tak samo z asfaltami - chociaż u jednych i u drugich z poziomem inetelektualnym nie będzie lepiej. Czarni mają niższe IQ. Ciapaki genom mają zj***ny przez religie (r*chanie przez ojca córki, przez brata siostry itp.)
Gejów kilku znam i nie mam nic do nich - r*chają się zdala od normalnych ludzi i nie chodzą pie**oląc jacy to oni fajni nie są.

Polacy też zj***ni są przecież - Jezus jedynym słusznym prawem, życiem i sensem - chociaż k***a prawie nikt z nich biblii nie przeczytał i nie żyje według całego cudu tej religii. Komedia-dramat... Na marginesie dodam, że religia pokoju zbudowana jest morzem krwi - tak nas postrzegają

Dla mnie to wygląda tak, że wszystko się dzieli i rozpie**ala, a świat tego nie ogrania. Jak ludzie mają za dobrze to im odpie**ala i tyle w temacie.

Zapomniałem dodać: transy i ten cały odchył to jest właśnie sp***olenie dzisiejszych czasów. Moja babcia powiedziała mi kiedyś tak: "niemcy w auschwitz momemnt leczyli z depresji"

Dejdwazlote

2023-05-19, 00:22
zajebista sytuacja stado pie**olonych p*zd silnych w grupie bije samotnego pedałka. materiał na mnóstwo piw.

eliveruss

2023-05-19, 09:06
Kto jest większą p*zdą? Pedałek w różowych włosach czy osoby atakujące pedałka w grupie?

Bul_od_bytu

2023-05-19, 23:57
Można powiedzieć, że idąc z postępem rewolucja r*cha swoje dzieci :D

Mr.Martin

2023-05-21, 22:29
Ńajlepsze jest to że i tak głosować będą na tę samą partie.