18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz to już nie refugees welcome?

maderfakermen • 2023-05-18, 07:02
14-latek zaatakowany za bycie giejem w Navan w Irlandii...


bleblebator1

2023-05-18, 09:37
To się nazywa sprawiedliwość dziejowa. Niech zobaczą, jakie szambo przypływa do europy

edek_kotek

2023-05-18, 09:43
banerr napisał/a:

Mam mieszane uczucia. Myślę jednak że przydałby się tam jakiś Breivik.



Brevik to miękka faja ;-) , Hitler byłby skuteczniejszy ;-)

Mar1an

2023-05-18, 09:50
Arashi91 napisał/a:

Prawicowość bierze się z poglądów na rolę państwa w życiu obywateli i w gospodarce. Nie ma nic wspólnego ze stosunkiem do Kościoła. To PiS wylansował modę na zestawianie prawicy (którą wcale nie jest bo to partia socjalistyczna) z Kościołem. Konserwatyzm podobnie - nie ma nic wspólnego z wyznawaniem jakiejkolwiek religii. Dodatkowo - prawak z założenia chce minimalnego państwa, które nie ma za bardzo narzędzi, żeby komuś coś narzucać. To lewaki mają wizję kraju bez gotówki gdzie państwo śledzi każdą złotówkę, każdy nasz ruch przez wymuszone aplikacje do kolejnych opłat i innych gówien. Znakuje nas jak było tysiącem numerów identyfikacyjnych, wiesza kamery na każdym rogu, decyduje czego dzieci będą się uczyć w szkole i co jest zdaniem państwa dobre, a co złe. Wyjdź czasem z gułagu postępaku i popatrz co się dzieje. Żyjesz w kraju 30 lat zarządzanym przez lewicę + 44 lata PRLu. Jest cudownie...



Otóż to. Rozgłośnia ojca dyrektora robi im tysiące głosów. Każdy, kto nazywa pis prawicą to typowy nieuk i z takimi od razu powinien być w sumie koniec jakiejkolwiek dyskusji. Wracając jeszcze do traktowania kobiet, to mam w bliskim otoczeniu kobietę, która pracuje na froncie w banku niedaleko dużego węzła komunikacyjnego i potwierdza, że większymi chamami od tych z zajęciami komorniczymi są tylko ciapaci - na pierwszy rzut oka nie widać oczywiście w co wierzą, ale domyślamy się, że ci źli katole to to nie są.

OdbytBiskupa

2023-05-18, 10:01
Pytanie do nastoletnich prawackich zjebów: Jak godzicie nienawiść do gejów z nienawiścią do kolorowych? Bo przecież te murzyny i kozojebcy nienawidzą pedałów tak samo jak wy. To wasi ziomale, powinniście ich szanować. A nawet emigrować do krajów arabskich albo afrykańskich, najlepiej takich, gdzie za pedalstwo jest kara śmierci. Tam wreszcie poczujecie się u siebie, otoczeni przez podobnie myślących. Więc jak?

SkoPio1

2023-05-18, 10:02
"14-latek zaatakowany za bycie giejem"

Oczywista brednia.
Nie za BYCIE homoseksualistą.
Za MANIFESTOWANIE swego odchylenia od normy...

Normalni się obnoszą z tym, kogo lubią pukać.
A nienormalni?





OdbytBiskupa

2023-05-18, 10:12
Arashi91 napisał/a:

Prawicowość bierze się z poglądów na rolę państwa w życiu obywateli i w gospodarce. Nie ma nic wspólnego ze stosunkiem do Kościoła. To PiS wylansował modę na zestawianie prawicy (którą wcale nie jest bo to partia socjalistyczna) z Kościołem. Konserwatyzm podobnie - nie ma nic wspólnego z wyznawaniem jakiejkolwiek religii. Dodatkowo - prawak z założenia chce minimalnego państwa, które nie ma za bardzo narzędzi, żeby komuś coś narzucać. To lewaki mają wizję kraju bez gotówki gdzie państwo śledzi każdą złotówkę, każdy nasz ruch przez wymuszone aplikacje do kolejnych opłat i innych gówien. Znakuje nas jak było tysiącem numerów identyfikacyjnych, wiesza kamery na każdym rogu, decyduje czego dzieci będą się uczyć w szkole i co jest zdaniem państwa dobre, a co złe. Wyjdź czasem z gułagu postępaku i popatrz co się dzieje. Żyjesz w kraju 30 lat zarządzanym przez lewicę + 44 lata PRLu. Jest cudownie...


Mar1an napisał/a:

Otóż to. Rozgłośnia ojca dyrektora robi im tysiące głosów. Każdy, kto nazywa pis prawicą to typowy nieuk i z takimi od razu powinien być w sumie koniec jakiejkolwiek dyskusji. Wracając jeszcze do traktowania kobiet, to mam w bliskim otoczeniu kobietę, która pracuje na froncie w banku niedaleko dużego węzła komunikacyjnego i potwierdza, że większymi chamami od tych z zajęciami komorniczymi są tylko ciapaci - na pierwszy rzut oka nie widać oczywiście w co wierzą, ale domyślamy się, że ci źli katole to to nie są.


Od lat ta sama historia. Nastoletni fani Korwina spuszczają się nad definicją "prawicowości" nie zdając sobie sprawy, że Korwin zmałpował ją od prawicy amerykańskiej, co zupełnie nie pasuje do europejskiej rzeczywistości. Za parę lat, jak dorośniecie, zrozumiecie, że prawicowcem jest ten, który sam się tak określa i żadne definicje przeszczepione na siłę zza oceanu nie mają znaczenia. Jak ktoś ma wątpliwości, niech jedzie do Niemiec, tu zaraz za wschodnią granicę bo pełno tam neonazistów. Potem spróbujcie im wytłumaczyć, że są lewakami bo przecież Hitler był narodowym socjalistą, a socjalista to lewak. Tylko potem szybko sp***alajcie bo możecie stracić zęby, albo nawet życie! :szydera:

Mar1an

2023-05-18, 10:28
OdbytBiskupa napisał/a:

Pytanie do nastoletnich prawackich zjebów: Jak godzicie nienawiść do gejów z nienawiścią do kolorowych? Bo przecież te murzyny i kozojebcy nienawidzą pedałów tak samo jak wy. To wasi ziomale, powinniście ich szanować. A nawet emigrować do krajów arabskich albo afrykańskich, najlepiej takich, gdzie za pedalstwo jest kara śmierci. Tam wreszcie poczujecie się u siebie, otoczeni przez podobnie myślących. Więc jak?



Nastolenim prawackim zjebem nie jestem, ale odpowiem za siebie. Nie nienawidzę r*chaczy chłopów, tylko nienawidzę lewusów afiszujących się ze swoimi odchyłami oraz debili niszczących kraj głoszących lewackie myślenie. Nawet twój stary może być ciepły, a o tym nie wiem i się z nim koleguję w pracy - nie wiem kim jesteś więc jest to możliwe. Widzisz, jestem u siebie i nie mam zamiaru nigdzie wyjeżdżać. Jak robię porządki, to u siebie w domu, a nie jadę tam gdzie jest posprzątane, ale ciekawe masz podejście. Takie bardzo postępowe.


OdbytBiskupa napisał/a:

Od lat ta sama historia. Nastoletni fani Korwina spuszczają się nad definicją "prawicowości" nie zdając sobie sprawy, że Korwin zmałpował ją od prawicy amerykańskiej, co zupełnie nie pasuje do europejskiej rzeczywistości. Za parę lat, jak dorośniecie, zrozumiecie, że prawicowcem jest ten, który sam się tak określa i żadne definicje przeszczepione na siłę zza oceanu nie mają znaczenia. Jak ktoś ma wątpliwości, niech jedzie do Niemiec, tu zaraz za wschodnią granicę bo pełno tam neonazistów. Potem spróbujcie im wytłumaczyć, że są lewakami bo przecież Hitler był narodowym socjalistą, a socjalista to lewak. Tylko potem szybko sp***alajcie bo możecie stracić zęby, albo nawet życie!



O. Jestem przeciwko lewactwu, więc muszę głosować na korwina. Znowu ciekawe podejście. Takie jak to, że skoro mówię źle o lewactwu, to muszę być lewakiem. Szkoda z tobą dyskutować.
"Prawicowy jest ten, kto się tak określa." - hmmm... to chyba tak jak u was z płcią no nie? Ponownie szkoda pisać kolejny wywód, bo i tak nie zrozumiesz.

Pan_Cernik

2023-05-18, 10:30
OdbytBiskupa napisał/a:

Pytanie do nastoletnich prawackich zjebów: Jak godzicie nienawiść do gejów z nienawiścią do kolorowych? Bo przecież te murzyny i kozojebcy nienawidzą pedałów tak samo jak wy. To wasi ziomale, powinniście ich szanować. A nawet emigrować do krajów arabskich albo afrykańskich, najlepiej takich, gdzie za pedalstwo jest kara śmierci. Tam wreszcie poczujecie się u siebie, otoczeni przez podobnie myślących. Więc jak?



Poczekamy aż kozojebcy wytłuką pedałów, a potem zajmiemy się kozojebcami. I imię sprawiedliwości za wytłuczenie pedałów oczywiście a nie jakiej tam fobii...

OdbytBiskupa

2023-05-18, 10:46
Mar1an napisał/a:

Nastolenim prawackim zjebem nie jestem, ale odpowiem za siebie. Nie nienawidzę r*chaczy chłopów, tylko nienawidzę lewusów afiszujących się ze swoimi odchyłami oraz debili niszczących kraj głoszących lewackie myślenie. Nawet twój stary może być ciepły, a o tym nie wiem i się z nim koleguję w pracy - nie wiem kim jesteś więc jest to możliwe. Widzisz, jestem u siebie i nie mam zamiaru nigdzie wyjeżdżać. Jak robię porządki, to u siebie w domu, a nie jadę tam gdzie jest posprzątane, ale ciekawe masz podejście. Takie bardzo postępowe.
O. Jestem przeciwko lewactwu, więc muszę głosować na korwina. Znowu ciekawe podejście. Takie jak to, że skoro mówię źle o lewactwu, to muszę być lewakiem. Szkoda z tobą dyskutować.
"Prawicowy jest ten, kto się tak określa." - hmmm... to chyba tak jak u was z płcią no nie? Ponownie szkoda pisać kolejny wywód, bo i tak nie zrozumiesz.


Szkoda pisać bo nie zrozumiem, czy dlatego, że brak ci argumentów? Niby taki jesteś krytycznie, niezależnie myślący, a już przykleiłeś mi etykietkę lewaka, jak każdemu, kto się z tobą nie zgadza. A ja, wyobraź sobie jestem za państwem minimum, niskimi podatkami, brakiem zasiłków i maksymalną wolnością osobistą, ale też światopoglądową. Za ustrojem, w którym państwo nie narzuca nikomu ani religii, ani poprawności politycznej i gdzie każdy może być sobą. Gej, chrześcijanin, czarny, czy Arab. I gdzie jeden drugiemu nie wpie**ala się w życie i mówi, jak ma się zachowywać, albo jak ubierać. Gdzie twoja wolność jest ograniczona moją wolnością.
Ale w życiu nie nazwałbym się prawicowcem bo obrzydza mnie ta narodowa otoczka, rasizm i konserwatyzm każdego, kto uważa się za prawicę. I ta hipokryzja, że niby prawica jest za wolnością, ale pedałom mówimy "nie!", aborcja to zbrodnia, a za szkalowanie uczuć religijnych i Św. Papieża należą się kamieniołomy! Więc kim jestem? Znajdź mi właściwą szufladkę i przypnij etykietkę!

palziu

2023-05-18, 11:20
Pan_Cernik napisał/a:

Dla was pie**olone lewackie tłumoki, lepiej jest żeby araby napie**alały pedałów niż mieli by rządzić prawicowcy...



Widać p*zdo kto tu tłumokiem jest :D

Przy was to żadna ynteligencja nie musi na pontonach przybywać by pedałów napie**alać :D Sami ich będziecie napie**alać :D Ten sam poziom yntelygencji co inżynierów na pontonach :D j***ne katole!

Arashi91

2023-05-18, 11:26
OdbytBiskupa napisał/a:

Od lat ta sama historia. Nastoletni fani Korwina spuszczają się nad definicją "prawicowości" nie zdając sobie sprawy, że Korwin zmałpował ją od prawicy amerykańskiej, co zupełnie nie pasuje do europejskiej rzeczywistości. Za parę lat, jak dorośniecie, zrozumiecie, że prawicowcem jest ten, który sam się tak określa i żadne definicje przeszczepione na siłę zza oceanu nie mają znaczenia. Jak ktoś ma wątpliwości, niech jedzie do Niemiec, tu zaraz za wschodnią granicę bo pełno tam neonazistów. Potem spróbujcie im wytłumaczyć, że są lewakami bo przecież Hitler był narodowym socjalistą, a socjalista to lewak. Tylko potem szybko sp***alajcie bo możecie stracić zęby, albo nawet życie!



To, że ludzie są ignorantami i nie definiują poprawnie słów, których używają nie znaczy, że mamy to akceptować. Przypomnę tylko, że w Polsce anarchiści (zwolennicy likwidacji państwa) maszerują w jednym szeregu z komunistami (totalistami, którzy uważają, że totalne państwo powinno kontrolować wszystko)i nie widzą w tym problemu, bo nigdy nie przeczytali książki i podpisują się X pod wszystkim. Sam widziałem też komuno-homoseksualistów na marszach z Che Guevarą na koszulce. Tym samym Che Guevarą, który prowadził obozy koncentracyjne min. dla homoseksualistów i specjalizował się w osobistym przeprowadzaniu egzekucji na więźniach tych obozów. Widząc to sp***olenie umysłowe mamy siedzieć cicho i nie próbować tego prostować?

Przy okazji - nie jestem fanem Korwina, chociaż jak ostatnio sprawdzałem to Konfa mocno w sondażach poszła do góry. Ból dupy pewnie czujesz epicki towarzyszu? :D

tajfunkanalia

2023-05-18, 12:00
palziu napisał/a:

No dokładnie My - jak to tu przystało, zwani lewakami, też klepiemy - tyle że katoli Jeden nawet ostatnio kosę zgarnął I nie uwierzysz - dokładnie z tej samej przyczyny o której piszesz



Chciałbym to zobaczyć. Czy ten katol jest teraz z nami w pokoju?

PabloPablo24hdyc

2023-05-18, 12:37
Czyżby w Irlandii znów przybywało katolików ?

kevlarus

2023-05-18, 12:53
Lewactwo za wszelką cenę chce zrobić ze zboczeń modę, większość młodych ma już wyprany mózg. Nie można ich za to karać, trzeba ich leczyć.

Alertwawo

2023-05-18, 15:36
Popieram prawidłowo bez odbioru