18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz to już nie refugees welcome?

maderfakermen • 2023-05-18, 07:02
14-latek zaatakowany za bycie giejem w Navan w Irlandii...


bishfinger

2023-05-18, 07:10
jest akcja , jest i reakcja, było pewne że pierwszymi ofiarami najeźdźców będą geje i lesby
nieuczciwe jest jedynie że inni też płacą za ich błędy

silwerbalk

2023-05-18, 07:33
Zjeby sami sobie ten bat ukręcili ..... A zaraz w imię Allaha polecą z najwyższego budynku ..... k***a być za przyjęciem ludzi z kulturą ucinania łbów takim jak im.... To trzeba mieć serio niedoj***nie mózgowe :roll:

mynameisgod

2023-05-18, 07:35
nie za bycie gejem
a ze pokazywanie tego na każdym kroku itd


John-Flopp

2023-05-18, 07:40
mynameisgod napisał/a:

nie za bycie gejem
a ze pokazywanie tego na każdym kroku itd



Tak powinno być. Nie powinno się pokazywać a raczej udawać że to coś normalnego na ulicy.

kuba1986

2023-05-18, 07:51
Netflix zaraz dokument o nim zrobi...

Pan_Cernik

2023-05-18, 08:07
Największym wrogiem polityków "cywilizowanej" części Unii Europejskiej jest tożsamość narodowa i wszystko co jest z nią związane.

Kraje, w których tożsamość narodowa jest wysoka, są mniej podatna na akceptowanie odgórnych decyzji pochodzących z Brukseli i częściej się buntują. Król Edward I Długonogi w filmie "Waleczne Serce" stwierdził, "Problem ze Szkocją jest taki, że jest tam za dużo Szkotów".
I taki właśnie problem mają teraz hitlerowcy i żabojady, że są jeszcze kraje, w których jest zbyt dużo, jak to oni lubią nazywać, "faszystów" czy "neo-nazistów", którymi nie da się tak łatwo ze stołków w Brukseli sterować.

Także, jeśli by ktoś myślał, że politycy lewaccy będą mieli dylemat po czyjej stanąć stronie w takich sytuacjach jak na ww. filmie. To jest w błędzie.
"Ubogacenie kulturowe" jest dla nich ważniejsze niż ryj jakiegoś pedałka.
Dzięki "ubogaceniu kulturowemu" osiągają swój cel. Czyli rozbijają jedności narodowe i w ten sposób obniżają morale narodowe. A co za tym idzie, w miejsce "narodów" tworzą się "społeczności", którymi jest łatwej rządzić.

A pedałek?
W następnych wyborach i tak zagłosuje jak mu każą. Czyli na tych, dzięki którym właśnie dostał po ryju. No bo przecież partie prawicowe to zło...

banerr

2023-05-18, 08:15
Mam mieszane uczucia. Myślę jednak że przydałby się tam jakiś Breivik.

palziu

2023-05-18, 08:56
mynameisgod napisał/a:

nie za bycie gejem
a ze pokazywanie tego na każdym kroku itd



No dokładnie :D My - jak to tu przystało, zwani lewakami, też klepiemy - tyle że katoli :D Jeden nawet ostatnio kosę zgarnął :D I nie uwierzysz - dokładnie z tej samej przyczyny o której piszesz :D

pyotreck

2023-05-18, 09:07
silwerbalk napisał/a:

Zjeby sami sobie ten bat ukręcili ..... A zaraz w imię Allaha polecą z najwyższego budynku ..... k***a być za przyjęciem ludzi z kulturą ucinania łbów takim jak im.... To trzeba mieć serio niedoj***nie mózgowe


Pani ochojska i franio sterczewski nie lubią Twojego posta

palziu

2023-05-18, 09:07
Pan_Cernik napisał/a:

Największym wrogiem polityków "cywilizowanej" części Unii Europejskiej jest tożsamość narodowa i wszystko co jest z nią związane.
Kraje, w których tożsamość narodowa jest wysoka, są mniej podatna na akceptowanie odgórnych decyzji pochodzących z Brukseli i częściej się buntują. Król Edward I Długonogi w filmie "Waleczne Serce" stwierdził, "Problem ze Szkocją jest taki, że jest tam za dużo Szkotów".
I taki właśnie problem mają teraz hitlerowcy i żabojady, że są jeszcze kraje, w których jest zbyt dużo, jak to oni lubią nazywać, "faszystów" czy "neo-nazistów", którymi nie da się tak łatwo ze stołków w Brukseli sterować.
Także, jeśli by ktoś myślał, że politycy lewaccy będą mieli dylemat po czyjej stanąć stronie w takich sytuacjach jak na ww. filmie. To jest w błędzie.
"Ubogacenie kulturowe" jest dla nich ważniejsze niż ryj jakiegoś pedałka.
Dzięki "ubogaceniu kulturowemu" osiągają swój cel. Czyli rozbijają jedności narodowe i w ten sposób obniżają morale narodowe. A co za tym idzie, w miejsce "narodów" tworzą się "społeczności", którymi jest łatwej rządzić.
A pedałek?
W następnych wyborach i tak zagłosuje jak mu każą. Czyli na tych, dzięki którym właśnie dostał po ryju. No bo przecież partie prawicowe to zło...



Nie no, partie prawicowe są zajebiste :D Do kościołów chodzi już tylko 30% społeczeństwa, a prawaki nadal będą pie**olić o konserwatyzmie, ideologiach katolickich, zakazie aborcji itd :D Dwumetrowy ch*j ci w dupę za to że jako kolejny pie**olony prawak chcesz narzucać innym swoje poj***ne przekonania.

Cipczan

2023-05-18, 09:16
14 lat. Czy on miał dom z basenem? Czy on miał jacht dalekomorski? Czy on miał prywatny samolot? NIE!
Więc to nie gej tylko zwykły pedał!

Pan_Cernik

2023-05-18, 09:23
palziu napisał/a:

Nie no, partie prawicowe są zajebiste Do kościołów chodzi już tylko 30% społeczeństwa, a prawaki nadal będą pie**olić o konserwatyzmie, ideologiach katolickich, zakazie aborcji itd Dwumetrowy ch*j ci w dupę za to że jako kolejny pie**olony prawak chcesz narzucać innym swoje poj***ne przekonania.



A ty lewacki debilu nawet nie zrozumiałeś prostego tekstu.

Nie pisałem j***ny głąbie o partiach prawicowych w kontekście religii Chrześcijańskiej, tylko w kontekście partii, które sprzeciwiają się nielegalnej imigracji.

Ale jak widać wcale się nie pomyliłem.
Dla was pie**olone lewackie tłumoki, lepiej jest żeby araby napie**alały pedałów niż mieli by rządzić prawicowcy...

PS.

Zgadza się coraz mniej ludzi chodzi do kościoła.
Ale za to dzięki lewakom chociaż meczety są pełne...

Mar1an

2023-05-18, 09:30
Pan_Cernik napisał/a:

A ty lewacki debilu nawet nie zrozumiałeś prostego tekstu.
Nie pisałem j***ny głąbie o partiach prawicowych w kontekście religii Chrześcijańskiej, tylko w kontekście partii, które sprzeciwiają się nielegalnej imigracji.
Ale jak widać wcale się nie pomyliłem.
Dla was pie**olone lewackie tłumoki, lepiej jest żeby araby napie**alały pedałów niż mieli by rządzić prawicowcy...



Gdyby tylko zabijali lewactwo to ch*j z ich napływem, ale niestety napie**alają też nasze kobiety i dlatego nie możemy pozwolić na rozprzestrzenianie się lewej i brudnej zarazy.

banerr napisał/a:

Mam mieszane uczucia. Myślę jednak że przydałby się tam jakiś Breivik.


Ano fakt faktem, że wiedział doskonale czyją młodzieżówkę właśnie dezynsekuje. Mam bardzo mieszane uczucia co do tego typa.

Arashi91

2023-05-18, 09:34
palziu napisał/a:

Nie no, partie prawicowe są zajebiste Do kościołów chodzi już tylko 30% społeczeństwa, a prawaki nadal będą pie**olić o konserwatyzmie, ideologiach katolickich, zakazie aborcji itd Dwumetrowy ch*j ci w dupę za to że jako kolejny pie**olony prawak chcesz narzucać innym swoje poj***ne przekonania.



Prawicowość bierze się z poglądów na rolę państwa w życiu obywateli i w gospodarce. Nie ma nic wspólnego ze stosunkiem do Kościoła. To PiS wylansował modę na zestawianie prawicy (którą wcale nie jest bo to partia socjalistyczna) z Kościołem. Konserwatyzm podobnie - nie ma nic wspólnego z wyznawaniem jakiejkolwiek religii. Dodatkowo - prawak z założenia chce minimalnego państwa, które nie ma za bardzo narzędzi, żeby komuś coś narzucać. To lewaki mają wizję kraju bez gotówki gdzie państwo śledzi każdą złotówkę, każdy nasz ruch przez wymuszone aplikacje do kolejnych opłat i innych gówien. Znakuje nas jak było tysiącem numerów identyfikacyjnych, wiesza kamery na każdym rogu, decyduje czego dzieci będą się uczyć w szkole i co jest zdaniem państwa dobre, a co złe. Wyjdź czasem z gułagu postępaku i popatrz co się dzieje. Żyjesz w kraju 30 lat zarządzanym przez lewicę + 44 lata PRLu. Jest cudownie...