18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Temu się udało

fryca88 • 2012-10-13, 18:55
sp***olił z grilla na imprezie KKK,to teraz kozaczy


sz...........r9

2012-10-16, 19:57
k***a obrońcy murzynów. Widocznie nie mieli do czynienia z tymi małpami. Do normalnych murzynów w sumie nic nie mam, ale większość niestety jest popie**olona i nie chce żeby to się szerzyło w Polsce. W Anglii największa patologia to murzyny (kto był ten wie), w USA podobnie. Najwięksi rasiści na ziemi to murzyny i nie bronić ich. Bo "ty" ich bronisz a oni na ciebie szczają.

malutky

2012-10-17, 00:51
zgadzam się z przedmówcą

@sanczopanczo

z czarnym chjem w mordzie nie był byś taki wygadany.

ProVVe

2012-10-17, 18:15
SaNcHo122 napisał/a:



Nie mówiłem tu nawet tyle o tolerancyjności co o zwyczajnej ludzkości "człowieczeństwie" i Twojej głupocie a jedyna klasa jaka mnie jeszcze obejmuje to klasa społeczna do której takie patafiany z marginesu w życiu wstępu nie będą mieli.
Dla Ciebie np. gwałt na małoletniej murzynce też byłby pasjonujący więc idź wydymaj swoją matkę a potem razem z młodszą siostrą obciągnij ojcu.......

"ostniej"..... a gdybym dzielił klasę z Tobą na pewno poszedłbym do ostatniej bo jak wiemy tylko konfidenci, kujni i margines taki jak Ty tam siedzieli... a od analfabetów zawsze odchodziłem jak najdalej.....



Teraz wiem dlaczego starzy oddali cię do sierocińca... Jak koledzy z ławki przestaną ci podpowiadać co masz pisać może kiedyś wybijesz się z tych słabych pocisków... Zabijaka z ostatniej ławki skrzyżowany z polonistą z pierwszej... Btw musisz być zajebisty skoro ludzie z klasy lecą ze skargą na ciebie do Pani... Powodzenia w googlowaniu nowych pocisków na starych obyś znalazł coś nowego miękka klucho, a i tak jarają mnie gwałty na małych pawianach :kawa: Mam nadzieję, że cie to nie zszokowało i nie przyłączysz się do amnesty international... To by była zbyt wielka strata dla sadola i straszliwy cios dla mnie... Na koniec wole być marginesem niż chociaż trochę mieć tak nasrene w bani jak ty...

ziemollo

2012-10-17, 19:05
SaNcHo122 napisał/a:

Powiem tak... Nie wiem jak było akurat z tym gościem... bo może się okazać, że akurat jemu się coś takiego od życia należało w co wątpię... Ale chodzi mi o to, że ja uwielbiam się pośmiać z dobrych dowcipów o murzynach ale zaznaczam, że z dowcipów i dobrych... lubię sadola i w ogóle ale wk***ia mnie to jak czytam teksty większości i nie powiem gimbazy bo i to dla mnie beznadzieja... wk***ia mnie to wasze pseudo sadystyczne podejście z za ekranów.... domyślam się, że większość z osób piszących teksty "niech się murzyn smaży" itp to albo jakieś skryte pedały bo nawet nie geje albo zapryszczone grubasy, albo niedouczone palanty w dresach z krzywą łysą pałą...(podejrzewam, że i na karku i w gaciach) ... po za tym większość z tych osób w kontakcie z tymi "murzynami" sp***alałaby gdzie się da bez słowa bo szansy z tymi murzynami by nie miała... już nie wspomnę o tym, że już nawet nauka tak naprawdę nie rozróżnia a właściwie wycofuję się z rozróżniania ludzi rasowo... człowiek to człowiek a to że trafi się pie**olnięty czy tępy czy jeszcze inny murzyn albo żółtek to naturalne... mi wystarczy że wychodzę w Polsce na ulicę rozglądam się i widzę znacznie więcej "murzynów". "murzynów", "żółtków" itd wokół siebie i wiecie co....



oni mają białą skórę... tak więcej pojebów widzę w okół siebie białoskórych... rasistowskich i skrytych pedałów.... niestety taka jest prawda. Każdemu rasiście życzę żeby kiedyś dopadł ich jakiś wielki murzyn z wielką grubą pałą który wjedzie im w dupę i na własnym ku*asie będzie ich smażył na trym grilu skoro ich to tak kręci.......... i w sumie mam jeszcze sporo do powiedzenia na ten temat ale już mi się nie chce bo i tak osoby o których tutaj piszę nic nie zrozumieją i do nich nic nie dotrze... to po co????.........




Tak czytam te wypociny i przyszło mi namyśl jedno pytanie- jesteś czarny ? :idzwch*j:

SaNcHo122

2012-10-18, 00:35
Zaszokowała mnie moc wypowiedzi sprowokowana nienaumyślnie moją wypowiedzią :) ...ale i również bardzo miło zaskoczyła myślałem, że nie ma tu ludzi którzy będą w stanie poprzeć moją myśl... ale to dobrze świadczy o nas;)...


a co do reszty... to po prostu bardzo mnie rozbawiły wasze wypowiedzi. Ale co się dziwić jak już wyprowadzicie się od mamusi zaczniecie żyć na swoim może założycie rodziny chociaż wątpię żeby w Polsce w końcu zalegalizowali małżeństwa homo.... to wtedy moooooooooooże będzie o czym z wami porozmawiać... bo w tej chwili o szkole to mi się już nie chce baranki bo to dawno było ;) ... pozdrawiam nienawidzący murzynów dzieci z wiosek


aaa... i jeszcze na koniec może kilka osób zasmucę ale nie jestem czarny...ale gdybym był pewnie nasrałbym na was i wasze pierdoły swoją czarną dupą :)

skrapi21

2012-10-31, 10:16
giba sie jak pie**olony rezus hahahahah