18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Temu się udało

fryca88 • 2012-10-13, 18:55
sp***olił z grilla na imprezie KKK,to teraz kozaczy


ProVVe

2012-10-14, 01:14
SaNcHo122 napisał/a:

Powiem tak... Nie wiem jak było akurat z tym gościem... bo może się okazać, że akurat jemu się coś takiego od życia należało w co wątpię... Ale chodzi mi o to, że ja uwielbiam się pośmiać z dobrych dowcipów o murzynach ale zaznaczam, że z dowcipów i dobrych... lubię sadola i w ogóle ale wk***ia mnie to jak czytam teksty większości i nie powiem gimbazy bo i to dla mnie beznadzieja... wk***ia mnie to wasze pseudo sadystyczne podejście z za ekranów.... domyślam się, że większość z osób piszących teksty "niech się murzyn smaży" itp to albo jakieś skryte pedały bo nawet nie geje albo zapryszczone grubasy, albo niedouczone palanty w dresach z krzywą łysą pałą...(podejrzewam, że i na karku i w gaciach) ... po za tym większość z tych osób w kontakcie z tymi "murzynami" sp***alałaby gdzie się da bez słowa bo szansy z tymi murzynami by nie miała... już nie wspomnę o tym, że już nawet nauka tak naprawdę nie rozróżnia a właściwie wycofuję się z rozróżniania ludzi rasowo... człowiek to człowiek a to że trafi się pie**olnięty czy tępy czy jeszcze inny murzyn albo żółtek to naturalne... mi wystarczy że wychodzę w Polsce na ulicę rozglądam się i widzę znacznie więcej "murzynów". "murzynów", "żółtków" itd wokół siebie i wiecie co....



oni mają białą skórę... tak więcej pojebów widzę w okół siebie białoskórych... rasistowskich i skrytych pedałów.... niestety taka jest prawda. Każdemu rasiście życzę żeby kiedyś dopadł ich jakiś wielki murzyn z wielką grubą pałą który wjedzie im w dupę i na własnym ku*asie będzie ich smażył na trym grilu skoro ich to tak kręci.......... i w sumie mam jeszcze sporo do powiedzenia na ten temat ale już mi się nie chce bo i tak osoby o których tutaj piszę nic nie zrozumieją i do nich nic nie dotrze... to po co????.........




Dobra dobra skończ pie**olić i idź być tolerancyjny gdzie indziej... Najlepiej w ostniej ławce w twojej klasie...

SaNcHo122

2012-10-14, 02:09
ProVVe napisał/a:




Dobra dobra skończ pie**olić i idź być tolerancyjny gdzie indziej... Najlepiej w ostniej ławce w twojej klasie...



Nie mówiłem tu nawet tyle o tolerancyjności co o zwyczajnej ludzkości "człowieczeństwie" i Twojej głupocie a jedyna klasa jaka mnie jeszcze obejmuje to klasa społeczna do której takie patafiany z marginesu w życiu wstępu nie będą mieli.
Dla Ciebie np. gwałt na małoletniej murzynce też byłby pasjonujący więc idź wydymaj swoją matkę a potem razem z młodszą siostrą obciągnij ojcu.......

"ostniej"..... a gdybym dzielił klasę z Tobą na pewno poszedłbym do ostatniej bo jak wiemy tylko konfidenci, kujni i margines taki jak Ty tam siedzieli... a od analfabetów zawsze odchodziłem jak najdalej.....

Vl...........in

2012-10-14, 09:27
Xboxa nawet mają. Jakaś bogatsza wersja murzyna.

bareteq

2012-10-15, 19:03
Ja się lubię pośmiać z kalectwa. Ale takiego gdzie grubasy same są sobie winne a nie gdzie ktoś komuś wrzątek na mordę wylał

rozkurw

2012-10-16, 13:50
Piwo nie dla murzyna ale dla sancha!

p.s nie ma tu zadnego wlazenia w dupe.piwo masz za madre slowa . i zeby bylo na zlosc tym o ktorych pisales. peace!

SerQ145

2012-10-16, 14:19
piwo za podpis filmiku;D

sedroo

2012-10-16, 14:37
z tymi łapkami to duzo bawełny nie nazbiera...

Sa...........is

2012-10-16, 14:41
"domyślam się, że większość z osób piszących teksty "niech się murzyn smaży" itp to albo jakieś skryte pedały" Psycholog! Doktorat z czytania postow na sadolu pewnie masz, jesli po tekscie: niech sie smazy - potrafisz wywnioskowac orientacje drugiego czlowieka, to ja juz nic nie pisze na sadolu, bo zaraz piszac zdanie:

Trwa jest poj***na jeden, dwa. - wywnioskujesz, ze haslo do mojego konta bankowego to: SDfeafvz122312

Eta.


A tak wogole, chyba mamy pierwszego murzynka na sadolu ; D ch*j wi co po drugiej stronie monitora siedzi ; s

ozymandiusz

2012-10-16, 15:43
ktoś napisał na murzyna i dostaje warna plus sadistic się oburza? ba. zostaje zwyzywany od zapryszczonych grubasów i pedałów przez użytkownika, którego komentarz ma najwięcej piw. wtf?

czarkowskY

2012-10-16, 15:48
SaNcHo122, obrońca praw murzynów i cyganów się k***a znalazł

cornishon69

2012-10-16, 15:59
@Sancho a Ty naprawdę wierzysz w te wielkie murzyńskie pały ;P?

DwaWilki

2012-10-16, 16:07
SaNcHo122 napisał/a:

Taaa..... czuję.... to właśnie to o czym pisałem.... (pisałem po waszemu) bo wiedziałem, że taki tępak jak ty inaczej nie skuma czaczy ;) ... a....
i powiedz mi jeszcze jak długo siedziałeś nad słownikiem żeby napisać tak skomplikowane słowa???

aha nie omieszkam dodać niedouku, że jeśli używasz tak skomplikowanych słów to wiedz że nie "tą hipokryzję" tylko tę hipokryzję niby nic a jednak świadczy o tym czyś polak czy "murzyn"




mało nie napie**alasz typa słownikiem, a prostych znaków interpunkcyjnych sam używać nie umiesz. :samoboj:
Dodatkowo widać od razu, że z afrobrudami miałeś mało bezpośredniego kontatku.. ;-)

Sam filmik - ani śmieszny, ani ciekawy. A paskudztwo powinno wrócić do pieca, ot co.


Edit:

Ps.

SaNcHo122 napisał/a:




Dla Ciebie np. gwałt na małoletniej murzynce też byłby pasjonujący więc idź wydymaj swoją matkę a potem razem z młodszą siostrą obciągnij ojcu..........



I ty śmiesz kogoś nazywać marginesem społecznym? :idzwch*j:

Hauer88

2012-10-16, 16:46
Cytat:

już nie wspomnę o tym, że już nawet nauka tak naprawdę nie rozróżnia a właściwie wycofuję się z rozróżniania ludzi rasowo...




Wycofuje się gdyż taki jest teraz kurs i idzie się w kierunku kosmopolitycznym, tolerancyjnym i multikulturowym. W wielu krajach ludzie obawiają się uznania ich za rasistę - jako naukowiec, doktor, wykładowca można stracić pracę, fundusze.

Kolejne kwestie odnośnie badań o których wspominasz. Otóż badania te dowodzą że genom białego człowieka nieznacznie różni się od czarnego - i tą wiadomość serwują media i demoliberalna propaganda - nie wspominają jednak o tym że nasz genom w równie niewielkim stopniu różni się od szympansa, szczura i innych ssaków - czyli idąc tym tokiem musielibyśmy uznać się za jedną rasę - rasę zwierząt - ale wtedy pierd**nie o człowieczeństwie traci sens.



Retsam

2012-10-16, 16:46
SaNcHo122 napisał/a:

Powiem tak... Nie wiem jak było akurat z tym gościem... bo może się okazać, że akurat jemu się coś takiego od życia należało w co wątpię... Ale chodzi mi o to, że ja uwielbiam się pośmiać z dobrych dowcipów o murzynach ale zaznaczam, że z dowcipów i dobrych... lubię sadola i w ogóle ale wk***ia mnie to jak czytam teksty większości i nie powiem gimbazy bo i to dla mnie beznadzieja... wk***ia mnie to wasze pseudo sadystyczne podejście z za ekranów.... domyślam się, że większość z osób piszących teksty "niech się murzyn smaży" itp to albo jakieś skryte pedały bo nawet nie geje albo zapryszczone grubasy, albo niedouczone palanty w dresach z krzywą łysą pałą...(podejrzewam, że i na karku i w gaciach) ... po za tym większość z tych osób w kontakcie z tymi "murzynami" sp***alałaby gdzie się da bez słowa bo szansy z tymi murzynami by nie miała... już nie wspomnę o tym, że już nawet nauka tak naprawdę nie rozróżnia a właściwie wycofuję się z rozróżniania ludzi rasowo... człowiek to człowiek a to że trafi się pie**olnięty czy tępy czy jeszcze inny murzyn albo żółtek to naturalne... mi wystarczy że wychodzę w Polsce na ulicę rozglądam się i widzę znacznie więcej "murzynów". "murzynów", "żółtków" itd wokół siebie i wiecie co....



oni mają białą skórę... tak więcej pojebów widzę w okół siebie białoskórych... rasistowskich i skrytych pedałów.... niestety taka jest prawda. Każdemu rasiście życzę żeby kiedyś dopadł ich jakiś wielki murzyn z wielką grubą pałą który wjedzie im w dupę i na własnym ku*asie będzie ich smażył na trym grilu skoro ich to tak kręci.......... i w sumie mam jeszcze sporo do powiedzenia na ten temat ale już mi się nie chce bo i tak osoby o których tutaj piszę nic nie zrozumieją i do nich nic nie dotrze... to po co????.........



Sram na to ziomek :D

nynek345

2012-10-16, 16:52
pie**olicie, za przeproszeniem. Fakt to sadistic i w granicach (patrz Regulamin) pewnych zasad można tutaj pośmiać się z wielu tematów. Po części popieram słowa SaNcHo122, bo pewne żarty są śmieszne, a pewne nie. Co do aktualnej społeczności Sadistic... cóż, sława ma swoje plusy i minusy. Użytkowników przybywa, nie raz się spotkałem ze stwierdzeniem, że ktoś tam oglądał na Sadistic coś tam i jakie toooo byyyło faaaajneee. Ale do rzeczy. Użytkowników więcej, więc i zależności typowo masowych więcej. Jak była moda na pisanie "Wypie**alaj", to wszyscy pisali "Wypie**alaj", jak było "Co ja pacze" to wszędzie to samo... Fakt, zarówno komentarze jak i tematy nie są jak dawniej (ale za to kaska większa, co nie? :D ). I właśnie takie tematy jak ten mnie wk***iają, bo gdy ktoś wkleja filmik z jakąś osobą upośledzoną lub chorą i "ahahaha jakie to śmieszne" jest żałosne. Kiedyś przynajmniej można sobie było poczytać o jakichś seryjnych mordercach, zbrodniach, pooglądać ciekawe artykuły. A teraz wszystko albo motocośtam, albo "czarny humor" z podstawówki. Na koniec dodam coś, żeby mnie ta mniej ogarnięta część Sadistica zrozumiała: Żal.pl xD

PS: Bardzo doceniam osoby nie idące na ilość piw, a zamieszczające te perełki z których można się wiele dowiedzieć.