18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Temu się udało

fryca88 • 2012-10-13, 18:55
sp***olił z grilla na imprezie KKK,to teraz kozaczy


Sa...........is

2012-10-13, 19:14
Spalili czarnego na czarno, wielka mi roznica...

franixxx

2012-10-13, 19:15
Jakby był biały powiedziałbym że dobrze że się pogodził i stara się być normalny ale jest murzynem i niestety murzynów nie lubię. 3W robi swoje napisałbym to inaczej :hitler:

Quaswerty

2012-10-13, 19:19
Trochę ch*jnia... Biały czy czarny nacierpieć się musiał... Ale co ja tam wiem...

xts

2012-10-13, 20:00
piwko za żarcik i niech się murzyn smaży

ProVVe

2012-10-13, 20:04
sp***olił z grilla na imprezie KKK,to teraz kozaczy


Widzisz jakim jesteś pesymistą... Dla Ciebie sp***olił, a w mojej opinii nie był zbyt szybki :mrgreen:

cieszyn

2012-10-13, 20:18
Do mam talent z tym :D

Jemruz

2012-10-13, 20:51
Kurde wy się tak śmiejecie, ale musi być przej***ne takie życie, nie zar*cha sobie, ludzie rzygają na jego widok, pewnie kumpel do niego przyszedł bo mu zapłacił hajs za to....



Żartowałem do klatki z tym j***nym szympansem i zabrać mu kamerę !

fryca88

2012-10-13, 21:23
No to teraz trochę biografii,czyli więcej uśmiechniętych mord ;]


bela

2012-10-13, 21:24
"sp***olił z grilla na imprezie KKK" - chyba k***a z talerza bo łapki poobgryzane :D

SaNcHo122

2012-10-13, 21:38
Powiem tak... Nie wiem jak było akurat z tym gościem... bo może się okazać, że akurat jemu się coś takiego od życia należało w co wątpię... Ale chodzi mi o to, że ja uwielbiam się pośmiać z dobrych dowcipów o murzynach ale zaznaczam, że z dowcipów i dobrych... lubię sadola i w ogóle ale wk***ia mnie to jak czytam teksty większości i nie powiem gimbazy bo i to dla mnie beznadzieja... wk***ia mnie to wasze pseudo sadystyczne podejście z za ekranów.... domyślam się, że większość z osób piszących teksty "niech się murzyn smaży" itp to albo jakieś skryte pedały bo nawet nie geje albo zapryszczone grubasy, albo niedouczone palanty w dresach z krzywą łysą pałą...(podejrzewam, że i na karku i w gaciach) ... po za tym większość z tych osób w kontakcie z tymi "murzynami" sp***alałaby gdzie się da bez słowa bo szansy z tymi murzynami by nie miała... już nie wspomnę o tym, że już nawet nauka tak naprawdę nie rozróżnia a właściwie wycofuję się z rozróżniania ludzi rasowo... człowiek to człowiek a to że trafi się pie**olnięty czy tępy czy jeszcze inny murzyn albo żółtek to naturalne... mi wystarczy że wychodzę w Polsce na ulicę rozglądam się i widzę znacznie więcej "murzynów". "murzynów", "żółtków" itd wokół siebie i wiecie co....



oni mają białą skórę... tak więcej pojebów widzę w okół siebie białoskórych... rasistowskich i skrytych pedałów.... niestety taka jest prawda. Każdemu rasiście życzę żeby kiedyś dopadł ich jakiś wielki murzyn z wielką grubą pałą który wjedzie im w dupę i na własnym ku*asie będzie ich smażył na trym grilu skoro ich to tak kręci.......... i w sumie mam jeszcze sporo do powiedzenia na ten temat ale już mi się nie chce bo i tak osoby o których tutaj piszę nic nie zrozumieją i do nich nic nie dotrze... to po co????.........

bo...........ę

2012-10-13, 21:57
SaNcHo122 napisał/a:

większość z tych osób w kontakcie z tymi "murzynami" sp***alałaby gdzie się da bez słowa bo szansy z tymi murzynami by nie miała...

człowiek to człowiek a to że trafi się pie**olnięty czy tępy czy jeszcze inny murzyn albo żółtek

widzę w okół siebie białoskórych... rasistowskich i skrytych pedałów.... niestety taka jest prawda. Każdemu rasiście życzę żeby kiedyś dopadł ich jakiś wielki murzyn z wielką grubą pałą który wjedzie im w dupę i na własnym ku*asie będzie ich smażył na trym grilu skoro ich to tak kręci.



Czy ty czujesz tą k***a hipokryzję, zhipolryciały hipokryto? :samoboj:

SaNcHo122

2012-10-13, 22:00
Taaa..... czuję.... to właśnie to o czym pisałem.... (pisałem po waszemu) bo wiedziałem, że taki tępak jak ty inaczej nie skuma czaczy ;) ... a....
i powiedz mi jeszcze jak długo siedziałeś nad słownikiem żeby napisać tak skomplikowane słowa???

aha nie omieszkam dodać niedouku, że jeśli używasz tak skomplikowanych słów to wiedz że nie "tą hipokryzję" tylko tę hipokryzję niby nic a jednak świadczy o tym czyś polak czy "murzyn"