18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego się kurwa ruska nie spodziewała

~Velture • 2023-05-04, 19:35
Hue hue hue. Się przeliczył troszkę :amused:


kevlarus

2023-05-05, 10:26
Brawo! Jak skończy się dostarczanie broni na ten sztuczny ukraiński twór, rządzony przez żydowskiego ćpuna o poglądach nazistowskich, wojna skończy się z dnia na dzień.

Siriuz

2023-05-05, 10:30
CzerstWybut napisał/a:

O k***a skisłem hahahahahahahahahahha. A ty dalej ze swoimi idiotyzmami komunisto. Przypomnij nam po której stronie muru niemiałeś paszportu i strzelali do ciebie jak chciałeś go przekroczyć?



Przeczytaj jeszcze raz pytanie cymbale... może masz problemy z czasem w języku polskim tak jak wielu Ukraińców nie wie, że mówimy "na Ukrainie" a nie "w Ukrainie"

Geraldinio

2023-05-05, 10:33
pyotreck napisał/a:

Oj. Uważaj bo teraz banderowskie rycerzyki będą jechać po Tobie i pytać ile Ci płacą. Mi też wmawiali że dostaje ruble ale ku.wa na koncie sucho...



Czyli po prostu tak sam z siebie jesteś głupi.

Polak1988

2023-05-05, 10:44
Mez napisał/a:

Dokładnie, mimo wszystko z tych dwóch narodów to rosji zawdzieczamy obecny stan naszej gospodarki między innymi. Wystarczyło spojrzeć jak wschodnie niemcy wygladały do zachodnich. Wszedzie gdzie kacap to smród i ubóstwo. Niestety Ukraincy to twór na którego piętno pracowali czerwoni bracia. Po za tym propagadna ruska i komunistyczna swoje zrobiła. To nie jest wina ludzi na Ukrainie, tylko systemu komunistycznego przez którego tacy ludzie się stali. Bandera to napewno był fiut ale przecież tak zryli mózgi tym ludziom, że traktuja go jak bohatera. A co mają powiedzieć Koreanczycy? A po za tym co wy możecie wiedzieć jak żadej telewizji nie mozna wierzyć, radio to samo, internet czasem już nie wiem co jest prawdą a co fikcją. Nie bronię Ukraińców ale nie zamierzam kacapowi się kłaniać i się z nim bratać. A na Ukrainie bywałem kilka razy i dobrze sobie ten czas wspominam, żadna krzywda mi się nie stało a i dupeczki całkiem koleżeńskie.
Także system i jeszcze raz system niszczy narodowości.




toż ukraińcy to ruscy.Tacy slązacy,którzy się oddzielili od ruskich i teraz się napierdzielają między sobą.Co do krzywd,to byłem na ukrainie setki razy i wiele razy mieli jakiś problem.Nawet kupując pellet przyszedł jakiś ćwok i sam zaczął mi pie**olić,że Wołyń to nasza wina,bo ojciec mu tak powiedział.Oczywiście,nie wdawałem się w dyskusję,bo przyjechałem handlować,a nie bawić się w polityka,ale takich sytuacji miałem dziesiątki.U kacapów byłem wiele razy mnie,może dlatego nigdy nie spotkała mnie jakaś dziwna sytuacja (no może prócz pograniczników,ale oni to zawsze są niedoj***ni). Dlatego jebac jednych i drugich,pejsatych i fryców.Żadni nigdy nie byli naszymi przyjaciółmi i nigdy nie będą ,ale trzeba potrafić rodzielić dobro Państwa i obywateli od swoich jakichś dziwnych widzimisie - jak to robią PISdzielce....

CewaGno

2023-05-05, 10:56
Halman napisał/a:

Władimir Władimirowicz po śmierci idzie do piekła. Po pewnym czasie zostaje wyrzucony za wzorowe zachowanie. Szwęda się po Moskwie, spaceruje i idzie do knajpy, napić się wódki.
Wladimir pyta barmana:
-Krym jest nasz?
- Nasz
- A Donbas nasz?
-Nasz - mówi barman.
- A co z Kijowem? nasz?
- wszystko nasze - mówi barman.
Władimir Władimirowicz pije radośnie i pyta:
- Ile płacę?
- Sto hrywien - mówi barman



Na końcu powinno być " Sto złoty - mówi barman"

darek1234

2023-05-05, 11:02
pyotreck napisał/a:

Robię to bo znam historię i potrafię samodzielnie myśleć.



Nie znasz historii, a w każdym razie nie ziem ukraińskich, polskich,a tym bardziej historii Rusi, co nie znaczy, że o kacapSSkich bandytów chodzi.

royal86 napisał/a:

W ostatnich latach (aż do wybuchu wojny) naszym największym nieprzyjacielem gospodarczym i politycznym była Ukraina



W zasadzie to rzadko zdarza się większa głupota i proponuję, żebyś poszedł na prytę, bimber czy to po czym cie robili

KeksimusMaximus

2023-05-05, 12:32
pyotreck napisał/a:

Kacap zerwał szmatę. O co chodzi?



O to ze to była flaga a nie twoja stara



remi1982 napisał/a:

Zerwał sobie szmate do podtarcia dupy, ot co. Do niczego innego ta upadlińska szmata sie nie nadaje.



W rodzinie sobie poszukaj szmat które się do niczego innego nie nadają ruski cwe*u :lol:

koolowsky

2023-05-05, 20:54
pyotreck napisał/a:

Oj. Uważaj bo teraz banderowskie rycerzyki będą jechać po Tobie i pytać ile Ci płacą. Mi też wmawiali że dostaje ruble ale ku.wa na koncie sucho...



bo po prostu jesteś pożytecznym idiotą

barti442

2023-05-06, 09:03
Halman napisał/a:

Władimir Władimirowicz po śmierci idzie do piekła. Po pewnym czasie zostaje wyrzucony za wzorowe zachowanie. Szwęda się po Moskwie, spaceruje i idzie do knajpy, napić się wódki.
Wladimir pyta barmana:
-Krym jest nasz?
- Nasz
- A Donbas nasz?
-Nasz - mówi barman.
- A co z Kijowem? nasz?
- wszystko nasze - mówi barman.
Władimir Władimirowicz pije radośnie i pyta:
- Ile płacę?
- Sto hrywien - mówi barman



ha ha ha banderowskie podludki!!!!!!!!!!!!!

BambiPMT

2023-05-06, 11:18
k***a. Ukrainiec sam zaczął na obradach z tą pedalską flaga świrować. Prowokacja.

Córka_Spawacza

2023-05-07, 08:29
Halman napisał/a:

Władimir Władimirowicz po śmierci idzie do piekła. Po pewnym czasie zostaje wyrzucony za wzorowe zachowanie. Szwęda się po Moskwie, spaceruje i idzie do knajpy, napić się wódki.
Wladimir pyta barmana:
-Krym jest nasz?
- Nasz
- A Donbas nasz?
-Nasz - mówi barman.
- A co z Kijowem? nasz?
- wszystko nasze - mówi barman.
Władimir Władimirowicz pije radośnie i pyta:
- Ile płacę?
- Sto hrywien - mówi barman


Mistrz!

Geraldinio

2023-05-16, 07:23
pyotreck napisał/a:

Oj. Uważaj bo teraz banderowskie rycerzyki będą jechać po Tobie i pytać ile Ci płacą. Mi też wmawiali że dostaje ruble ale ku.wa na koncie sucho...



Nie, ty nie dostajesz rubli, ty jesteś debilem tak sam z siebie.

Molmass

2023-06-17, 21:48
Ukrainiec od razu z piąchami, kretyn zasrany.