18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego się kurwa ruska nie spodziewała

~Velture • 2023-05-04, 19:35
Hue hue hue. Się przeliczył troszkę :amused:


pyotreck

2023-05-04, 21:06
VeIture napisał/a:

Robisz to pro bono



Robię to bo znam historię i potrafię samodzielnie myśleć.

Halman

2023-05-04, 21:08
pyotreck napisał/a:

Robię to bo znam historię i potrafię samodzielnie myśleć.



no to się k***a nie popisałeś... :ja_pie**ole:

pyotreck

2023-05-04, 21:12
Halman napisał/a:

no to się k***a ne popisałeś...



Tak jak myślałem. Wysyp tępogłowych czerwono czarnych ameb

:-)

tomnbb

2023-05-04, 21:13
pyotreck napisał/a:

Robię to bo znam historię i potrafię samodzielnie myśleć.


Znając historie powinieneś wiedzieć, że moskwa zawsze nienawidziła Polaków (w końcu jako jedyni zdobyliśmy ich stolicę od zachodu). A z tym myśleniem (tym bardziej samodzielnym) to żeś pojechał.
Zasada jest jedna:nie ufaj nikomu z Moskwy i Berlina, nie wierz w sojuszników pokroju Francji i sam bądź gotowy do obrony swojego kraju. A przy okazji obserwuj jak twój największy nieprzyjaciel wykrwawia się najeżdżając Ukrainę.

pyotreck

2023-05-04, 21:19
tomnbb napisał/a:

Znając historie powinieneś wiedzieć, że moskwa zawsze nienawidziła Polaków (w końcu jako jedyni zdobyliśmy ich stolicę od zachodu). A z tym myśleniem (tym bardziej samodzielnym) to żeś pojechał.
Zasada jest jedna:nie ufaj nikomu z Moskwy i Berlina, nie wierz w sojuszników pokroju Francji i sam bądź gotowy do obrony swojego kraju. A przy okazji obserwuj jak twój największy nieprzyjaciel wykrwawia się najeżdżając Ukrainę.



Dobrze. Przypomnij mi coś jednego co spowoduje że zaufam waszym braciom z czarnymi podniebieniami?

Szary_Jeleń

2023-05-04, 21:39

skywalker75

2023-05-04, 21:46
A to ruski sk***ysyn powinien dostać większy wpie**ol, ale i tak brawo dla pana z Ukrainy

WQuty

2023-05-04, 21:47
Tacy obrońcy ale do swoich strzelają nawet z dronów

royal86

2023-05-04, 22:00
tomnbb napisał/a:

Znając historie powinieneś wiedzieć, że moskwa zawsze nienawidziła Polaków (w końcu jako jedyni zdobyliśmy ich stolicę od zachodu). A z tym myśleniem (tym bardziej samodzielnym) to żeś pojechał.
Zasada jest jedna:nie ufaj nikomu z Moskwy i Berlina, nie wierz w sojuszników pokroju Francji i sam bądź gotowy do obrony swojego kraju. A przy okazji obserwuj jak twój największy nieprzyjaciel wykrwawia się najeżdżając Ukrainę.



W ostatnich latach (aż do wybuchu wojny) naszym największym nieprzyjacielem gospodarczym i politycznym była Ukraina

Skrzek007

2023-05-04, 22:09
Pyo, kupuj bilet i leć przez Moskwę na front. Takich naiwniaków najbardziej tam teraz szukają ;-) Myślisz, że jak poczekasz na kacapię z ichnią flagą na polskiej granicy, to Cię komisarzem ludowym zrobią? :-D

boguslaw1234

2023-05-04, 22:22
pyotreck napisał/a:

Oj. Uważaj bo teraz banderowskie rycerzyki będą jechać po Tobie i pytać ile Ci płacą. Mi też wmawiali że dostaje ruble ale ku.wa na koncie sucho...



Ja raz wyłapałem bana, bo jechałem po szmacie banderowskiej z polskim paszportem. Ale taka tu poprawność polityczna.

Vinyl

2023-05-04, 22:30
@up poprawność polityczna to jest wtedy jak sama nazwa wskazuje gdy stoi się po prawidłowej stronie politycznej sceny
A ta dla Rzeczpospolitej wygląda tak:
3maj ruskich najdalej jak można
Buduj mądre sojusze z tymi w których interesie jest co wyżej
I tyle
Każde odstępstwo od tych dwóch punktów świadczy o brakach w wiedzy z historii (tj brakach sprowadzających jednostkę do poziomu ameby- takie kardynalne wnioski żeby ruskich tępić to prawdziwy Polak powinien gdzieś w1-2 klasie podstawówki wiedzieć)

Mez

2023-05-04, 22:35
Dokładnie, mimo wszystko z tych dwóch narodów to rosji zawdzieczamy obecny stan naszej gospodarki między innymi. Wystarczyło spojrzeć jak wschodnie niemcy wygladały do zachodnich. Wszedzie gdzie kacap to smród i ubóstwo. Niestety Ukraincy to twór na którego piętno pracowali czerwoni bracia. Po za tym propagadna ruska i komunistyczna swoje zrobiła. To nie jest wina ludzi na Ukrainie, tylko systemu komunistycznego przez którego tacy ludzie się stali. Bandera to napewno był fiut ale przecież tak zryli mózgi tym ludziom, że traktuja go jak bohatera. A co mają powiedzieć Koreanczycy? A po za tym co wy możecie wiedzieć jak żadej telewizji nie mozna wierzyć, radio to samo, internet czasem już nie wiem co jest prawdą a co fikcją. Nie bronię Ukraińców ale nie zamierzam kacapowi się kłaniać i się z nim bratać. A na Ukrainie bywałem kilka razy i dobrze sobie ten czas wspominam, żadna krzywda mi się nie stało a i dupeczki całkiem koleżeńskie.

Także system i jeszcze raz system niszczy narodowości.