18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego się kurwa ruska nie spodziewała

~Velture • 2023-05-04, 19:35
Hue hue hue. Się przeliczył troszkę :amused:


tomnbb

2023-05-04, 22:56
pyotreck napisał/a:

Dobrze. Przypomnij mi coś jednego co spowoduje że zaufam waszym braciom z czarnymi podniebieniami?



A gdzie ja napisałem, że to czyiś bracia? Albo, że należy im ufać? Na tą chwilę należy ich wspierać ponieważ niszczą naszego wroga, który jest dla nas zagrożeniem. Ukraina takim zagrożeniem dla Polski nie jest. Ale tego twoi przyjaciele, którzy za Ciebie myślą już Ci nie dopowiedzą.
Ukraina nie może się odwrócić od ręki, która ją teraz karmii ponieważ to byłby jej koniec - nie miałaby nikogo kto by jej pomógł i zagrożenie przy każdej swojej grwnicy. No ale ponoć myślisz samodzielnie więc już pewnie sam do wydedukowałeś.

Siriuz

2023-05-04, 22:59
Mez napisał/a:

Wystarczyło spojrzeć jak wschodnie niemcy wygladały do zachodnich.



Tam był mur. Nie było swobodnego przepływu ludzi i towarów. Jak Ci się wydaje - kto dzisiaj buduje podobny mur, zachód czy wschód?

przemkosloma

2023-05-04, 23:00
@Szary_Jeleń

śmierć ukrainie i każdej banderowskiej k***ie
pozdrawiam tych co beda mnie nazywac onucaxdd milego siedzenia w ukropolin

tomnbb

2023-05-04, 23:12
royal86 napisał/a:

W ostatnich latach (aż do wybuchu wojny) naszym największym nieprzyjacielem gospodarczym i politycznym była Ukraina


Hahaha. A Rosja to niby był dobry wujek i dbał o nasz dobrobyt i polityczną niezależność. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś a później ocen w kontekście tego co ruski robili z Polską w czasie zaborów czy w latach 1945-1989. Rabunkowa gospodarka naszych surowców, "korekta" granic w 1951 roku, PZPR i "niezależny" rząd. Bratnią pomoc od narodu ze wschodu dostawaliśmy w każdej postaci aż się nią rzygać chciało więc nie pisz mi tutaj kto był naszym największym nieprzyjacielem. Z sąsiadami nie zawsze można i trzeba się zgadzać ale należy patrzeć na interes swojego kraju i przez ten pryzmat oceniać sytuację i wydarzenia. W tym momencie w interesie naszego bezpieczeństwa i gospodarki jest słaba Rosja. A wojna na Ukrainie sprawia, że ta Rosja jest coraz słabsza i traci potencjał, który chciała wykorzystać do rozszerzania swoich wpływów na zachód.

Adae

2023-05-04, 23:25
Halman napisał/a:

Władimir Władimirowicz po śmierci idzie do piekła. Po pewnym czasie zostaje wyrzucony za wzorowe zachowanie. Szwęda się po Moskwie, spaceruje i idzie do knajpy, napić się wódki.
Wladimir pyta barmana:
-Krym jest nasz?
- Nasz
- A Donbas nasz?
-Nasz - mówi barman.
- A co z Kijowem? nasz?
- wszystko nasze - mówi barman.
Władimir Władimirowicz pije radośnie i pyta:
- Ile płacę?
- Sto hrywien - mówi barman


Powinno byc sto zlotych.

Igorek95

2023-05-04, 23:45
pyotreck napisał/a:

Robię to bo znam historię i potrafię samodzielnie myśleć.



To niezły historyk filozof pie**olony :D Orzeł historii i polityki światowej zaj***ny

NikitaYebaczenko

2023-05-04, 23:46
Halman napisał/a:

Władimir Władimirowicz po śmierci idzie do piekła. Po pewnym czasie zostaje wyrzucony za wzorowe zachowanie. Szwęda się po Moskwie, spaceruje i idzie do knajpy, napić się wódki.
Wladimir pyta barmana:
-Krym jest nasz?
- Nasz
- A Donbas nasz?
-Nasz - mówi barman.
- A co z Kijowem? nasz?
- wszystko nasze - mówi barman.
Władimir Władimirowicz pije radośnie i pyta:
- Ile płacę?
- Sto hrywien - mówi barman


Lepsza wersja dowcipu kończyła się na złotówkach


:-D

olog-hai

2023-05-05, 01:22
Geraldinio napisał/a:

Przypomniał mi się stary kawał (lekko zmodyfikowany):
Po hibernacji 10-letniej, budzą się: Biden i Putin.
Putin patrzy w gazetę i zaczyna się śmiać i mówić:
- USA przeszło na komunizm.
Biden też bierze gazetę i zaczyna się śmiać i mówi:
- Zamieszki na granicy Ukraińsko-Chińskiej.




Czemu pszczoły mają królową, a nie pierwszego sekretarza?
Bo chcą mieć miód, a nie gówno.

kakalos

2023-05-05, 01:32
bic sie o kawalek jakiejs szmaty :D

CzerstWybut

2023-05-05, 01:49
Siriuz napisał/a:

Tam był mur. Nie było swobodnego przepływu ludzi i towarów. Jak Ci się wydaje - kto dzisiaj buduje podobny mur, zachód czy wschód?




O k***a skisłem hahahahahahahahahahha. A ty dalej ze swoimi idiotyzmami komunisto. Przypomnij nam po której stronie muru niemiałeś paszportu i strzelali do ciebie jak chciałeś go przekroczyć?

26 czerwca 1963 do Berlina przyjechał prezydent USA John F. Kennedy. Tego dnia wygłosił słynne przemówienie:
Wolność boryka się z trudnościami, a demokracja ma swoje skazy – lecz nigdy nie musieliśmy wznosić murów, by powstrzymać ludzi przed ucieczką.

Rudnicki

2023-05-05, 01:56
Igorek95 napisał/a:

To niezły historyk filozof pie**olony Orzeł historii i polityki światowej zaj***ny



Tu z kolei kolega widzę prawdziwy polonista

Taishan

2023-05-05, 04:33
Z tego co znalazłem w sieci wczesniej Ukraińcy chcieli rozłożyć flagę za wypowiadająca się ruską, ta akcja była następstwem oczywiście to rusek zerwał flagę ukraińska.

intermag

2023-05-05, 04:58

Turcy ostro potępili i spacyfikowali Ukrainę, która próbowała zakłócić wystąpienie Rosji

Członkowie Rady Najwyższej Ukrainy na odbywającym się w Ankarze szczycie Zgromadzenia Parlamentarnego Czarnomorskiej współpracy gospodarczej wywiesili ukraińskie flagi i zaczęli rzucać się z pięściami do bójki podczas wystąpienia rosyjskiej delegacji.

Jednak przewodniczący Tureckiego Parlamentu Mustafa Shentop ostro zareagował na to, co się dzieje.

"Nie możemy tu na to pozwolić, usuń to natychmiast, nie pozwalamy!" - oświadczył i rozpoczął usuwanie ukraińców z sali.


https://twitter.com/MartinDemirow/status/1654188126359769094?t=P8ZQO1zo44lg9eV76wyrTg&s=19

jbćTalmud

2023-05-05, 06:26
obsrny banderowiec ze świńskim ryjem na fladze w kolorach łez i moczu

Maciek2011

2023-05-05, 09:20
nie da się obejrzeć raz, może tylko tej ruskiej k***ie za mało wpie**olił,
niemniej i tak satysfakcjonujące

nawiasem mówiąc, ale się czerwone gówno rozpisało