18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tata

fashX • 2014-04-05, 22:45
Miałem 11 lat gdy zmarła moja Mama, został mi jedynie Tata i moja siostra. Wszystko było w porządku Tata dobrze zarabiał i dbał o nas i starał się abyśmy nie myśleli za dużo o tej tragedii. Trzymał wszystko w ryzach, robił obiady, prał sprzątał i w ogóle... Miał jednak od tamtej pory bardzo dziwną schizę. Regularnie co tydzień we wtorek (data śmierci mojej mamy) kładł nas jak zawsze spać a sam szedł do toalety gdzie zaczynał krzyczeć i płakać oraz uderzał pięściami w ściany. Z czasem zaczęły powstawać dziury w ścianach i Tata je regularnie gipsował. Gdy byłem już starszy zapytałem czy mogę mu jakoś pomóc, on spojrzał na mnie i rzekł "bądź tylko dobry jak Twoja Mama". Skończyłem studnia, młodsza siostra liceum i Tata kupił mi oraz siostrze mieszkania a potem powiesił się w tej łazience... koniec

fashX

2014-04-06, 12:25
Wymyślone wczoraj pod wpływem :) Przepraszam, że niektórych zrobiłem w ch*ja, ale na prawdę mam teraz niezłą bekę :D

DerFels

2014-04-06, 12:48
I te wszystkie pocieszające komentarze :wisielec: :emo:

Kotovsky

2014-04-06, 12:51
Chciałem się wypowiedzieć o tym co napisał autor, ale przeczytałem komentarze na SAMEJ pierwszej stronie, i myślę, że chłopki z gimbazy/technikum powinni przestać być smiesznymi na siłę. To już żałosne.

rompopopom

2014-04-06, 13:07
fashX

przyprawiłeś połowę sadolów o łzy. to sie nazywa bestialstwo :niggasmile:

przeme13

2014-04-06, 13:10
Jak można wierzyć, że ktoś, kto to przeżył, mógłby o tym pisać na sadolu? xD

Sithios

2014-04-06, 14:01
Kaskaderdx10 napisał/a:

jeśli to prawda to przykro mi.
Ale był dobrym ojcem. wychował Was i zapewnił przyszłość a dopiero później ze sobą skończył. niewielu by wytrzymało



Byłby tchórzem, nie dobrym ojcem. Nie można godnie umrzeć, godnie można tylko żyć.

W tą historyjkę mogło uwierzyć tylko paru gimbów. Kogo w Polsce stać na kupno dwóch mieszkań, wychowując do tego dwójkę dzieci? :D Chyba że tym ojcem byłby Lepper.

ciastkiewicz

2014-04-06, 15:45
co Ty k***a na litość chcesz mnie wziąć?

ch...........ox

2014-04-06, 15:57
We wtorki zamiast kibla mógł chodzić do dobrego burdelu. Nie byłoby tragedii.

Plazma

2014-04-06, 16:40
Utrzymać dwójkę dzieci, jednego posłać na studia i kupić mieszkania dwa... (Najpewniej fake...)

Przeczytałem jeden komentarz... akurat autora... "Wymyślone wczoraj pod wpływem :) Przepraszam, że niektórych zrobiłem w ch*ja, ale na prawdę mam teraz niezłą bekę :D "

283 idiotów, którzy wierzą w bajki... to jest straszniejsze, bardziej ponure niż oderwane kończyny, Auschwitz i wszystko co na co dzień można tutaj spotkać...

Ja mam dosyć podobną historyjkę, ale prawdziwą. Jest nudna i sam sobie nie współczuję... nie wiem czemu nie kocham swej rodziny...

Piwko leci oczywiście :D

Danon99

2014-04-07, 13:40
Pewnie smyrał gwoździa w tej łazience

bz...........ue

2014-04-07, 13:54
fashX napisał/a:

Wymyślone wczoraj pod wpływem :) Przepraszam, że niektórych zrobiłem w ch*ja, ale na prawdę mam teraz niezłą bekę :D



Taaa... Teraz tak mówisz.

Natej

2014-04-07, 22:34
No i ch*j, że fejk. Dobra historia.

ty...........ń

2014-04-08, 17:40
w tym temacie jest chyba więcej "współczuję" niż na całym sadolu. ktoś raz napisał "współczuję" to już nagle wszyscy... j***ni hipokryci