18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tata

fashX • 2014-04-05, 22:45
Miałem 11 lat gdy zmarła moja Mama, został mi jedynie Tata i moja siostra. Wszystko było w porządku Tata dobrze zarabiał i dbał o nas i starał się abyśmy nie myśleli za dużo o tej tragedii. Trzymał wszystko w ryzach, robił obiady, prał sprzątał i w ogóle... Miał jednak od tamtej pory bardzo dziwną schizę. Regularnie co tydzień we wtorek (data śmierci mojej mamy) kładł nas jak zawsze spać a sam szedł do toalety gdzie zaczynał krzyczeć i płakać oraz uderzał pięściami w ściany. Z czasem zaczęły powstawać dziury w ścianach i Tata je regularnie gipsował. Gdy byłem już starszy zapytałem czy mogę mu jakoś pomóc, on spojrzał na mnie i rzekł "bądź tylko dobry jak Twoja Mama". Skończyłem studnia, młodsza siostra liceum i Tata kupił mi oraz siostrze mieszkania a potem powiesił się w tej łazience... koniec

Catacombe

2014-04-06, 02:12
No sorry, ale to nie jest dobry ojciec. Bo co to za ojciec który zostawia swoje dzieci bez rodziców, bo nie był wstanie zapomnieć o żonie?

Ja...........04

2014-04-06, 02:18
Up. Zagwarantował przyszłość dzieciakom. Kiedyś i tak by umarł.

ZULUL

2014-04-06, 02:20
śmierdzi fejkiem, ale przynajmniej historia dobra

blizzarder

2014-04-06, 02:31
Jezeli to prawda, to trzeba miec w sobie duzo sily by zyc, co tydzien placzac w lazience. Ciezko wyobrazic mi sobie zycie w takim piekle, kiedy nic nie ma sensu. Pewnie najchetniej by sie od razu zabil gdyby nie to, ze mial Was.

kaktuz

2014-04-06, 03:15
jestem lekko wstawiony i może zbyt ckliwy ale k***a to musiała być prawdziwa miłość

Nesh

2014-04-06, 04:24
I to mi sie podoba! Najlepszy komentarz jest "normalny", a nie gimba probuje byc smieszna.

tmmy

2014-04-06, 05:05
Jeśli to prawda - to współczuję - taki serwis, że ludzie sobie nie ufają. Zostawić dzieci w ciężkiej sytuacji to chamstwo, więc Twój zachował się pięknie i ewidentnie wychował Was. W mojej Rodzinie są takie historie, że człowiek oczy by stracił płacząc. Także miejcie empatię ludzie, Wołyń/Sybir komuna i represja to coś, o czym nie wolno nam zapomnieć. Nasze problemy to przy tym kolejka do ubikacji.

~żułw

2014-04-06, 07:12
Ta prawda... weźcie sie jebnijcie w te puste łby. Łykają wszystko jak sasha grey.

sawaspu

2014-04-06, 07:58
tonie mógł się dobrze ubezpieczyć i znaleźć bardziej niebezpieczną prace ?

Bankracy

2014-04-06, 08:01
Co do pozbycia się długów naszych rodziców to wystarczy wyrzec się spadku, ale mamy na to określony czas :)

Fu...........66

2014-04-06, 10:03
Było usiąść obok ojca, poklepać go po plecach i powiedzieć : " ojcze, tego kwiatu jest pół światu! ".

Loaloa

2014-04-06, 10:26
Skończył studnia? Że niby kopał studnię i wreszcie dokopał się do warstwy wodonośnej? A gdzie tę studnię kopał? Na podwórku przed blokiem?

mazin

2014-04-06, 11:52
Wrzuć zdjęcia tej siostry. No wiesz, tej z mieszkaniem.