18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tarnowska motopizdeczka

chujec69 • 2019-05-21, 17:38
Akcja rozgrywała się wczoraj w centrum Tarnowa.

Nagranie z monitoringu miejskiego:


Efekt:


Pan motop*zdeczka miał 27 lat

:dead:

Cezary666

2019-05-22, 17:44
Mając 18 lat kupiłem sobie na pierwszy motocykl Kawasaki ZX6R. Koledzy motocykliści śmieli się ze mnie że jeżdżę nim jak p*zda bo się nie wygłupiłem, jeździłem tak jak samochodem . Czasem odkręcałem do tych 140-150km/h, ale tylko wtedy kiedy były ku temu warunki. Teraz 1.11 nad każdym grobem modlę się słowami "Wieczny odpoczynek racz piździe dać Panie..."

kamilo1007

2019-05-22, 22:12
LWG - Lopatą Wykop Grób :D

Adrian92

2019-05-23, 10:32
Velture napisał/a:

Jak lubi zapie**alać to niech wypie**ala na tor jak go stać albo na autostradę ewantualnie a nie 150 po mieście.
Tu nie chodzi łbie o to czym kto jeździ tylko jak jeździ.
Ja mam czym jechać, mam co depnąć i mimo to jeżdżę odpowiedzialnie. Mocy mi nie brakuje.
Każdy kto mnie zna i co gorsza jechał ze mną powie ci, że jeżdżę wk***iająco wolno.



Właśnie na tym to polega, że na tej stronie ludzie oceniają ludzi przez pryzmat tego czym jeżdżą a nie jak, i nie bądź hipokrytą bo Ty zaliczasz się na czele do tego grona, że jak widzisz BMW, Golfa czy moto to Ci ciśnienie skacze i bulwersujesz się jak dzieciak i do wyzywania jesteś pierwszy.
Wymyślacie sobie jakieś stereotypy i liżecie się wzajemnie po jajkach dając sobie "piwka" i myślicie, że jesteście śmieszni.
Umówmy się, jesteś jednym z tych, że jakby Ci odciąć dostęp do neta to byś popadł w depresje i nie potrafiłbyś się odnaleźć.
Jedyne co Ci zostało to napie**alanie komentarzy, wrzucanie filmików i walenie konia pod "piwka", sadolu z mentalnością starej baby.

miedzianek

2019-05-23, 22:15
Operator kamery ciota i ch*j

PanAndrzej666

2019-05-24, 10:32
a ty patrz w lusterka motop*zdeczka może być wszędzie , zapie**ala tą szlifierką , która za ch*ja nie da rady nigdy wyhamować i potem pretensje ,że giną te barany

pankruk

2019-05-24, 23:02
No tak, motocykl ze 100 koni mechanicznych, gość 27 lat, teren zabudowany, z 3x przekroczona dozwolona prędkość. Jakie to typowe. Pewnie taki dobry chłopak był, taki uczynny, dzień dobry sąsiadom mówił, uczył się, studia skończył, plany miał, żenić się chciał tylko jakoś k***a nie pomyślał, że mało kto w samochodzie spodziewa się, że akurat taki książę asfaltu będzie napie**alał ze 140 km/h. Szkoda tylko ojca i matki bo wychowali, wykarmili, wykształcili i wszystko w piździec bo "LWG".