18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tarnowska motopizdeczka

chujec69 • 2019-05-21, 17:38
Akcja rozgrywała się wczoraj w centrum Tarnowa.

Nagranie z monitoringu miejskiego:


Efekt:


Pan motop*zdeczka miał 27 lat

:dead:

poligon6

2019-05-21, 20:37
Nikogo juz wiecej nie zabije, ch*j mu w łeb jak wiekszości motocyklistów na polskich drogach.

Piuriel

2019-05-21, 20:55
Przegiął. Zdarza się każdemu.
np. stary poligona6 przegiął i nie wyjął na czas a potem odjechał motocyklem prawda?! ;)

brzoza

2019-05-21, 21:04
W sumie, to gdyby jechał szybciej, to nie doszło by do tego zdarzenia, więc to nie prędkość zabija, tylko kierowcy, bo nie patrzą w lusterka :D

pve11

2019-05-21, 21:09
plnlbrt napisał/a:

gupek takich nie szkoda mogl zajebac bachora jakiegos np



No niby mógł, ale tak też spoko.

Adrian92

2019-05-21, 21:21
Szkoda chłopaka. Każdy kto lubi zapie**alać kto lubi adrenalinę się musi z tym liczyć, że w mieście ktoś może z nienacka nawet wyjechać, a przy wysokiej prędkości nietrudno stracić panowanie nad motocyklem.

c*pki na sadolu znowu płaczą, jeździsz na rowerze, jesteś zły. Jezdzisz na moto, jesteś zły. Jezdzisz BMW, GOLFEM jesteś zły. Zwykłe internetowe błązny którzy pierwsi do umoralniania, co tydzien do kościoła, w domu z babcią no pogodzie, polityce pogada, idealny wnusio, przykłądny idealny człowiek. Wy tutaj to wszyscy idealni, tacy bez kolegów, dziewczyny, bez samochodu, własnego mieszkania, takie tzw. przegrywy a w internetach się wyżywają i udają mądrych :)
Pomyślec, ze ten portal w nazwie ma SAdIStiC

ironmaiden666czesiek

2019-05-21, 21:24
Poratuje ktoś linkiem do fejsbukowych tarnowskich wiadomości? Niezła gówno burza musi tam być ze strony motop*zdeczek. No ale kto im wytłumaczy, że frajer nie jechał 50 tylko dwa razy szybciej i dam sobie jest winien xD

PtosieX

2019-05-21, 21:25
A takie ladne Volvo bylo:) takie Szwedskie;)

Exyou

2019-05-21, 21:28
Adrian92 napisał/a:

Szkoda chłopaka. Każdy kto lubi zapie**alać kto lubi adrenalinę się musi z tym liczyć, że w mieście ktoś może z nienacka nawet wyjechać, a przy wysokiej prędkości nietrudno stracić panowanie nad motocyklem.
c*pki na sadolu znowu płaczą, jeździsz na rowerze, jesteś zły. Jezdzisz na moto, jesteś zły. Jezdzisz BMW, GOLFEM jesteś zły. Zwykłe internetowe błązny którzy pierwsi do umoralniania, co tydzien do kościoła, w domu z babcią no pogodzie, polityce pogada, idealny wnusio, przykłądny idealny człowiek. Wy tutaj to wszyscy idealni, tacy bez kolegów, dziewczyny, bez samochodu, własnego mieszkania, takie tzw. przegrywy a w internetach się wyżywają i udają mądrych
Pomyślec, ze ten portal w nazwie ma SADOL, czujecie się chyba sadolami jak was p


Zamknij p*zde. Jechał po mieście ze 100 gdzie jest ograniczenie do 50 to zdechł i nawet mi go nie żal. Życie jest sprawiedliwe, nie umiesz się podporządkować-ponosisz konsekwencje. Oczywiście kierowca samochodu nie jest święty aczkolwiek jestem z Tarnowa i wiem że w tym miejscu jest górka więc miał prawo go nie widzieć, jeśli by jechał wolniej, zauważyłby go a tak to arrivederci roma. 10%winy kierowcy, 90% motop*zdy.

bisfhcrew

2019-05-21, 21:29
Spoko wóz strażacki...

AN...........or

2019-05-21, 21:52
Ale motopiździelec się wj***ł hahaha, mam nadzieje że zdychał w męczarniach

kamil191

2019-05-21, 22:04
bisfhcrew napisał/a:

Spoko wóz strażacki...



fajny, taki nie za nowoczesny

Anonimowyja

2019-05-21, 22:17
Gość przejechał 40-45m w sekundę, czyli jechał jakieś 144-162km/h .

waloos

2019-05-21, 22:34
Wg przepisów sprawcą wypadku będzie kierowca samochodu, ale k***a jak wykluczyć takie sytuacje skoro w mieście ktoś zapie**ala motocyklem z prędkościami jak na autostradzie?
Ludzie w miastach są przyzwyczajeni do poruszania się samochodów z pewną, ograniczoną prędkością, więc jeśli w promieniu 100 metrów nie widzą pojazdu to wykonują manewr. I to już nie chodzi o myślenie, a zwykłe doświadczenie i przystosowanie do tego mózgu.

A później wpada taki motoholik spragniony wyzwań i robi sobie odcinek specjalny po zatłoczonej miejskiej arterii. No k***a, co za pacan. Takiego to mi nie szkoda. Tym bardziej że miał 27 lat, więc powinien mieć trochę więcej w głowie niż jakiś 20 latek. Skoro nie miał, to znaczy że dobrych genów i tak by nie przekazał.

KrisQoorson

2019-05-21, 23:22
PtosieX napisał/a:

A takie ladne Volvo bylo:) takie Szwedskie;)



Takie nie do końca Swedskie, to V50 to bardziej Ford niż Volvo.
Tak czy siak szkoda, debil zniszczył komuś fajne auto.