18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam w Minneapolis

HackerAGD • 2020-05-28, 20:29
Zamieszki, starcia z policją i inne atrakcje po tym jak czarny bawił się z białym policjantem w twistera :kkkpotrzask:




[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-05-29, 14:33 ]
Cała akcja policji do zobaczenia w tym temacie: https://www.sadistic.pl/niewinne-podduszanie-vt517601.htm

darayavahus

2020-05-29, 08:24
NataliaW napisał/a:

Będą wojny rasowe, jeszcze kilka pokoleń i będą jedni z drugimi robić to co Hitler z żydami. Tak było jest i będzie jak nie za religie, za język to za kolor. Dlatego trzeba być społeczeństwem jednolitym narodowo i etnicznie.



Masz rację!!! Zawsze tak będzie, póki nie zrobi się z czarnymi porządku

mazee

2020-05-29, 09:19
Przypomnijcie sobie wjeżdżania w policję we Wrocławiu...
Jak policja zakatowała jakiegoś typa to gnoili policję, oj gnoili. Ale czy białasy robiły naloty na sklepy, podpalły samochody i robiły takie burdy?
Nie - bo nie są mużynami z Afryki. Ja wiem że to brzmi jak katalogowanie ale jednak w stadzie wszystkie mużynki są mużynkami i tak pozostanie. Śmiać mi się chce jak mużyn mówi o honorze, godnosci - mieli honoru i godności jak ich wódz za paczkę fajek sprzedawał jako niewolników ;-)

Miruvor

2020-05-29, 10:02
Ile tam tych zwierząt chodzi wolnych, a do tego same czarne. Upie**olone gównem, a parę białych też się znajdzie. Afryka dzika :D

garota

2020-05-29, 12:39
TajemniczeGrzmotyWNocniku napisał/a:

"Polska ludzkość"?
Polaczki to zwierzęta, tylko że trochę uczłowieczone - temu dowodzi fakt że potrafią mówić - na przykład DEJ oraz MI SIĘ NALEŻY. Potrafią też podpie**olić sąsiada do skarbowego, jeśli zajdzie taka potrzeba



Ale przecież ty mówisz po polsku j***ny tępaku. Jesteś jeszcze niżej od tych zwierząt o których piszesz. Jesteś jak mucha która przykleiła się razem z gównem do podeszwy obsranego menela, tego samego który spuścił się w dupie twojej starej. A z dupy spłynąłeś niżej i teraz mamy szansę czytać twoje komentarze, śmieciu powiedz tak do mnie naprawdę a cię zabiję.

niemalpa

2020-05-29, 12:49
Teraz niech sobie dół na posterunek wykopią xddd

Starger

2020-05-29, 14:19
tak jak wyzej,.. policja serio odj***ła, co innego gdyby to byl jakis morderca j***ny czy inny odpad .. ale gośc chciał oddychać i miec normalny wyrok za jakies glupie podrobnienie papierkow

głodny_toster

2020-05-29, 14:58
Co za j***ny lamus zgłosił duplikat!? :/

Zewłok666

2020-05-29, 16:33
NataliaW napisał/a:

Będą wojny rasowe, jeszcze kilka pokoleń i będą jedni z drugimi robić to co Hitler z żydami. Tak było jest i będzie jak nie za religie, za język to za kolor. Dlatego trzeba być społeczeństwem jednolitym narodowo i etnicznie.



Jakie kilka pokoleń? Raczej kwestia dekady, o ile nadchodzący kryzys gospodarczy nie wywoła jakiś poważnych turbulencji jeszcze w ciągu tego roku.

lucyfer55

2020-05-29, 18:52
Protestuja w imie zmarłego członka swojego stada i korzystająć z okazji wynoszą telewizory ze sklepu. HAHAHAHAHAHAHAHA j***ne murzyny

Reisedreth

2020-05-29, 21:29
garota napisał/a:

Ale przecież ty mówisz po polsku j***ny tępaku. Jesteś jeszcze niżej od tych zwierząt o których piszesz. Jesteś jak mucha która przykleiła się razem z gównem do podeszwy obsranego menela, tego samego który spuścił się w dupie twojej starej. A z dupy spłynąłeś niżej i teraz mamy szansę czytać twoje komentarze, śmieciu powiedz tak do mnie naprawdę a cię zabiję.



Ale się zesrałeś psycholu, idź jebnąć z baranka w ścianę i wracaj tam skąd wypełzłeś.

Cezar87

2020-05-29, 22:14
Lam3rZ napisał/a:

Nie chwale czarnych, bo ich k***a nie lubie, ale w jednym im zazdroszcze. Jezeli oni uznaja cos za atak rasistowski, badz przeciw ich przekonaniom, to sie jednocza i buntuja na wielka skale (fakt, ze oni dzialaja jako stado, jak i zwierzeta), robia rozpie**ol i cos tam moze sa w stanie ugrac. A u nas? jestesmy dymani w dupe przez wielki, wspanialy rzad, a my sie cieszymy ze dostajemy za te dymanie pieniadze w postaci 500+ i innych nie majacych sensu plusach. Chcialbym by i Polska ludzkosc wkoncu sie obudzila i zrobila konkretny rozpie**ol przeciwko ch*jom z rzadu/policji itp...



Kolego tylko Ci wspomne o solidarnosci w naszych ciezkich czasach pod okupacja ruskich. A murzyny maja tam zlota wolnosc ale jeszcze im malo bo co jakas zadyma trzeba okradac wszystko co sie da . O innych powstaniach Polakow nie wspomne bo kazdy
powinien to wiedziec !!!

Ta...........ku

2020-05-30, 15:52
garota napisał/a:

Ale przecież ty mówisz po polsku j***ny tępaku. Jesteś jeszcze niżej od tych zwierząt o których piszesz. Jesteś jak mucha która przykleiła się razem z gównem do podeszwy obsranego menela, tego samego który spuścił się w dupie twojej starej. A z dupy spłynąłeś niżej i teraz mamy szansę czytać twoje komentarze, śmieciu powiedz tak do mnie naprawdę a cię zabiję.



Nie zesraj się. Dałeś się strollować mądralo

:lol:

głodny_toster

2020-05-30, 16:06
Reisedreth napisał/a:

Ale się zesrałeś psycholu, idź jebnąć z baranka w ścianę i wracaj tam skąd wypełzłeś.





TajemniczeGrzmotyWNocniku napisał/a:

Nie zesraj się. Dałeś się strollować mądralo



Czy jakiś admin ma kontrolę nad formum!? Przecież to na km widać że to ten sam użyszkodnik z dwoma kontami ;)

Moghul

2020-05-31, 01:25
Świętej pamięci profesor wolniwicz mówił że Stany nigdy nie poradzą sobie z problemami czarnych. I miał rację to zaczęło się w latach 70 te czarne ulice. No ale cóż demograficznie USA skończy jako murzynowo

HackerAGD

2020-05-31, 23:52
Jak coś to można dodać to do tematu, ja już nie mogę edytować :)