18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam w Minneapolis

HackerAGD • 2020-05-28, 20:29
Zamieszki, starcia z policją i inne atrakcje po tym jak czarny bawił się z białym policjantem w twistera :kkkpotrzask:




[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-05-29, 14:33 ]
Cała akcja policji do zobaczenia w tym temacie: https://www.sadistic.pl/niewinne-podduszanie-vt517601.htm

Noside

2020-05-28, 20:38
Czarny humor to jedno, a to tutaj to jest czarna logika.
Psiarnia udusiła jakiegoś randomowego czarnego, to oczywiście robią z tego sprawę koloru skóry i będą plądrować sklepy, żeby się na tych jakże białych psach zemścić..
Ponure jest to jak bardzo czarni pielęgnują w sobie nienawiść rasową i próbują za wszystkie swoje niepowodzenia winić kolor skóry.

HackerAGD

2020-05-28, 20:43


No chyba Cię człowieczku poj***ło że to jest duplikat :xalpalm:

garota

2020-05-28, 20:46
Serio ale debile odj***li, zabili gościa, przy ludziach błagających ich aby dali mu odetchnąć bo umiera na ich oczach. Zabili go od tak, bo nie chcieli inaczej. Gościa oskarżonego o fałszerstwo. k***a to jest przegięcie nawet jak na nich.

shoe5maker

2020-05-28, 21:07
ch*j tam z murzynem, ale jest okazja obrobić sklepy z towaru.
Mam nadzieję że policyjne kamerki nagrały zachowanie nyggusa, które usprawiedliwiało by to co się tam wydarzyło.

silwerbalk

2020-05-28, 21:19
k***a jaka anarchia na ulicach..... Tutaj trzeba gwardii narodowej a nie k***a policji. Murzyni sami się proszą o zmniejszenie ich pogłowia na metr kwadratowy.. :hitler:

Cezar87

2020-05-28, 21:39
Jak dla mnie ta czern (tym razem nie kozacka ale podobienstwo widac na tle intelektualnym) powinna zostac odstrzelona za rabowanie sklepow . Ciekaw jestem rowniez ilu bialych zostalo tam pobitych ze wzgledu na kolor skory . Dwoch bialych bije czarnego rasisici!!! Dwoch czarnych bile bialego walcza o swoje prawa!!! i to sie nie zmieni jeszcze dlugo.

eldorado

2020-05-28, 22:09
Ogrodzić i zrobić rezerwat dla zwierząt

Pawehan

2020-05-28, 22:17
Cezar87 napisał/a:

Jak dla mnie ta czern (tym razem nie kozacka ale podobienstwo widac na tle intelektualnym) powinna zostac odstrzelona za rabowanie sklepow . Ciekaw jestem rowniez ilu bialych zostalo tam pobitych ze wzgledu na kolor skory . Dwoch bialych bije czarnego rasisici!!! Dwoch czarnych bile bialego walcza o swoje prawa!!! i to sie nie zmieni jeszcze dlugo.



A jak dwóch niebieskich dusi czarnego?

Zawulon

2020-05-28, 22:27
NIe mogę się doczekać kiedy USA straci hegemonię światową, dopadnie ich kryzys i te wszytskie nażarte i znudzone bogactwem ścierwa ludzkie pozdychają w biedzie na ulicy

inhumanum

2020-05-28, 22:34
kiedy były te zamieszki? to jakaś świeża sprawa?

NataliaW

2020-05-28, 22:35
Będą wojny rasowe, jeszcze kilka pokoleń i będą jedni z drugimi robić to co Hitler z żydami. Tak było jest i będzie jak nie za religie, za język to za kolor. Dlatego trzeba być społeczeństwem jednolitym narodowo i etnicznie.

donpedrobawidamek

2020-05-28, 22:42
Oni już nawet film kręcą o morderstwach policjantów







pochminick

2020-05-28, 22:42
Skojarzenie polityczne, ale trudno.
Chciałbym zobaczyć tam, wśród czarnych, tych naszych bohaterów od psikania gazem na spokojnych manifestujących w Warszawie.

zerwikaptur

2020-05-28, 22:46
[quote="garota"]Serio ale debile odj***li, zabili gościa, przy ludziach błagających ich aby dali mu odetchnąć bo umiera na ich oczach. Zabili go od tak, bo nie chcieli inaczej. Gościa oskarżonego o fałszerstwo. k***a to jest przegięcie nawet jak na nich.[/

Na Twitterze większość z gwiazd rapu jak snup dog i dr drę zrobili zrzutkę na prawników ,poparł ich Trump i tym razem pieski idą siedzieć
Burmistrz miasta tez zapowiedział wietrzenie komisariatu komendant już na bruku .
Trump żeby było czysto i przejrzyście wysłał fbi do zbadania sprawy
Cóż dupsko pęknie bo w USA pies siedzi razem z kryminalistami nie jak u nas
Ochronki i wiezienia msw i a

[quote="inhumanum"]kiedy były te zamieszki? to jakaś świeża sprawa?[/W poniedziałek zabili czarnego a w środę pierwsze awantury