18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam śmiech przez łzy

mygyry • 2021-12-08, 11:13
Można powiedzieć, że to film dokumentalny o lewackim toku myślenia



(można włączyć polskie napisy)

Halman

2021-12-08, 11:19
fajne ale nie odkrywcze.

nebelwerfer

2021-12-08, 11:26
końcówka spoko :) ale 9 minut na sadola? :D dokumentalne witają

htp

2021-12-08, 11:27
Widzę, że podział na ludzi głupich i mądrych już nie istnieje.
Są tylko lewacy i prawacy.

pazuzu

2021-12-08, 11:31
Nie wiem jak to ma sie do lewactwa ale filmik fajny :)

dżonyłojlker

2021-12-08, 11:42
pazuzu napisał/a:

Nie wiem jak to ma sie do lewactwa



Właśnie tak ci to całe LPG uprało łeb.

Kriski

2021-12-08, 11:43
Weźcie to usuńcie bo smarkateria będzie miał przykład.

Takafura

2021-12-08, 11:52
pazuzu napisał/a:

Nie wiem jak to ma sie do lewactwa ale filmik fajny


Nie ma prawdy i fałszu, wszystko jest względne, umowne, negocjowalne. Liczą się najbardziej nasze subiektywne odczucia ;)


mygyry

2021-12-08, 11:55
pazuzu napisał/a:

Nie wiem jak to ma sie do lewactwa ale filmik fajny



A czyje to są pomysły? Nawet zwalnia się nauczycieli za mówienie o dwóch płciach.
Teraz każdy jest urażony, dotknięty i wykluczony, dzieciom wmawia się depresję na każdym kroku a najlepszym rozwiązaniem każdego problemu jest zmiana płci.
Naukowca z Noblem wywalili, bo powiedział, ze inteligencja jest związana z rasą człowieka, taki się nam postęp szykuje.

pazuzu

2021-12-08, 12:00
mygyry napisał/a:

A czyje to są pomysły? Nawet zwalnia się nauczycieli za mówienie o dwóch płciach.
Teraz każdy jest urażony, dotknięty i wykluczony, dzieciom wmawia się depresję na każdym kroku a najlepszym rozwiązaniem każdego problemu jest zmiana płci.
Naukowca z Noblem wywalili, bo powiedział, ze inteligencja jest związana z rasą człowieka, taki się nam postęp szykuje.



No tak ale tak samo można to podpiąć pod prawą stronę i walce z szczepieniami, nauka mówi że szczepionki są bezpieczne a prawica i tak twierdzi że to trucizna

mygyry

2021-12-08, 12:35
pazuzu napisał/a:

No tak ale tak samo można to podpiąć pod prawą stronę i walce z szczepieniami, nauka mówi że szczepionki są bezpieczne a prawica i tak twierdzi że to trucizna



Akurat ze szczepionkami nie widzę specjalnie rozgraniczenia wśród ludzi względem poglądów politycznych.

nowynick

2021-12-08, 13:02
tępa dzida niczego się nie nauczyła. Powinna się domagać 20002000 USD :-P

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-12-08, 13:52
Trza być wyjątkowo tępym by być lewakiem, zwłaszcza takim lewakiem który nazwał się "zdjednoczonoprawicowym" i brędzi do swoich ćwierćmózgich odbiorców o "krużgankach" :P
Trzeba być niemiłosiernym idiotą by popierać socjalistów i twierdzić, że to prawica.
Głupota "lewaków" czy to z prawej czy z lewej strony jest porażająca zwłaszcza tych wierzących w różne gusła sprzed tysięcy lat, mahometa, czy innego lenina/marksa.
Na szczęście tacy "lewacy" czy lewicowi czy prawicowi istnieją i można im wcisnąć dowolny kit na którym się zrobi niezłą kasę. :)
Trochę martwi tylko Coronavirus - przez te idiotyczne teorie sporo pożytecznych kretynów może umrzeć i obroty spadną :(

skrabex

2021-12-08, 13:54
nowynick napisał/a:

002000



dokladnie