18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam śmiech przez łzy

mygyry • 2021-12-08, 11:13
Można powiedzieć, że to film dokumentalny o lewackim toku myślenia



(można włączyć polskie napisy)

Takafura

2021-12-08, 22:48
Juzwa napisał/a:

Ale żeś jebnął teorią...


To nie teoria.
Nie można nazywać świąt, określać płci, dyskryminować grube baby mówiąc że są brzydkie, itp.
I nie ja tą teorię wymyśliłem, tylko skromnie cytuję co do nas zawitało z postępem :)

Sadolik19

2021-12-08, 23:31
Kiepska w tej matmie.. 2000 + 2000 to nie 22000 a 20002000 ! Czyli 20 milionów 2000 :mrgreen:

psykop

2021-12-09, 10:51
pazuzu napisał/a:

Nie wiem jak to ma sie do lewactwa ale filmik fajny



Mieszkasz w jeziorze?

Justynka99

2021-12-09, 11:28
Takafura napisał/a:

Takie idiotyzmy odpie**alają się na uczelniach w realu.
Przykład z USA: studenci medycyny nie usłyszą na wykładzie o raku prostaty bo wykładowca boi się zasugerować że to dotyczy wyłącznie mężczyzn. A o różnicach pomiędzy kobietami i mężczyznami lepiej tam nie zaczynać...
Ps. Nie pamiętam nazwy uczelni ale to autentyczna historia.



Brunatna logika.

Na jakiejś, niezidentyfikowanej uczelni w USA trafił się wykładowca- kretyn.
Brunatni: "Ratunku, zagłada edukacji. Studia kończą sami debile. Dobrze, że podstawówki nie skończyłem, bo by mnie zindoktrynowali.".

Dziesiątki tysięcy przypadków pedofilii w kościele:
Brunatni: "Spokojnie, to jednostkowe przypadki, nie ma się czym przejmować, wszędzie się może trafić jakiś pedofil" :D

mygyry

2021-12-09, 11:36
Justynka99 napisał/a:

Brunatna logika.
Na jakiejś, niezidentyfikowanej uczelni w USA trafił się wykładowca- kretyn.
Brunatni: "Ratunku, zagłada edukacji. Studia kończą sami debile. Dobrze, że podstawówki nie skończyłem, bo by mnie zindoktrynowali.".
Dziesiątki tysięcy przypadków pedofilii w kościele:
Brunatni: "Spokojnie, to jednostkowe przypadki, nie ma się czym przejmować, wszędzie się może trafić jakiś pedofil"



Ale wiesz, ze to właśnie ci brunatni tępili innych za poglądy, które nie licowały z ich ideologią?
Ostatnio sąd w Niemczech skazał księdza który pisał o tzw lawendowej mafii, a co tam takiego napisał? Otóż o mobbingu, molestowaniu (również nieletnich) przez kapłanów, którzy odbywali homoseksualne praktyki i wiesz za co został skazany? Za mowę nienawiści, bo śmiał powiązać przypadki molestowań z homoseksualizmem, który jest wręcz oczywisty, nie bez powodu faceci chodzą w sukience i molestują wyłącznie chłopców, ale to już temat tabu wśród brunatnej, tzn tęczowej ideologii.

Justynka99

2021-12-09, 12:27
mygyry napisał/a:

Ostatnio sąd w Niemczech skazał księdza który pisał o tzw lawendowej mafii, a co tam takiego napisał? Otóż o mobbingu, molestowaniu (również nieletnich) przez kapłanów, którzy odbywali homoseksualne praktyki i wiesz za co został skazany? Za mowę nienawiści, bo śmiał powiązać przypadki molestowań z homoseksualizmem


Konkret. Na podstawie jakich przepisów był sądzony, jaki dokładnie był wyrok i jaka argumentacja sprawy. Dopóki tego nie przejrzysz, to masz do czynienia tylko z propagandową papką.

mygyry napisał/a:

który jest wręcz oczywisty, nie bez powodu faceci chodzą w sukience i molestują wyłącznie chłopców, ale to już temat tabu wśród brunatnej, tzn tęczowej ideologii.



A to typowe brunatne zaprzeczanie nauce. Dokładnie tak, jak w filmiku.

mygyry

2021-12-09, 12:44
Justynka99 napisał/a:

Konkret. Na podstawie jakich przepisów był sądzony, jaki dokładnie był wyrok i jaka argumentacja sprawy. Dopóki tego nie przejrzysz, to masz do czynienia tylko z propagandową papką.
A to typowe brunatne zaprzeczanie nauce. Dokładnie tak, jak w filmiku.



A co to taki problem sobie poszukać? https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-ksiadz-oko-skazany-jest-petycja-6665386866031392a
Teraz jeszcze grozi sąd wydawcy.

Stwierdzenie, że facet macajacy chłopców jest pedofilem pedałem to zaprzeczenie nauce? No tak...
Wymieszaj tą swoją tęczę to ci właśnie taki brunatny powstanie.

Justynka99

2021-12-09, 13:11
mygyry napisał/a:

A co to taki problem sobie poszukać?
Teraz jeszcze grozi sąd wydawcy.


Prawdziwe dokumenty, a nie wypowiedzi kretyna z Ordo Iuris. Na przyszłość podpowiem ci, że jak jest napisane "twierdzi Ordo Iuris", albo jest wypowiedź kogoś z tej organizacji, to znaczy, że to całkowita bujda.
mygyry napisał/a:

Stwierdzenie, że facet macajacy chłopców jest pedofilem pedałem to zaprzeczenie nauce? No tak...
Wymieszaj tą swoją tęczę to ci właśnie taki brunatny powstanie.



Pedofilia nie ma związku z orientacją seksualną. Pedofila interesują nierozwinięte narządy płciowe i najczęściej nie jest nawet zdolny do stosunku z osobą dorosłą - niezależnie od płci. Tak mówi nauka.
*Mówimy o pedofilii klinicznej, a nie o "wyr*chałem 13-tkę, bo myślałem, że ma 16".

mygyry

2021-12-09, 13:30
Justynka99 napisał/a:

Prawdziwe dokumenty, a nie wypowiedzi kretyna z Ordo Iuris. Na przyszłość podpowiem ci, że jak jest napisane "twierdzi Ordo Iuris", albo jest wypowiedź kogoś z tej organizacji, to znaczy, że to całkowita bujda.
Pedofilia nie ma związku z orientacją seksualną. Pedofila interesują nierozwinięte narządy płciowe i najczęściej nie jest nawet zdolny do stosunku z osobą dorosłą - niezależnie od płci. Tak mówi nauka.
*Mówimy o pedofilii klinicznej, a nie o "wyr*chałem 13-tkę, bo myślałem, że ma 16".



Haha czyli nie masz żadnego argumentu, żeby obalić moje info więc, szukamy winnych wśród otoczenia.
To chyba ty powinieneś mi przedstawić wobec tego dowody, że sie mylę, dlaczego tego nie zrobisz? Powinno to być proste biorąc pod uwagę twój wywód.

Bardzo wygodnie ta nauka, traktuje zjawisko pedofilii mimo, że sami wskazują, że pedofile mają preferencje płciowe dzieci które molestują to równocześnie uważają, że nie są związane z homoseksualizmem, haha czyli facet świadomie maca tylko chłopców, ale sklasyfikowanie go wobec tego jako pedofilia homoseksualistę już poprawne politycznie nie jest.
Zresztą to tylko kwestia czasu jak te tęczowe zboki będą domagać się obniżenia wieku inicjacji seksualnej a nazwanie pedofilii jako odrębnej preferencji a nie zaburzeniem.

Justynka99

2021-12-09, 13:55
mygyry napisał/a:

Haha czyli nie masz żadnego argumentu, żeby obalić moje info więc, szukamy winnych wśród otoczenia.
To chyba ty powinieneś mi przedstawić wobec tego dowody, że sie mylę, dlaczego tego nie zrobisz? Powinno to być proste biorąc pod uwagę twój wywód.



Udowadnia się istnienie faktu, a nie brak istnienia. W prawie jest dużo tego typu sytuacji, których można propagandowo użyć dla promowania idiotycznych twierdzeń. Jeżeli sąd musi wypuścić mordercę, bo prokuratura nie dosłała potrzebnych materiałów w terminie to nie znaczy, że morderstwo nie jest przestępstwem. Dopóki mamy tylko rzekome informacje od jednej z najbardziej skompromitowanych instytucji, to prawdziwa treść wyroku pozostaje nieznana.

mygyry napisał/a:

Bardzo wygodnie ta nauka, traktuje zjawisko pedofilii mimo, że sami wskazują, że pedofile mają preferencje płciowe dzieci które molestują to równocześnie uważają, że nie są związane z homoseksualizmem, haha czyli facet świadomie maca tylko chłopców, ale sklasyfikowanie go wobec tego jako pedofilia homoseksualistę już poprawne politycznie nie jest.
Zresztą to tylko kwestia czasu jak te tęczowe zboki będą domagać się obniżenia wieku inicjacji seksualnej a nazwanie pedofilii jako odrębnej preferencji a nie zaburzeniem.



Doucz się, zrób tytuł naukowy i obal te twierdzenia. Dopóki tego nie robisz to po prostu upierasz się, że 2+2=22. W końcu co tam naukowcy, edukacja - ważne, że mygyry twierdzi inaczej :D

mygyry

2021-12-09, 14:02
Justynka99 napisał/a:

Udowadnia się istnienie faktu, a nie brak istnienia. W prawie jest dużo tego typu sytuacji, których można propagandowo użyć dla promowania idiotycznych twierdzeń. Jeżeli sąd musi wypuścić mordercę, bo prokuratura nie dosłała potrzebnych materiałów w terminie to nie znaczy, że morderstwo nie jest przestępstwem. Dopóki mamy tylko rzekome informacje od jednej z najbardziej skompromitowanych instytucji, to prawdziwa treść wyroku pozostaje nieznana.
Doucz się, zrób tytuł naukowy i obal te twierdzenia. Dopóki tego nie robisz to po prostu upierasz się, że 2+2=22. W końcu co tam naukowcy, edukacja - ważne, że mygyry twierdzi inaczej



Czyli jak zwykle, żadnego argumentu, sprawa opisania lawendowej mafii była szeroko komentowana w różnych mediach a ty po prostu masz ch*ja na poparcie swoich wywodów więc uczepiłeś się ordo luris.

Równocześnie uważasz, ze KAŻDY naukowiec mówi o pedofilach to samo co również jest gówno prawdą.
Cytat:

Dość przypomnieć, że niemieccy naukowcy działający na zlecenie tamtejszego Episkopatu, potwierdzili zależność pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. Badania te dotyczyły nadużyć seksualnych pośród tamtejszych duchownych z lat 1946 – 2014.



Naukowcy określili, że w 62 proc. ofiary księży pedofili, to chłopcy (byli oni zatem wykorzystywani przez homoseksualistów). Gdy ten odsetek skrzywdzonych przyłożymy do liczby homoseksualistów w populacji (szacowanej na ok 2 proc.), okazuje się zatem, że wśród sprawców czynów pedofilskich wśród duchownych mamy olbrzymią nadreprezentację osób o tych właśnie preferencjach seksualnych.



Mało tego, zależność między homoseksualizmem a pedofilią potwierdziły trzy inne niezależne od Kościoła instytucje: uczelnia kryminologiczna John Jay College przy Uniwersytecie Miasta Nowy Jork, Królewska Komisja ds. Odpowiedzi Instytucji na Wykorzystywanie Seksualne Dzieci w Australii oraz Wielka Ława Przysięgłych stanu Pensylwania.



Teraz oczywiście stwierdzisz, że to stronniczy albo skompromitowani uczeni, bo nie wpisuje się w twoją jedyną prawdę.

Jak facet molestuje chłopców to jest pedałem pedofilem, jak facet molestuje małe dziewczynki to jest hetero pedofilem
O ile żaden heteroseksualista nie będzie miał żadnego problemu z tym określeniem o tyle homolobby od razu dostaje pie**olca, że gejów obrażajooo

Justynka99

2021-12-09, 14:11
mygyry napisał/a:


Czyli jak zwykle, żadnego argumentu, sprawa opisania lawendowej mafii była szeroko komentowana w różnych mediach a ty po prostu masz ch*ja na poparcie swoich wywodów więc uczepiłeś się ordo luris.

Równocześnie uważasz, ze KAŻDY naukowiec mówi o pedofilach to samo co również jest gówno prawdą.


Yeti też był komentowany w przeróżnych mediach. Nikt jak do tej pory tej mafii nie wskazał, a przede wszystkim nie skazał (o ile byli to pedofile).
mygyry napisał/a:


Teraz oczywiście stwierdzisz, że to stronniczy albo skompromitowani uczeni, bo nie wpisuje się w twoją jedyną prawdę.

Jak facet molestuje chłopców to jest pedałem pedofilem, jak facet molestuje małe dziewczynki to jest hetero pedofilem
O ile żaden heteroseksualista nie będzie miał żadnego problemu z tym określeniem o tyle homolobby od razu dostaje pie**olca, że gejów obrażajooo



Niekoniecznie uczeni. Raczej artykuł, który przeklejasz to jakiś idiotyczny, prawicowy bełkot z pisowskiego szmatławca, bo samo założenie w pierwszym zdaniu, że skoro molestowani byli chłopcy, to wykorzystywali ich homoseksualiści jest wbrew nauce.

mygyry

2021-12-09, 14:17
Justynka99 napisał/a:

Yeti też był komentowany w przeróżnych mediach. Nikt jak do tej pory tej mafii nie wskazał, a przede wszystkim nie skazał (o ile byli to pedofile).
Niekoniecznie uczeni. Raczej artykuł, który przeklejasz to jakiś idiotyczny, prawicowy bełkot z pisowskiego szmatławca, bo samo założenie w pierwszym zdaniu, że skoro molestowani byli chłopcy, to wykorzystywali ich homoseksualiści jest wbrew nauce.



Kolejny twój komentarz, bez żadnego cytatu, żadnego linku, nic.
Po co masz z tobą dyskutować? Mogę sobie zaraz sam odpowiedzieć, że każdy myślący inaczej jest prawicowcem, pisowcem, katolem.
A gdybyś w ogóle umiał czytać ze zrozumieniem to byś ogarnął, że pedofila nie wyklucza kontaktów seksualnych z dorosłymi i tak jak Ci wujek wchodził do wanny a mimo to miał rodzinę.
A więc skoro osoba uprawiająca seks ze swoim rówieśnikiem r*cha również hobbistycznie dzieci to wtedy kim jest?
A jak masz pie**olić na temat każdego argumentu tą samo sieczkę lewaka z wypranym mózgiem o tym jak moje źródła są mojsze, bo tak i koniec! To sobie po prostu daruj jałową gadkę.

Justynka99

2021-12-09, 14:32
mygyry napisał/a:

Kolejny twój komentarz, bez żadnego cytatu, żadnego linku, nic.
Po co masz z tobą dyskutować? Mogę sobie zaraz sam odpowiedzieć, że każdy myślący inaczej jest prawicowcem, pisowcem, katolem.
A gdybyś w ogóle umiał czytać ze zrozumieniem to byś ogarnął, że pedofila nie wyklucza kontaktów seksualnych z dorosłymi i tak jak Ci wujek wchodził do wanny a mimo to miał rodzinę.
A więc skoro osoba uprawiająca seks ze swoim rówieśnikiem r*cha również hobbistycznie dzieci to wtedy kim jest?
A jak masz pie**olić na temat każdego argumentu tą samo sieczkę lewaka z wypranym mózgiem o tym jak moje źródła są mojsze, bo tak i koniec! To sobie po prostu daruj jałową gadkę.



Po prostu ufasz w ciemno bez samodzielnego sprawdzenia. Najbardziej prawdopodobne w sprawie tego księdza było to, że w swojej pracy wskazał kogoś z imienia i nazwiska, a nie udowodnił, że ten ktoś jest w tej lawendowej mafii. W takiej sytuacji wyrok jest słuszny, ale jednocześnie łatwy do wykorzystania dla brunatnej propagandy. Nie znam sprawy, dlatego dopytywałam o więcej szczegółów, których nie znałaś. Ot, uwierzyłaś idiocie z Ordo Iuris.

Co do reszty - oczywiście, że takie przypadki też istnieją. Choćby dlatego, że statystyki nie odróżniają pedofilii klinicznej od pedofilii w ujęciu prawnym. W ujęciu prawnym jak przespałaś się z 14- latką to jesteś pedofilką. W ujęciu klinicznym nie ma konkretnego wieku, tylko chodzi o rozwinięte, lub nierozwinięte narządy płciowe. Czyli może się zdarzyć, że i 18- latka zadowoli takiego pedofila, jak jest jakoś opóźniona w rozwoju fizycznym (chociaż to oczywiście bardzo rzadkie). Są też oczywiście przypadki, kiedy pedofil w ujęciu klinicznym uprawia seks również z dorosłymi, ale są bardzo rzadkie.

A linków wklejać nie mogę.

mygyry

2021-12-09, 14:38
Justynka99 napisał/a:

Po prostu ufasz w ciemno bez samodzielnego sprawdzenia. Najbardziej prawdopodobne w sprawie tego księdza było to, że w swojej pracy wskazał kogoś z imienia i nazwiska, a nie udowodnił, że ten ktoś jest w tej lawendowej mafii. W takiej sytuacji wyrok jest słuszny, ale jednocześnie łatwy do wykorzystania dla brunatnej propagandy. Nie znam sprawy, dlatego dopytywałam o więcej szczegółów, których nie znałaś. Ot, uwierzyłaś idiocie z Ordo Iuris.
Co do reszty - oczywiście, że takie przypadki też istnieją. Choćby dlatego, że statystyki nie odróżniają pedofilii klinicznej od pedofilii w ujęciu prawnym. W ujęciu prawnym jak przespałaś się z 14- latką to jesteś pedofilką. W ujęciu klinicznym nie ma konkretnego wieku, tylko chodzi o rozwinięte, lub nierozwinięte narządy płciowe. Czyli może się zdarzyć, że i 18- latka zadowoli takiego pedofila, jak jest jakoś opóźniona w rozwoju fizycznym (chociaż to oczywiście bardzo rzadkie).



Znowu nic wspólnego z rzeczywistością nie podałeś pomimo, ze artykułów jest od ch*ja.
Cytat:

Co konkretnie zarzucono ks. prof. Oko? Opatrzony szczegółową bibliografią tekst stanowi opinię autora dotyczącą istotnego czynnika narastającego kryzysu współczesnego Kościoła. Duchowny oraz redaktor naczelny wydawanego od ponad 50 lat periodyku "Thelogisches" zdecydowali się w ten sposób zainicjować akademicką dyskusję na temat pomijany dotąd w niemieckiej "drodze synodalnej". Tekst dotyczy między innymi analizy mechanizmów, które wyniosły do najwyższych urzędów pozbawionego już godności kościelnych kard. Theodora McCarrick’a, którego pedofilskie czyny oraz seksualne wykorzystywanie kleryków potwierdził niedawny watykański raport.

Pierwsze akapity artykułu przywołują słowa papieża Franciszka, który w wywiadzie z 2018 roku mówił: "Miałem tu biskupa, który mi ze zgorszeniem opowiadał, że w pewnym momencie się zorientował, iż w jego diecezji – bardzo dużej zresztą – jest wielu homoseksualnych księży". Słowa te autorzy zestawili z wyznaniem kardynała Maradiagi, który na pytanie: "Czy istnieje gejowskie stowarzyszenie w Watykanie?" odpowiedział zdecydowanie: "Nie tylko to, ale Ojciec święty sam powiedział, że takie «lobby» w tym sensie istnieje. Ojciec święty stara się powoli oczyszczać tę sytuację". Wreszcie, diagnoza stawiana przez ks. prof. Oko w "Theologisches" pozostawała całkowicie spójna, także pod względem ostrości języka, ze słowami Benedykta XVI, który w opublikowanym w 2019 artykule "Kościół i skandal nadużyć seksualnych" dzielił się opinią, że po II Soborze Watykańskim "w różnych seminariach powstały kliki homoseksualne, które działały mniej lub bardziej otwarcie i znacząco zmieniły klimat w seminariach".

Przesłanką przypisania ks. prof. Oko oraz ks. prof. Stöhrowi czynu "podżegania do nienawiści" są wycięte z kontekstu fragmenty artykułu, w których przyrównano zorganizowaną grupę przestępczą krzywdzącą swe ofiary i szkodzącą całemu Kościołowi do pasożyta szkodzącego swemu nosicielowi. Skierowane do organów ścigania zawiadomienie wskazywało wprost, że publikacja miała być aktem mowy nienawiści wobec osób praktykujących homoseksualizm. Na tak sformułowany zarzut ks. prof. Dariusz Oko odpowiada pytaniami: "Czy krytyka przestępczej działalności mafii sycylijskiej to podżeganie do nienawiści wobec ogółu Sycylijczyków? A zatem w jaki sposób akademicki namysł nad wyzwaniem, jakim jest powiązana homoseksualnymi praktykami przestępcza sieć w Kościele, może być podżeganiem do nienawiści wobec ogółu homoseksualistów?".



No tak statystyki nie odróżniają kiedy facet regularnie r*cha chłopców a nie dziewczynki natomiast najważniejsze czy jest księdzem czy też nie, to jest właśnie mentalność idioty.